אשכול אמירות כנף

מצב
הנושא נעול.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מכירים את זה שאתה מפסיד אוטובוס ונאלץ לנסוע באוטובוס הבא, ואז כל הדרך אתה מחפש את האוטובוס הקודם הפוך בצידי הדרך?
לא.. מייחל שהנהג ידהר ואז יעקוף את הקודם

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
‏מכירים את זה שמישהו שואל מכירים את זה ואתם לא באמת מכירים את זה?‏

מכירים את זה שמישהו שואל מכירים את זה שמישהו שואל מכירים את זה ואתם לא באמת מכירים את זה, ואתם לא באמת מכירים את זה?

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
‏מכירים את זה שאחרי שאתה מת, אבל אתה עדיין רואה מה קורה סביבך, ורואה הודעה מוצלחת אבל לא יכול לשלוח לה תודה?
חוץ מהכל עברת גם מוות קליני??
לא עומדים בזה.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מכירים את זה שאתה מפסיד אוטובוס ונאלץ לנסוע באוטובוס הבא, ואז כל הדרך אתה מחפש את האוטובוס הקודם הפוך בצידי הדרך?
חח עכשיו קלטתי ..
היה לי בראש שאתה מחפש אותו בנתיב הנגדי כביכול הוא כבר במסלול חזור..

מזכיר לי תקופות עלומות עת הפסדתי אוטובוס והתבאסתי ואז השלמתי ואמרתי לה' שאני מוותרת ואין צורך להרוג אנשים בשבילי..

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אבל איזה בושה לפני הרגע הזה כשעוד לא היה ברור שאף אחד לא ראה…
ובמיוחד אם זו נפילת אפיים בבני ברק ברחוב חזון איש פינת אור החיים, ביום שישי ב12:15
והמדרכה צפופה, והחנויות פתוחות, ותחנות בין עירוניות עמוסות במשפחות ומזוודות ועגלות
וילדים וילדות חוזרים מלימודם ומישהו לוחש מאחורה:"אפשר לתבוע את העיריה על המדרכה השבורה" ומיד עם סיום האמירה הוא נעלם בתוך הקהל הצפוף ואתה נשאר עם גפיים חבולות

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
ובמיוחד אם זו נפילת אפיים בבני ברק ברחוב חזון איש פינת אור החיים, ביום שישי ב12:15
והמדרכה צפופה, והחנויות פתוחות, ותחנות בין עירוניות עמוסות במשפחות ומזוודות ועגלות
וילדים וילדות חוזרים מלימודם ומישהו לוחש מאחורה:"אפשר לתבוע את העיריה על המדרכה השבורה" ומיד עם סיום האמירה הוא נעלם בתוך הקהל הצפוף ואתה נשאר עם גפיים חבולות
אבל לפחות אם כ"כ צפוף ועמוס, חלקם מסתירים לאלו שמאחור…

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מכירים את זה שאתה מסתכל במראה שבלובי ונחרד לראות שקפצה עליך זקנה?

בלי נדר פעם אחרונה שאני מבקר בבית אבות-משוגעים משולב.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה