avi++

משתמש מקצוען
יש דבר כזה נגן בלי רדיו ווידאו בעלי אקספרס?
למישהו יש המלצה על נגן כזה?

avi++

משתמש מקצוען

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק אציין דבר שלא כולם יודעים וחשוב מאד לדעתי,
כל אוזניות הtws אינם מספיק טובים לשיחות מלבד היקרים מאד,
לגבי החברה שציינתי יש אותם באלי אקספרס והם מומלצים ביותר
יש את הדגם הזה https://he.aliexpress.com/item/4000...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ שהוא מומלץ וקטן, האוזניות עצמם נוחות משהו הזוי, לא מרגישים בכלל שהם באוזן, רק שהם סיליקון שנכנסים אל תוך תעלת האוזן, הסאונד שלהם מושלם, אבל לנהל איתם שיחות ממש ממש לא מומלץ כי הם לא בולטות מהאוזן, לא רואים אותם בכלל הם ממש ממש קטנות כך שהמיקרופון שלהם לא קולט את הדיבור שמדברים מהפה, ודבר נוסף המגע שלהם רגיש מאד ולכן באמצע שיחה קשה לסדר אותם או לגעת בהם כי זה מנתק את השיחה.

ולעומת זה יש דגם מעל הדגם הזה https://he.aliexpress.com/item/4000...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ שהוא לא סיליקון אלא נראה כמו הjbl שציינתם (אני משתמש איתם היום ומאד מרוצה) הם נוחות לי מאד לקח לי יומיים שלשה עד שהתרגלתי אליהם אבל הם חבל על הזמן, גם כן הסאונד שלהם ברור וצלול ברמה הזויה, הווליום שלהם יכול להיות גבוה בטירוף שהאוזניים מתפוצצות, יש מעלה נוספת שאפשר להגביה ולהנמיך באוזניה עצמה גם, והמגע שלהם עשוי מיוחד שאם נוגעים שניה חלש זה לא מנתק את השיחה, לגבי ניהול שיחות אני מנהל איתם שיחות, חלק מהאנשים מתלוננים ששומעים אותי כמו מבור ומרחוק, אבל חלק גדול (חצי חצי) אומרים ששומעים מצוין כל מילה, גם אלו שמתלוננים רובם שומעים ברור רק קצת מרחוק,
אשמח לעזור עוד
יש לך קישור לחברה הזאת רק לאוזניות סיליקון רגילות ?( לא בלוטוס, סאונד טוב)

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח להמלצה לתבנית סיליקון לארטיקים \ מגנומים
מעליאקספרס
תודה!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי תוכל למצוא לי בלוטוס מתאימות לנוקיה 3310 באיכות טובה , מניסיון ?

נורה אדומה

משתמש פעיל
הראשון עם הרבה חוות דעת
אני קניתי ממש מהסגנון הזה אבל הוא גדול יחסית
להעלות לך? איזה גודל את רוצה?

just design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהיא ניסתה את הגגון הזה באלי?

קבצים מצורפים

• 1620548719112.png
    1620548719112.png
    KB 58.8 · צפיות: 26

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עכשיו אני רואה שהגדול עם חוות דדעת לא רוצה מידי גדול
אני חושבת שאזמין אותו
תודה רבה!!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה