אתרי צילום אשדוד...

N

neomy21

אורח
עד הלום

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עד הלום - כדאי ללכת עם מישהו שמכירים, יש שם לוקיישנים מדהימים!
הרבה צלמות כאן מצלמות שם.

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בסוף הוחלף היעד לירושלים, זה מה יש... אני רוצה ללכת לאיזור ימין משה ומתחם התחנה, יש רעיונות ללוקיישנים באיזור?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בסוף הוחלף היעד לירושלים, זה מה יש... אני רוצה ללכת לאיזור ימין משה ומתחם התחנה, יש רעיונות ללוקיישנים באיזור?
הייתי שם פעם אחת אבל לא לצילומים ומתכננת ללכת שוב לצילומים בעז"ה
תשמעי ימין משה זה המקום הכי טוב בירושלים בגלל ששם אפשר להוציא הכי הרבה לוקיישנים
קודם כל יש את ימין משה, בתים עתיקים ויפים, פרחים בכל מקום, מדרגות, שער וכו'
יש את מתחם התחנה ממש ליד 2 דקות משם, שם יש כל מיני דברים חמודים לצלם לידם וכן יש לדוג' חנות של בר משקאות יוקרתי וספות, כשהייתי שם זה היה ריק :eek:, פתוח וריק בלי מוכרים בלי כלום, לא הבנתי אם מותר להיכנס או אסור אבל בכל זאת זה יפה לצלם שם ויש מלא רעיונות מה להוציא ממתחם התחנה (גם את פסי הרכבת)
יש גם את גן הפעמון בשביל לוקיישן של דשא בעיקר, ועוד כמה דברים זוטרים

בקיצור שווה ללכת לשם.
גן הוורדים יותר קרוב!
מקום מהמם!!! אבל בימין משה כפי שכתבתי נ"ל יש הרבה יותר מה להוציא מהמקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה