זווית

מא' ועד אתר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אולי יש את האגרטלים האלו בעלי אקספרס?
1629827040070.png

זה כמו צינור חלול (אגרטל) שנצמד עם מגנט למפה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

stbar

משתמש מקצוען

מיישה

משתמש רשום
שלום לכולם!
אני מחפש הרבה זמן אחרי אוזניות אלחוטיות, לא עיגול כזה בתוך האוזן, אלא יותר בסגנון של אפל, אבל עם סיליקון, אבל מה שחשוב לי לדעת יותר מהכל, איך איכות הדיבורית של האוזניות, למוזיקה יש המון, וגם קניתי כמה, שאני יכול להמליץ עבור מוזיקה, אבל מה שאני מחפש, זה עם דיבורית איכותית ברמה גבוהה, וכמובן במחיר טוב, תודה לכל העוזרים!!!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
תגידו אין בגדי גוף [ודווקא עם תיקתקים... הכי נוח] יפים לבן???
רק לבנות מגיע??? :)
אני מחפשת משהו בסגנון הזה, לבן: [חורפי]
מישו?
למה יש רק כאלו-
שקשה ככה לחתל את הילד...
וכאלו-

זה הרי חורף לא???

מיישה

משתמש רשום
שלום לכולם!
אני מחפש הרבה זמן אחרי אוזניות אלחוטיות, לא עיגול כזה בתוך האוזן, אלא יותר בסגנון של אפל, אבל עם סיליקון, אבל מה שחשוב לי לדעת יותר מהכל, איך איכות הדיבורית של האוזניות, למוזיקה יש המון, וגם קניתי כמה, שאני יכול להמליץ עבור מוזיקה, אבל מה שאני מחפש, זה עם דיבורית איכותית ברמה גבוהה, וכמובן במחיר טוב, תודה לכל העוזרים!!!
מקפיץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה