דרוש מידע אשדודים???

מצב
הנושא נעול.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אל תשלמו ארנונה.

היינו היום בפארק אשדוד ים כל המשפחה, רוב חרדי בפארק.
שעה שבע בערך מתחילה מוזיקה רשמית בקולי קולות, זוועת הזוועות, שירת נשים. נשים אמרתי? מפלצות. אנחנו יושבים בין אלפי שומרי מצוות שאין רוחם נוחה מקקפוניה זו, ואין שום התחשבות.
אמיצה אחת הלכה להתווכח עם הז'לוב מההגברה, זה עזר לה? נחשו לבד!
מברור שערכתי עלה שבכל ערב ישנן הופעות לקהל הרחב, אחד לא לחרדים שהם כמעט עשרים אחוז מן התושבים, וזה עוד לפני אירועי יום העצמאות הממשמש ובא, היתכן? כפייה חילונית במיטבה!!!

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אל תשלמו ארנונה.

שעה שבע בערך מתחילה מוזיקה רשמית בקולי קולות, זוועת הזוועות, שירת נשים. נשים אמרתי? מפלצות. אנחנו יושבים בין אלפי שומרי מצוות שאין רוחם נוחה מקקפוניה זו, ואין שום התחשבות.
מברור שערכתי עלה שבכל ערב ישנן הופעות לקהל הרחב, אחד לא לחרדים שהם כמעט עשרים אחוז מן התושבים, וזה עוד לפני אירועי יום העצמאות הממשמש ובא, היתכן? כפייה חילונית במיטבה!!!
לצערנו זה לא רק באשדוד
אני הייתי היום באחד האזורים החרדים בארץ (ולא באשדוד) וזה היה נראה מסיבת שיכורות במלוא מובן המילה

אוקינוס

משתמש מקצוען
אל תשלמו ארנונה.

הרבנים הזהירו לפני החג שהמקום בחג לא יהיה מתאים לציבור החרדי..

secret

משתמש סופר מקצוען
אל תשלמו ארנונה.

עצוב ועלוב.
אבל אנחנו האשדודים יודעים, כל שנה הסיפור חוזר על עצמו.
למדנו לבקר במקום בין הסדרים ;)

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרבנים הזהירו לפני החג שהמקום בחג לא יהיה מתאים לציבור החרדי..
זה שהרבנים הזהירו זה טוב.
בעיקר לתושבי העיר...
לא לכל אלפי המבקרים מבחוץ...
ובכל מקרה לא מאיר באור יפה יותר את הכפייה החילונית (ניסיתי לדמיין מישהו מפעיל מוזיקה חסידית בפול ווליום באמצע הפארק) ואת ההזנחה הפושעת במחלקת תרבות בעיר הזו.
איפה חברי הקואליצייה החרדים?

פp

משתמש רשום
שנה שעברה היינו שם וגם היה זוועה
כמו חוג ספורט (כמובן מעורב) באמצע הפארק
ומרוב שהחרדים התווכחו איתם הגיעה משטרה וכמובן חיזקה והמשיכה את הזוועה....

ןאגב, ראיתי שהתריעו על כך באיזה אשכול

secret

משתמש סופר מקצוען
לא לכל אלפי המבקרים מבחוץ...
זה באמת בעיה שאין אפשרות להודיע לכל המבקרים המגיעים מחוץ לעיר.
הקטע הוא שיש שם אמפי פארק פעיל בכל ימות השנה, ולא לציבור שלנו כמובן, וזה המצב.
אנחנו כל כך רגילים.
שכבר לא מתרגזים.
:(:(:(

אבל האמת היא שצריך לפרסם לכל הפחות בעיתונים המרכזיים.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו כל כך רגילים.
שכבר לא מתרגזים

זה מקומם.
כל יום שעובר הפשע גדל, המידור הזה לא חוקי, לא תקין ומישהו צריך לצעוק את זה, לא יתכן שנתרגל ונשתוק כמו פודלים.

אבל האמת היא שצריך לפרסם לכל הפחות בעיתונים המרכזיים

על תכניתה של גבעת שמואל לגבות כספים מתושבי בני ברק על כניסה לפארקים שלהם כל הארץ רעשה וגעש, והעיתונים לא פסקו לפמפם על זה, למען האמת, עיריית אשדוד עם ראש עיר דתי, שנבחר בזכות החרדים לעוד קדנציה, עם קרוב לעשרים אחוז דתיים/חרדים, עשה דבר מתוחכם וגרוע בהרבה: "שיבואו הדוסים, בואו נראה אותם חוזרים לכאן עם כזו מוזיקה ואווירה, מי צריך לגבות כסף בכדי להבריח אותם???"

וכאן שאלתי, מדוע על זה העיתונים שלנו שותקים?

secret

משתמש סופר מקצוען
וכאן שאלתי, מדוע על זה העיתונים שלנו שותקים?
איפה כל הוועדות וגו'.

אני חושבת שמי שצריך לפרסם זו העירייה בעצמה וכל מי שלא רוצה לראות חרדים בפארק.
הרי מה שקורה זה שבלאו הכי מגיעים מאסות של אנשים,
ככה שכל הטריק לא באמת מצליח :eek:

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תושב אשדוד שאינו שומר תו"מ. לקח שבוע חופש לבלות עם ילדיו. הגיוני שירצה סביבה שמותאמת לצרכים שלו?
לא יודעת מה היה באשדוד ים. אני עודכנתי שהמקום לא מתאים לי ולילדי- לא דורכת שם. יש לי מספיק איפה להיות. לא מתחילה להתווכח איתם על חוג ספורט/מוזיקה/מה שלא יהיה, כמו שזכותי להיות כאן כך גם זכותם, בפרט שידוע לי מראש שזה המצב. עם כל רצוני לנפוש דווקא כאן, אחפש לי מקום אחר. לא חסר לי, ב"ה.
לא מרגישה שגרשו אותי. פשוט דואגים לחתך אוכלוסיה שונה מהצרכים שלי.
איכשהו ראש עיר אמור לספק את צרכי כל התושבים. נכון שבחרו בו חרדים, אבל אל תשכחו שהם לא הבוחרים היחידים.
אם אתם חושבים שאני טועה אז תסבירו במקום להתעצבן, ואבין גם אני איפה הטעות שלי.

גוץ

משתמש פעיל
שנים קודמות התפרסם בתקשורות, שחרדים משתלטים על הפארק, והם יודעים מה מבריח את החרדים, עם ילחמו, הם יוסיפו.

yaffab

משתמש מקצוען
קודם כל, ראש העיר שלנו אינו דתי.
ושנית, פארק אשדוד ים ממוקם באיזור חילוני וככזה הוא משרת את הציבור החילוני.
אנחנו, כמו שכתבו למעלה, לא דורכים שם בחגים, גם בגלל ההופעות וגם בגלל העומס האנושי.
בערב החג - היה שם נפלא!
ואין לנו סיבה להתווכח, יש לנו הרבה גינות אחרות.
אשדוד אינה בני ברק, אנחנו, החרדים, מיעוט של ממש.
שיהנו ויחגגו ואחרי החג אנחנו נשוב להנות בגינות.

אני בוודאי לא מתווכחת איתם על המוסיקה וההופעות, אלא הולכת לשבת בצדה האחר של הגינה, היא כ"כ גדולה שאפשר למצוא פינה שקטה יותר.
אשדוד תמיד התאפיינה ביחסים נעימים ושקטים בין החילונים לדתיים.

secret

משתמש סופר מקצוען
ושנית, פארק אשדוד ים ממוקם באיזור חילוני וככזה הוא משרת את הציבור החילוני.
אנחנו, כמו שכתבו למעלה, לא דורכים שם בחגים, גם בגלל ההופעות וגם בגלל העומס האנושי.
בערב החג - היה שם נפלא!
אשדוד אינה בני ברק, אנחנו, החרדים, מיעוט של ממש.
שיהנו ויחגגו ואחרי החג אנחנו נשוב להנות בגינות.

אני בוודאי לא מתווכחת איתם על המוסיקה וההופעות, אלא הולכת לשבת בצדה האחר של הגינה, היא כ"כ גדולה שאפשר למצוא פינה שקטה יותר.
מהממת שאת!!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא זכור לי שראש העיר שלכם מגדיר את עצמו ככזה.

ושנית, פארק אשדוד ים ממוקם באיזור חילוני וככזה הוא משרת את הציבור החילוני
בדיוק על זה יצא הקצף כאן מתחילה האפליה, גם הים ממוקם באזור חילוני ולמרות זאת יש לדתיים חלק בו.
גם גן סאקר בירושלים, גני יהושוע בתל אביב, פארק לאומי ברמת גן וכו' לא ממוקמים באזורים חרדיים, ולמרות זאת יש כבוד! לפחות בדרך כלל ומצד הרשויות.

אנחנו, כמו שכתבו למעלה, לא דורכים שם בחגים, גם בגלל ההופעות
חבל, פארק מעולה, הם הכניעו - לפחות אתכם.

בסדר גודל כזה? על יד הים? עם אגם? ועם המווון מתקנים מעניינים? נשמח אם תגלו לנו היכן, ברור שנעדיף אותם כמובן אם לא מגרשים גם משם ב"אלגנטיות" את החרדים.

אשדוד אינה בני ברק, אנחנו, החרדים, מיעוט של ממש

טעות !
אתם קרוב לעשרים אחוזים לפי נתונים עדכניים... זהו לא מיעוט של ממש.

שיהנו ויחגגו...

זוהי הנקודה, שהם לא עושים את זה, זה סוג של גם לי גם לך לא יהיה, בקושי היו שם חילוניים בשביל להנות.

ואחרי החג אנחנו נשוב להנות בגינות.

בזמן הלימודים והעבודה כמובן.

היא כ"כ גדולה שאפשר למצוא פינה שקטה יותר.

כנראה שבאמת לא שמעתם את המוזיקה בחול המועד, פול ווליום ובעיקר באזורי המתקנים וכדומה.

עם גישה כנועה ושפופה כזו כעת הבנתי גם מדוע.

נ.ב. לא ברור לי מה מוכרים לכם שם, אך זכור לי שביקרתי בעיר בימי הבחירות לעירייה, נדהמתי משלטי החוצות המכוערים והאנטי דתיים שהתנופפו בראש כל חוצות, אין עיר כזו בכל הארץ (אולי בטבריה של רון קובי) זה נקרא יחסים נעימים ושקטים? אז מהם יחסים לא נעימים, פוגרום, מכות? מי האינטרסנט שמספר לאשדודים את הסיפור הזה כל פעם מחדש?

secret

משתמש סופר מקצוען
עם גישה כנועה ושפופה כזו כעת הבנתי גם מדוע.

נ.ב. לא ברור לי מה מוכרים לכם שם, אך זכור לי שביקרתי בעיר בימי הבחירות לעירייה, נדהמתי משלטי החוצות המכוערים והאנטי דתיים שהתנופפו בראש כל חוצות, אין עיר כזו בכל הארץ (אולי בטבריה של רון קובי) זה נקרא יחסים נעימים ושקטים? אז מהם יחסים לא נעימים, פוגרום, מכות? מי האינטרסנט שמספר לאשדודים את הסיפור הזה כל פעם מחדש?
ההודעה שלך מכאיבה.

כאשדודית אני יכולה להגיד לך שאשדוד היא סמל לאחדות ואהבה!!
כל המגזרים חיים כאן באחווה מדהימה שאין לה אח ורע!!
ב"ה אין פה מחלוקות משום סוג!!

זה לא מגיע מגישה שפופה בכלל. יש פה רבנים ועסקנים שעובדים קשה מאוד להחליק ולעקוף ולהשכין שלום כל הזמן.
לפעמים אנחנו מוותרים, לפעמים הם.

כיון שכך, ברור שקל לנו לוותר על הפארק ולבחור להגיע אליו בזמנים אחרים,
מה שמקשה עד מאוד למבקרים מבחוץ שאין להם את האופציה הזו.

ועושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל!

secret

משתמש סופר מקצוען
צר לי שהכאבתי, לא לזה הייתה כוונתי, בכל אופן אשמח לשמוע מעט על זה:
אני לא רואה ענין להכנס עכשיו לצורת ההתנהלות של העיר.
די לי בזה ששקט לנו. משאירה למבינים את העבודה הקשה.

חג שמח!!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תושב אשדוד שאינו שומר תו"מ. לקח שבוע חופש לבלות עם ילדיו. הגיוני שירצה סביבה שמותאמת לצרכים שלו?
אברך תושב אשדוד קיבל שבוע חוה"מ מאת ה' יתברך רוצה להנות עם ילדיו הגיוני שירצה סביבה מותאמת לו??? מה הוא לא בן אדם? לא מגיע לו? יש מרחב ציבורי כולם צריכים בו לכבד את הזולת, אנחנו והם.

כמו שזכותי להיות כאן כך גם זכותם,

וכמו שזכותם, זכותי, דבר שמשום מה לא מתממש, היינו כל הגישה הזו היא חד צדדית מכיוונם אלינו משום מה.

לא מרגישה שגרשו אותי. פשוט דואגים לחתך אוכלוסיה שונה מהצרכים שלי.
בדיוק על זה יצא הקצף...

איכשהו ראש עיר אמור לספק את צרכי כל התושבים

זה מה שלא מורגש כאן, התחושה שלי שהוא מתעלם סידרתית מהקהל החרדי הגדול שבעירו וכך וגם שמעתי סיפורים מתושבים שם, וברור שנח לחיות באשליה שבעיר שלי הכי נחמד ויחסים תקינים אך זו לא האמת.

בלי לפגוע באף אחד והתנצלותי הכנה אם בטעות עשיתי זאת.
מידת הוויתור היא מידה נפלאה, אך לא כשמאלצים אותך לוותר, זה כבר לא וויתור זהו חידלון ורפיסות מול החזק השולט אין בזה שום מעלה, להפך זה מעיד רק על חולשה, וזה שכל כך הרבה אשדודים מגיבים כאן "אנחנו לא רבים, אנחנו מוותרים זה ממש" אבל ממש עצוב.

imac100

משתמש מקצוען
@מטאלי מה המטרה שלך בהתלהמות הזו?
אתה לא אשדודי, אין לך מושג מה קורה בעיר הזו.
אולי יש עוד 5 גינות אחרות שהחרדים מעדיפים אותם?
אולי הרבנים לא רוצים מופעים לחרדים בפארק ומעדיפים עם התקציב תרבות שלהם לעשות פעילויות אחרות?
מגיע אורח לעיר, לא מכיר, לא בירר קודם. ומתלהם ומתסיס על מה שרואות עייניו.
אתה לא תושב העיר כך שהפארק בכל אופן לא מיועד לך. תשאיר לתושבי העיר לנהל את המלחמות שלהם לפי שיקול דעתם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה