אשכול החתונות

מצב
הנושא נעול.

חדש!!!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר לעלות לכאן חתונות עם יוסי שטענדיג גם ישנים וגם חדשים?

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה תודה.
באמת?! או סתם מחמיא וקורץ?
אני רוצה לדעת באמת!!
שוב!
אם אתה רוצה שיגידו לך מחמאות ואתה אומר את זה בריש גלי אז אתה צריך להשתפר בביטחון עצמי!;) ולא בנגינה!
כי הנגינה באמת יפה!
אם אתה מחפש כ''כ שיגידו לך משהו תיזהר מאלה שלא נותנים כ''כ מחמאות אתה תיקח את זה מידי ללב!
אבל בא לא נדבר כאן......;)

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שוב!
אם אתה רוצה שיגידו לך מחמאות ואתה אומר את זה בריש גלי אז אתה צריך להשתפר בביטחון עצמי!;) ולא בנגינה!
כי הנגינה באמת יפה!
אם אתה מחפש כ''כ שיגידו לך משהו תיזהר מאלה שלא נותנים כ''כ מחמאות אתה תיקח את זה מידי ללב!
אבל בא לא נדבר כאן......;)
וואו,
אני רוצה סה"כ לנצל פורום מוזיקלי שיש בו מקצוענים ברמה גבוהה,
בשביל להשתפר.
בבית אני מרגיש שאני מנגן מליון דולר. אני רוצה שמישהו יגיד לי ת'אמת בפנים.
כי לי אין שום דרך אחרת לדעת מה הקהל או השומע מרגישים שאני מנגן.
אין לי שום דרך, אלא לשמוע את הביקורת, ולדעת על מה לעבוד.
זו בקשתי הצנועה. בסה"כ...

אם אתה רוצה לכתוב לי משהו לא על גבי במה, כתוב לי באישי... בכיף ובפתיחות...

חיים יוסף וישראל

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
הלא יאומן קורה
בשבוע הבא אני מגיע לארץ ואני יצטרך לשבת בבידוד .מי שיכול לעזור לי או החתונות חזקות ועדכניות לשמיעה או במקצבים טובים לימאה 970.
שישלח לי או באישי או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ואני ישלח לו גם.
תודה רבה
ונזכה בברכת אך טוב וחסד ירדפוני כל ימי חייך .

מיוזניק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הלא יאומן קורה
בשבוע הבא אני מגיע לארץ ואני יצטרך לשבת בבידוד .מי שיכול לעזור לי או החתונות חזקות ועדכניות לשמיעה או במקצבים טובים לימאה 970.
שישלח לי או באישי או במייל <באופן זמני לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ואני ישלח לו גם.
תודה רבה
ונזכה בברכת אך טוב וחסד ירדפוני כל ימי חייך .
שר הפנים לא מסכים שיבאו!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה