תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מחפשת את האוזניות של נוקיה הרגילות שמגיעות עם הפלאפון נוקיה 208 בעלי אקספרס או אתר אחר
אשמח לקישור אני מחפשת בנרות ולא מוצאת
היחיד שמצאתי באתרים מחו"ל זה כאן (ק.ש.) אבל כפי שאפשר לראות שם למטה זה מגיע מחנות בירושלים, כך שככל הנראה בחנות עצמה זה יותר זול....
(יש גם את זה, הוא לא המקורי ואני לא בטוח במאה אחוז שהוא תואם 208)

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתם בכוונה עושים דרך ZIPY ולא ישירות בעליאקספרס?
כן, (בשביל הק.ש.), אם צריך דוקא אליאקספרס אפשר לבקש, בעיקרון כל מוצר מזיפי (אם הוא במקור מאליאקספרס) נפתח ע"פ חיפוש של הספרות שמופיעות באמצע הקישור בשורת החיפוש באליאקספרס.

Without meaning

משתמש מקצוען
יש למישהו המלצה למדפים מאלי?
אני צריכה מדפים מרובעים קטנים או גודל בהזמנה אישית

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע באליאקספרס איך אפשר לדעת מה JBL מקורי ואמין?
יש לי שתי קישורים
הוא יותר זול אך משום מה נראה פחות אמין מהשני

לעומתו שנראה מקורי

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח לקישורים ולא משנה איפה אפילו יד 2 של גגונים לעגלת בייבי מונסטרס
תודה רבה

LEVAVOT

משתמש פעיל
@קוראים לי #C
ניסית לשאול את ניו בורן? קניתי אצלה בעבר רק גגון לעגלה אחרת
אולי גם בייבי סטאר מוכרים
בכל מקרה בלי לדעת איזה דגם את צריכה וכמה המחיר הריאלי,
מצאתי ב-EBAY 2 קישורים, בטוח יש עוד, מלונדון המחיר למשלוח לא נשמע הגיוני, ומגרמניה לא מצוין מחיר למשלוח, אבל תמיד אפשר לדבר עם המוכר אם זה נראה רלוונטי:

456

משתמש פעיל
מישהו יודע באליאקספרס איך אפשר לדעת מה JBL מקורי ואמין?
יש לי שתי קישורים
הוא יותר זול אך משום מה נראה פחות אמין מהשני

לעומתו שנראה מקורי

לאחר בירור מעמיק בעניין אוזניות tws לא כדאי לקנות שום דגם של חברת jbl מהאוזניות האלו,
יש ליהם ים של תלונות גם על המקוריים שקונים פה בארץ (או שתאמרו לי שזה גם לא מקורי),
משום מה בtws הם לא הצליחו לייצר משהו טוב,
יש המון תלונות על זמן הסוללה, ועל כך שלאחר זמן מועט מתחילים לעשות בעיות,
תפתחו את זאפ ותראו כמה חוות דעת שליליות יש על כל האוזניות tws שלהם

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לאחר בירור מעמיק בעניין אוזניות tws לא כדאי לקנות שום דגם של חברת jbl מהאוזניות האלו,
יש ליהם ים של תלונות גם על המקוריים שקונים פה בארץ (או שתאמרו לי שזה גם לא מקורי),
משום מה בtws הם לא הצליחו לייצר משהו טוב,
יש המון תלונות על זמן הסוללה, ועל כך שלאחר זמן מועט מתחילים לעשות בעיות,
תפתחו את זאפ ותראו כמה חוות דעת שליליות יש על כל האוזניות tws שלהם
יש לחברה שלי והיא מאד מרוצה :confused:

456

משתמש פעיל
יש לחברה שלי והיא מאד מרוצה :confused:

בתור אחד שמתעסק רבות עם זה יש דגמים של חברות פחות מוכרות אבל אוזניות איכותיות ברמה אחרת,
גם נוחות יותר מכל הדגמים האחרים וגם סאונד שאפילו jbl יכולות להתבייש מהם, אני ממש רציני,
חברה שלאחרונה התחילה לתפוס תאוצה בשם tronsmart חברה איכותית עם סאונד מטורף בכל המוצרים שלהם אוזניות רמקולים ניידים וכו' והמחיר שלהם ממש לא יקר, גם בכל הסוקרים שסוקרים גאד'טים ממליצים על החברה הזו,
אני כבר עם אוזניות שניות שלהם וכן רמקולים ניידים ויש לי חברים ששילמו יותר מכפול ממני על jbl והם מתבייישים משלי.
אין לי שום אחוזים סתם בשביל לעזור לציבור, אין שום עניין לקנות מחברת מותג כשאתה יודע שיש אחרים איכותיים לא פחות ואולי אפילו יותר במחיר נמוך יותר.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתור אחד שמתעסק רבות עם זה יש דגמים של חברות פחות מוכרות אבל אוזניות איכותיות ברמה אחרת,
גם נוחות יותר מכל הדגמים האחרים וגם סאונד שאפילו jbl יכולות להתבייש מהם, אני ממש רציני,
חברה שלאחרונה התחילה לתפוס תאוצה בשם tronsmart חברה איכותית עם סאונד מטורף בכל המוצרים שלהם אוזניות רמקולים ניידים וכו' והמחיר שלהם ממש לא יקר, גם בכל הסוקרים שסוקרים גאד'טים ממליצים על החברה הזו,
אני כבר עם אוזניות שניות שלהם וכן רמקולים ניידים ויש לי חברים ששילמו יותר מכפול ממני על jbl והם מתבייישים משלי.
אין לי שום אחוזים סתם בשביל לעזור לציבור, אין שום עניין לקנות מחברת מותג כשאתה יודע שיש אחרים איכותיים לא פחות ואולי אפילו יותר במחיר נמוך יותר.
תודה רבה!!
זה עוזר לי באמת
יש את החברה שציינת באליאקספרס?

אני לא צריכה אוזניות של מותג, בסה"כ אוזניות בלוטוס טובות אני רוצה, אני לא 24/6 עם אוזניות כך שבנוגע להטענה זה פחות משנה, גם סאונד אני לא צריכה הכי טירוף ראיתי באליאקספרס JBL ב25-30$ והתלהבתי מהמחיר הזול
אני לא רוצה להשקיע באוזניות יותר מ150

456

משתמש פעיל
תודה רבה!!
זה עוזר לי באמת
יש את החברה שציינת באליאקספרס?

אני לא צריכה אוזניות של מותג, בסה"כ אוזניות בלוטוס טובות אני רוצה, אני לא 24/6 עם אוזניות כך שבנוגע להטענה זה פחות משנה, גם סאונד אני לא צריכה הכי טירוף ראיתי באליאקספרס JBL ב25-30$ והתלהבתי מהמחיר הזול
אני לא רוצה להשקיע באוזניות יותר מ150

רק אציין דבר שלא כולם יודעים וחשוב מאד לדעתי,
כל אוזניות הtws אינם מספיק טובים לשיחות מלבד היקרים מאד,
לגבי החברה שציינתי יש אותם באלי אקספרס והם מומלצים ביותר
יש את הדגם הזה https://he.aliexpress.com/item/4000...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ שהוא מומלץ וקטן, האוזניות עצמם נוחות משהו הזוי, לא מרגישים בכלל שהם באוזן, רק שהם סיליקון שנכנסים אל תוך תעלת האוזן, הסאונד שלהם מושלם, אבל לנהל איתם שיחות ממש ממש לא מומלץ כי הם לא בולטות מהאוזן, לא רואים אותם בכלל הם ממש ממש קטנות כך שהמיקרופון שלהם לא קולט את הדיבור שמדברים מהפה, ודבר נוסף המגע שלהם רגיש מאד ולכן באמצע שיחה קשה לסדר אותם או לגעת בהם כי זה מנתק את השיחה.

ולעומת זה יש דגם מעל הדגם הזה https://he.aliexpress.com/item/4000...earchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ שהוא לא סיליקון אלא נראה כמו הjbl שציינתם (אני משתמש איתם היום ומאד מרוצה) הם נוחות לי מאד לקח לי יומיים שלשה עד שהתרגלתי אליהם אבל הם חבל על הזמן, גם כן הסאונד שלהם ברור וצלול ברמה הזויה, הווליום שלהם יכול להיות גבוה בטירוף שהאוזניים מתפוצצות, יש מעלה נוספת שאפשר להגביה ולהנמיך באוזניה עצמה גם, והמגע שלהם עשוי מיוחד שאם נוגעים שניה חלש זה לא מנתק את השיחה, לגבי ניהול שיחות אני מנהל איתם שיחות, חלק מהאנשים מתלוננים ששומעים אותי כמו מבור ומרחוק, אבל חלק גדול (חצי חצי) אומרים ששומעים מצוין כל מילה, גם אלו שמתלוננים רובם שומעים ברור רק קצת מרחוק,
אשמח לעזור עוד

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מחפשת מקלדת אלחוטית + עכבר בעברית כמובן
יש?

בור-ועם-הארץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תודה רבה
אני מחפשת משהו יותר פשוט וסטנדרטי בלי הרבה קישקושים
אשמח להצעות
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט צ'

קלז צַדִּיק אַתָּה יְהוָה וְיָשָׁר מִשְׁפָּטֶיךָ:קלח צִוִּיתָ צֶדֶק עֵדֹתֶיךָ וֶאֱמוּנָה מְאֹד:קלט צִמְּתַתְנִי קִנְאָתִי כִּי שָׁכְחוּ דְבָרֶיךָ צָרָי:קמ צְרוּפָה אִמְרָתְךָ מְאֹד וְעַבְדְּךָ אֲהֵבָהּ:קמא צָעִיר אָנֹכִי וְנִבְזֶה פִּקֻּדֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קמב צִדְקָתְךָ צֶדֶק לְעוֹלָם וְתוֹרָתְךָ אֱמֶת:קמג צַר וּמָצוֹק מְצָאוּנִי מִצְוֹתֶיךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קמד צֶדֶק עֵדְוֹתֶיךָ לְעוֹלָם הֲבִינֵנִי וְאֶחְיֶה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה