אשכול דיונים אבל רק כאן...!!!!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רק להניח את החרפה המצולמת הזו:
https://www.prog.co.il/threads/אשכול-הסינגלים-בקשות-ותגובות.387726/page-427#post-6816936

מי שיודע על שפל נמוך מזה שניתן לרדת - שיעדכן. אפשר גם באישי.
אויש ריבונו של עולם לאיפה עוד נגיע עם המוזיקה הזאת....:(:eek::confused:

הזוי פשוט הזוי..

עכשיו באמת מעניין מי יכתוב כאן שבזכות השיר הזה הוא עשה ''סיום'' על בבא קמא/מציעא...

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אויש ריבונו של עולם לאיפה עוד נגיע עם המוזיקה הזאת....:(:eek::confused:

הזוי פשוט הזוי..

עכשיו באמת מעניין מי יכתוב כאן שבזכות השיר הזה הוא עשה ''סיום'' על בבא קמא/מציעא...
כן בדיוק אחת ההזיות, 'שפל המדרגה' זה בדיוק ההגדרה
איזה הזיה הצמד הזה!
ועוד יותר עם הרקדנים האלו,
אף פעם לא הבנתי מה הטעם לדחוס רקדנים על הבמה אבל עכשיו לשיר הזה בכלל הגזימו
לקחו את המושג 'לימוד גמרא' והפכו אתת זה למשהו כ"כ זול ברמה של סלנג רחוב
ממש מבחיל!

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כן בדיוק אחת ההזיות, 'שפל המדרגה' זה בדיוק ההגדרה
בזיון של ממש.
יצויין שמן הסתם לא מדובר על 'בני תורה' שבאו לשמוע שירים על גמרא, אלא על חבר'ה שמכירים את השיר המקורי 'באסה סבבה' כולל מי ששר אותו... ונהנים לראות קאבר יעני 'חרדי' על השיר...

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
רק להניח את החרפה המצולמת הזו:
https://www.prog.co.il/threads/אשכול-הסינגלים-בקשות-ותגובות.387726/page-427#post-6816936

מי שיודע על שפל נמוך מזה שניתן לרדת - שיעדכן. אפשר גם באישי.
ביקשת לעדכן, אז אני מעדכנת.
יש קבוצה של כמה כאלה שירדו עמוק עמוק מטה מטה, הם לא טורחים לקחת שירים חילונים לגמרי ולשנות מילה אחת פה ושם, וזה מזעזע!!!!!!!
יכול להיות שאת אינך מכירה אותם, כי כל אותם מחכים למינהם בד"כ גם לא מתפרסמים, על אף הרצון החזק שלהם. אותו רצון שגורם להם לבזות את עצמם על מנת להשתייך למגזר הכללי, הוא זה שמוציא אותם מכל המגזרים והם נשארים קרחים מכל הכיוונים.

נערך לאחרונה ב:

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הקאבר של שרולי ונתנאל לשיר אבא, עזבו דיונים על סגנון חרדי או לא, פרובקציות וכדו'.....
מבחינה מוסיקלית, הם פשוט הרסו את כל היופי של השיר. היופי שלו היה הרגש שבו. ומשום מה בין הטראנסים לערבית איפשהו נעלם לי הרגש...

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
בגלל שהאשכול עדכונים ובקשות שירים, הוא לא לדיונים - אז אני כותבת פה.
למי שאמרה שהקליפ של השיר החדש של שרולי ונתנאל לא יפה רק בעיני, אז חשוב לי להבהיר כמה דברים.
אני לא הראשונה שאומרת שכל קליפ או שיר, שמנסים לחקות את החילונים, הוא לא יפה!
ודווקא מי שלא מנסה לחקות אף אחד, ויש לו את הסיגנון היחודי שלו שהוא לא סוטה ממנו דווקא הוא הכי מצליח!! קחי לדוגמא את ישי ריבו, השירים שלו עם תוכן יהודי אמיתי, הוא לא התכוון להתפרסם בקרב הציבור החילוני, והנה אין אף חילוני שלא מכיר אותו........

הניגון שלי

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
איזה הזיה הצמד הזה!
ועוד יותר עם הרקדנים האלו,
אף פעם לא הבנתי מה הטעם לדחוס רקדנים על הבמה אבל עכשיו לשיר הזה בכלל הגזימו
לקחו את המושג 'לימוד גמרא' והפכו אתת זה למשהו כ"כ זול ברמה של סלנג רחוב
ממש מבחיל!
לא הזדעזעתי.. אבל בהחלט לא מתאים.
הקטע של הרקדנים לא ממש הפתיע אותי, לצערינו עושים את זה גם בשירים "נורמליים" יותר.
אם כבר.. כואב לי יותר לראות את הילדים של "קינדרלעך" איך שמלמדים אותם כבר מקטנות לעשות פוזות פראיות וריקודים משונים, מה יהיה כשיגדלו..

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
בני פרידמן מוציא דיסק חדש. מובן. לבריאות.
אבל כעת אני מקבל במייל [מרשימת תפוצה] את כל 13 רצועות האלבום שלו על מגש של כסף - חינם.
אז לא הבנתי. מה הקטע. הוא לא מתכוון למכור את הדיסק שלו? הזמרים של היום עברו לתפוצת גמ"ח/חלוקה? קטע של יח"צנות? או מה?
(וסליחה אם הערתי אתכם.. פשוט נדהמתי..)
\

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל כעת אני מקבל במייל [מרשימת תפוצה] את כל 13 רצועות האלבום שלו על מגש של כסף - חינם.
אז לא הבנתי. מה הקטע. הוא לא מתכוון למכור את הדיסק שלו? הזמרים של היום עברו לתפוצת גמ"ח/חלוקה? קטע של יח"צנות? או מה?

היום הזמרים מוציאים דיסקים רשמית בשביל הפרסום,
הכסף הגדול בא מההופעות.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
היום הזמרים מוציאים דיסקים רשמית בשביל הפרסום,
גם.. אבל לא רק.
עשרות אלפי דולרים לא עפים ככה בשביל פרסום נטו
לך תראה איך הם בוכים על כל ההעתקות.. [ולא סתם פרוג חוסם מי שמפר זכויות..]
מוזר לי מאד
\

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם.. אבל לא רק.
עשרות אלפי דולרים לא עפים ככה בשביל פרסום נטו
לך תראה איך הם בוכים על כל ההעתקות.. [ולא סתם פרוג חוסם מי שמפר זכויות..]
מוזר לי מאד

אולי זה לא מידיעת הזמר.

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
\
אני לא הבנתי מה לא מובן הזמרים פשוט שלא מסכימים שיעבירו את הדיסק במייל והם כל הזמן בוכים על זה אבל יש כאלה שמעבירים את הדיסק לכולם ווודאי שהזמרים לא מסכימים לזה ולא עושים את זה ווודאי שהם רוצים שכולם יקנו את הדיסק

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אני לא הבנתי מה לא מובן הזמרים פשוט שלא מסכימים שיעבירו את הדיסק במייל והם כל הזמן בוכים על זה אבל יש כאלה שמעבירים את הדיסק לכולם ווודאי שהזמרים לא מסכימים לזה ולא עושים את זה ווודאי שהם רוצים שכולם יקנו את הדיסק
אם הייתם קונים את הדיסק אם לא הייתם מקבלים אותו למייל- אתם חייבים לקנות!

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
נושא אחר לגמרי!!!
אין ספק על כך שישי ריבו הוא אחד הדברים הכי מרעננים, נעימים וטובים שקרו במוזיקה בעת האחרונה.
אבל האם שמתם לב לדבר נוסף?
בחורינו היקרים העוסקים בתורת ה' שרים את שיריו בדבקות כאילו חיברם לא פחות מר' יהודה הלוי.
השתגענו??
נכון, הוא מוזיקאי מיוחד במינו,
עם כתיבה נוגעת ללב,
וחודרת לנשמה.
אך האם רצוננו שילדינו יהיו ישי ריבו?
ממתי בתוך סוכה שרים שירים כמו "הלב שלי חצוי לשנים" או "אלול תשע"ט"?
ואם כולכם תזדעקו עליי ועל שכמותי, שאני סתם מתייפיף וכד',
האם אני באמת כזה פרומער??
אני כבר לא יודע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה