ציפי H

מתכנתת JAVA בכירה ומעצבת תכשיטים יחודיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בעבר קניתי באתר הזה שעון של CK ב300 שקל פחות ממה שרצו בחנויות.
יש להם מבחר מותגים, מגיע עם תעודת אחריות

אני וביתי

משתמש מקצוען
מעוניין לקנות תאורת לד צמודת תקרה ושקוע לגבס יש המלצות? קישורים?
אני הזמנתי בעבר נורות רגילות לא שמתי לב לאורך חיים קצר במיוחד.

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מחפש קישור לנוקיה c2 או 208 תומך כשר מניסיון
מניסיון שלי. מעולה. המקשים מעט קשים ללחיצה. חוץ מזה מעולה

avi++

משתמש מקצוען

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לי יש מספר כשר, כן. אך לא כל הרשתות של כשרים תומכות במכשירים לא כשרים תומכי כשרים. תלוי באיזה רשת את נמצאת.

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זה מה שהיה לי.
הייתי בפרטנר וננעלתי ולא הייתה אפשרות לסדר. ועדת הרבנית חסמה לחלוטין מכשרים לא כשרים למס' כשרים. עברתי להוט מובייל ועשו לי פרצה של המכשיר והכל הסתדר. היתרון הנוסף - קליטה טובה יותר

avi++

משתמש מקצוען
זה מה שהיה לי.
הייתי בפרטנר וננעלתי ולא הייתה אפשרות לסדר. ועדת הרבנית חסמה לחלוטין מכשרים לא כשרים למס' כשרים. עברתי להוט מובייל ועשו לי פרצה של המכשיר והכל הסתדר. היתרון הנוסף - קליטה טובה יותר
אני מחפש בלי פריצות

HADASAP

משתמש רשום
מחפשת קישור לשעון גברים עדין בדגש על עדין לא ענק וצועק בצבעים סולידיים וכמובן- איכותי
מניסיון בלבד

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
זה מה שהובהר לי מס' פעמים על נציגי שירות שונים.
בהסכם עם ועדת הרבנים אין להכניס סים כשר למכשיר מוכשר/מפוקח/תומך כשר, אלא אך ורק כשר. וזה גם מה שקרה לי, אף אחד לא הבין למה המכשיר שלי נחסם שוב ושוב עד שלא הבנו כולנו שאם מכשיר תומך כשר לא תומך בסים כשר בחברת פרטנר וזה ההסכם הברור שלהם

מרחבים

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לתיק טוב, נוח, ומכיל, בקיצור מוצלח, שמותר לעלות למטוס. (בכל החברות, ריינר וכו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה