דרוש מידע אשה שעשתה צעד משמעותי בחייה

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני מחפשת נשים שעשו צעד משמעותי בחיים בכוחות עצמן (תשובה, קריירה רצינית. שינוי כלשהו, וכו') - עדיף מוכרות..
כדי להסריט אותן לתוכנית פנימית בסמינר כשהן מספרות על הצעד הראשון שעשו - קשיי התחלה, אומץ והחלטה לעשות את הצעד.
אני צריכה הסרטות של דקותיים לכל היותר.
יש רעיונות למי אני יכולה לפנות? אשמח גם למספרים.
וחוצמזה, יש למישהו את המספר של פדות רוטנמר?

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
טוב, סמינר בסגנון די שמור, או סגור, איך שתקראו לזה..
אז שיתאים.. ופרטי התקשרות בבקשה.

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש שתיים שעושות סטנד אפ
אחת מהן
התחילה עם זה בגלל
שהיו חייבים חוב מאד גדול
לא זוכרת איך קוראים לה
אולי מישהו ידע.

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת נשים שעשו צעד משמעותי בחיים בכוחות עצמן (תשובה, קריירה רצינית. שינוי כלשהו, וכו') - עדיף מוכרות..
כדי להסריט אותן לתוכנית פנימית בסמינר כשהן מספרות על הצעד הראשון שעשו - קשיי התחלה, אומץ והחלטה לעשות את הצעד.
אני צריכה הסרטות של דקותיים לכל היותר.
יש רעיונות למי אני יכולה לפנות? אשמח גם למספרים.
וחוצמזה, יש למישהו את המספר של פדות רוטנמר?
נראה לי יעל מזרחי עזבה את העבודה שלה

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש שתיים שעושות סטנד אפ
אחת מהן
התחילה עם זה בגלל
שהיו חייבים חוב מאד גדול
לא זוכרת איך קוראים לה
אולי מישהו ידע.
תהיי חייבת להזכר כי אני במתח!;)
יש את אביגיל מייזליק, ואת כל הסופרות הוותיקות שהיו חלוצות כמו הניה שוורץ, ולאה פריד עם הקלטות
רננה אש, ודניאלה גרובר שיש לה סיפור חיים מרתק!, אבל מה יכנס ב2 דקות? וכמובן עידית ליכטנפלד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה