אשכול ג'ינגלים ושירי בחירות בלבד !!

מצב
הנושא נעול.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@ברוך ר כאן יש לך את כל השידור מבאר שבע וגם שם יהיה לך את שאר הכינוסים שיהיו אי"ה בבני ברק ובירושלים.!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
@מוגן אפשר לקבל אותו בקובץ ?
חסום לי האתר (הגדרות אישיות)

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@ברוך ר כעת עדיין לא מאופסן הכנס של באר שבע באתר וידאו טוב של נטפרי כך שאין לי דרך להוריד לך את הסרטון, אבל מצאתי שיש את הכנס גם באתר הזה בכל אופן אתה יכול לשאול את נטפרי במערכת הפניות האם קיים הסרטון הזה בוידאו טוב ואם כן תחת איזה שם, תעדכן אותי והוריד לך.
בהצלחה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
@מוגן האתר 'וידיאו טוב לא קשור למערכת נטפרי, כך שאין מה לשאול אותם
בכל אופן תודה

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
תגידו לא נמאס לכם שכל פעם זה חוזר על עצמו, כושים רוסים וכדו' ששרים ג'יגלים של בחירות, או בחתונות פעם ראשונה ואולי שניה קצת צחקנו, אבל אחר זה נדוש ונמאס.
מפריע לך?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@ברוך ר מצורף כאן קישור לצפייה ישירה של הסרטון
תעדכן אותח אם אתה לא רואה אעלה לך את זה להורדה
נ.ב. אגב פניתי לנטפרי כדי שיכניסו את זה לוידאו טוב, וכעת זה בפנים...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

נ.ב. אגב פניתי לנטפרי כדי שיכניסו את זה לוידאו טוב, וכעת זה בפנים...
האם נטפרי מחליטים מה להכניס לוידאו טוב מתוך הסרטונים שהם פתחו? כי אני מקבל את הרושם שסרטונים רבים שנפתחו על ידי, ובכלל כמעט כל הסרטונים של מערכת הבחירות הנוכחית לא מופיעים שם, ואני שואל את עצמי האם זו מדיניות מכוונת?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
א. אני לא מייצג את נטפרי וכל התשובות כאן הם על פי הבנתי בלבד..!!
כעיקרון כל סרטון שפתוח בנטפרי לאחר כמה שעות מתויג ונכנס למאגר של וידאו טוב, לפעמים זה לוקח יותר זמן, זה משהו שמבוצע ידנית ולא אוטומטי.
בכל אופן דוקא אני בחיפוש בוידאו טוב כן מצאתי את כנסי הבחירות שהיו השנה של דגל התורה וש"ס, מה ששודר דרך שיא לייב.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
א. אני לא מייצג את נטפרי וכל התשובות כאן הם על פי הבנתי בלבד..!!
כעיקרון כל סרטון שפתוח בנטפרי לאחר כמה שעות מתויג ונכנס למאגר של וידאו טוב, לפעמים זה לוקח יותר זמן, זה משהו שמבוצע ידנית ולא אוטומטי.
בכל אופן דוקא אני בחיפוש בוידאו טוב כן מצאתי את כנסי הבחירות שהיו השנה של דגל התורה וש"ס, מה ששודר דרך שיא לייב.
יש את זה להורדה , או רק לצפות דרך האתר?

טלא פלא מערכות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה