אשכול הארות מועילות על חידוש העיצוב באתר 'פרוג'

שי1

משתמש מקצוען
איך מגיעים באשכולות של כמה עמודים להודעה האחרונה לא כתוב ליד האשכול לעמוד האחרון?

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הגפן;n4874468:
נמצא בסינון למעלה משמאל

לי זה לא נותן את ההודעות מהיממה האחרונה
וזה ממש הוריד לי את חווית המשתמש באתר.
ולפעמים החיצים מחוץ לאשכול מביאים אותך להודעה האחרונה ולרוב זה כותב שגיאה ואז צריך להיכנס לאשכול ולרשום בריבוע למעלה את העמוד האחרון
וזה כבר מתחיל להציק קצת....
כאילו סוג של משאלה שהכל כבר יתקתק וירוץ ויהיה נגיש ונח.
בתקווה שזה יקרה מהר...:)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שי1;n4884221:
איך מגיעים באשכולות של כמה עמודים להודעה האחרונה לא כתוב ליד האשכול לעמוד האחרון?

נכון, אבל כתובה 'ההודעה האחרונה' מצד שמאל,
ואם לוחצים על החץ הכחול הקטן מגיעים אל ההודעה האחרונה וכמובן שהיא בעמוד האחרון....:)

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י הגפן;n4884146:
מה עם ההתראות במייל?
לפעמים הוא שולח ולפעמים לא.
יש לזה כלל או שפשוט עדיין לא סודר?
רק אני לא מקבל התראות?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מקבלת התראות כמה שעות ואפילו יום אחרי (קבלתי התראות על תגובות באשכול הרבה אחרי שהוא נמחק)

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שי1;n4884221:

החיצים הקטנטנים האלו מעבירים אותך ישר להודעה האחרונה שהיא בעמוד האחרון
הצלחות!

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ayys;n4873855:
בוצע :D
אין מילים !!!

פשוט תענוג לראות את רמת ההשקעה של המנהלים, לקרוא את כל ההודעות (וכן... גם את הקיטורים).
ולהתייחס ולשפר ולשדרג...

תודה ענקית.

עדיין לא בוצע, למטה לא רואים את מספר העמוד הנוכחי.

הצלוחעס

משתמש פעיל
למה שיפורים שכבר היו לי - נעלמו?
המשולשים שהעבירו להודעה אחרונה
מספר העמוד שאני כבר לא רואה
כיתובים שנעלמו - מעל מקום כתיבת ההודעות
אין לי אפשרות להוסיף אייקונים או הבלטות
האם הרגרסיה הזאת היא רק אצלי או אצל כולם?

שלס

משתמש מקצוען
לא בדקתי אולי כבר כתבו על זה. 2 דברים שלא עובדים בכרום, אבל עובדים מצויין באקספלורר: 1. אי אפשר לדלג מעמוד לעמוד - הסרגל של מספרי העמודים בתחתית כל דף לא מגיב, וכן בסרגל שבראש העמוד אם אני רושם מספר עמוד מסויים זה לא עובר. אני מצליח לעבור רק עם הלחצנים של החיצים ימינה/שמאלה. 2. בדף הראשי של כל נושא, כשעומדים על כותרת של אשכול מופיע בועה עם תוכן ההודעה הראשון - בכרום זה לא עובד.

שלס

משתמש מקצוען
לא בדקתי אולי כבר כתבו על זה. 2 דברים שלא עובדים בכרום, אבל עובדים מצויין באקספלורר: 1. אי אפשר לדלג מעמוד לעמוד - הסרגל של מספרי העמודים בתחתית כל דף לא מגיב, וכן בסרגל שבראש העמוד אם אני רושם מספר עמוד מסויים זה לא עובר. אני מצליח לעבור רק עם הלחצנים של החיצים ימינה/שמאלה. 2. בדף הראשי של כל נושא, כשעומדים על כותרת של אשכול מופיע בועה עם תוכן ההודעה הראשון - בכרום זה לא עובד.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שלס;n4885596:

אצלי "בכרום" עובדים הנ"ל בלי בעיה!!!:D

תמי תם

משתמש צעיר
נכתב ע"י שלס;n4885596:

גם לי שניהם עובדים מצוין בכרום

ayys

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שי613;n4885026:
עדיין לא בוצע, למטה לא רואים את מספר העמוד הנוכחי.

זה בוצע והורידו את זה.
כנראה במהלך השינויים האחרים (הכל דינמי) זה נעלם, אולי בהמשך זה יוחזר.

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איפה התכתביות ישנות שלי?

avim10

משתמש מקצוען
נכתב ע"י welcome;n4873054:
דמיינו תלמיד/ה חדש/ה שמגיע למכללת פרוג, יש ברז מקולקל, וחסר סוכר בחדר קפה, הוא מודיע שיש לו תלונה, והוא מבקש שכעת "המנהל" צריך להגיב לתלונה שלו...

הזוי קצת, לא.

אולי ניכנס מעט לפורפורציות, יש כאן מעל 30,000 משתמשים!!! לא פחות, ויש לאתר מנהל שלא חסרים לו דברים על הראש והוא גם ממש לא משועמם בחיים (בלשון המעטה ב"ה), וכעת כל ניק שיש לו תלונה מעוניין שהמנהל יענה לו...
תרגיעו...
אף אחד לא מצפה לתשובה מהמנהל, ובטח שהוא לא "חייב".
השאלה אם עושים שימוש ב"חכמת ההמונים" כדי לייעל את מהלך השדרוג, ואם כן - יש טעם לטרוח לכתוב רעיונות ולהעלות קשיים, אם לא - פשוט חבל על המאמץ.
[אני באמת לא יודע ולכן התעצלתי עד עכשיו לכתוב בנושא למרות שיש לי הרבה תהיות. לו היה כאן אשכול ש"מזמין" את הגולשים להעלות רעיונות והצביע על תקלות או חסרונות, אני מניח שהייתי שמח לנסות ולתרום.
שוב, [לפני שאקבל קיתון צוננים על ה"חוצפה"] שיהיה ברור: אין לי שום תלונות, ואף אחד לא חייב לי שום דבר, ואם לא טוב לי אני יכול ללכת, ואני באמת אומר תודה על העבר וגם על ההווה, וגם בטוח שהאינטרס של המנהלים הוא זהה לשל הגולשים בנקודה זו - שיהיה כאן פורום נעים, מזמין, נוח, ויעיל לשימוש.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לי מפריע הגופן הקטלני הזה.
אשמח לחזור למשהו יותר קריא ונעים לעין.

A.M

משתמש פעיל
סבלנות, סבלנות, סבלנות, ועוד פעם סבלנות...
תסמכו על חיים דיקמן.... תחשבו אתם אם הייתם פותחים אתר והייתם מקבלים הרבה ביקורות או תגובות שליליות איך הייתם מרגישים...
האתר בשלבי בנייה, מה לא מובן פה...????
יש לנו הרבה הכרת הטוב לבית פרוג, תזכרו את זה....

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
איפוא אפשר לראות את רשימת המשתמשים?
תודה לעונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה