אשכול בקשת קבצים תורניים

זרח

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש למישהו מראה מקום או להעלות לפה
ליקוט בגודל מעלת כתיבת חידו"ת
ובמעלת מו"מ של ת"ח בצוותא

תודה רבה

יש באוצה"ח
ספר "וקנה לך" חבר מהרב יוסף פרץ
קונטרס "ועינינו מאירות" מהרב א"א קנאפליער
עיין שם ותמצא נחת
אם תרצה הורדה, בקש!

חכימא

משתמש פעיל
עריכה תורנית
דרוש טקסט של 'תרגום שני' למגילת אסתר פרק א פסוק ד
בתודה מראש לכל המסייעים.

מאירוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש ברשותי את הספר הנפלא "ספר השיטות" על הלכות שחיטה, ואני כעת לא לידו, וחייב לצורך שינון את הסימנים ט"ו-כ"א - מופיע באוצר החכמה. מי שיוכל לסייע בדחיפות אשמח מאד.

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בבקשה בדחיפות אוצר הפוסקים סי' לח סעיף לט

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי יש למישהו דף עזר מוצלח לסוגיית 'אצבעיים על אצבעיים' - שיעור רביעית מארבעים סאה, פסחים דף קט?
בימים האלו, אם אי אפשר להעביר שיעור לפחות איזה דף...
אולי יהא למאן דהו טוב לב גם רעיון מוצלח איך עושים מבחן בימים כאלו בטלפון? איזה קו שמאפשר את זה וכדו'?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה. כמה זמן לוקח בדרך כלל עד שקובץ כזה נפתח בגוגל מאז שנשלחת בקשה?

המאורות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לבקשת רבים!
ממש התנצלות על ההודעות,
הנה כל הפרטים באתר 'המאורות'

עטו בידו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לבקשת רבים!
ממש התנצלות על ההודעות,
הנה כל הפרטים באתר 'המאורות'
למה חסום

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני זקוק לפנינים משולחן גבוה לפרשת קרח, יש את זה באיזה מאגר? או מישהו יכול להעלות לי?
תודה

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בבקשה אוצר הפוסקים סי' לח ולט

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
האם מישהו שמע על מקום שבו מוכרים גמרא מסכת אבות - בעצם הליקוטים של אגדתות ברובם מהתלמוד בבלי וירושלמי, ספר שמקל מאוד על לימוד פרקי אבות, אבל הצלחתי להשיג רק עותק ישן ומעופש באוצר ספרים של בית כנסת כלשהו, ואני מעדיף משהו יותר נקי ומסודר. אם מישהו יודע איפה מוכרים - אשמח.

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
יש ספר כזה שהוציא לאור הרב פניאל מבני ברק.
הוא ליקט המון חומר וסידר אותו מאד יפה בפורמט של תלמוד בבלי. אינני זוכר כעת פרטים נוספים על המחבר, ואיה ניתן להשיגו.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם מישהו שמע על מקום שבו מוכרים גמרא מסכת אבות - בעצם הליקוטים של אגדתות ברובם מהתלמוד בבלי וירושלמי, ספר שמקל מאוד על לימוד פרקי אבות, אבל הצלחתי להשיג רק עותק ישן ומעופש באוצר ספרים של בית כנסת כלשהו, ואני מעדיף משהו יותר נקי ומסודר. אם מישהו יודע איפה מוכרים - אשמח.
https://tablet.otzar.org/pages/?&restore=1&t=1591107923944&pagenum=1&book=148976 יצא לאור בכלל מהדורה יותר מאוחרת?

אולי מעניין אותך גם...