עזרה ארנק לכרטיסים

• פותח הנושא dr
  • פורסם בתאריך

dr

משתמש רשום
שלום וברכה,

אולי מכירים?

נרתיק ששמים שם את כל הכרטיסים- רב קו אשראי וכו'- החכמה של זה שכל הכרטיסים עומדים אחד על השני - זה נרתיק ממש קטן ואז יש אפשרות ללחוץ על איזשהו כפתור וכל הכרטיסים קופצים בצורה כזו שקל לשלוף כרטיס מסוים

אשמח לעזרתכם

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני יודעת במה מדובר, קניתי את זה מהרשימה של ציפי רוט, אני לא יודעת אם עדיין יש את המבצע, אז אני לא רוצה לשלוח את הפרסומת
יש משהו דומה בחנות ג'נטלמן בקניון מלחה, אבל הרבה הרבה יותר יקר (נראה לי שזה גם סוג משוכלל יותר)
ארנק.JPG

רחל305

משתמש פעיל
מה זה "מהרשימה של ציפי רוט" אפשר לעלות?
נראה שימושי..

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה זה "מהרשימה של ציפי רוט" אפשר לעלות?
נראה שימושי..
זה רשימת מייל של משהי בשם ציפי רוט, (כנראה) שמנצלת את כח הקניה של הציבור ומשיגה הנחות והטבות לאנשי הקבוצה. מעל 11,000 נשים חרדיות מתאגדות לכח הקניה החזק בשוק!
קבוצות רכישה I דילים חמים I הטבות בלעדיות

להצטרפות

הללו

משתמש מקצוען
אני יודעת במה מדובר, קניתי את זה מהרשימה של ציפי רוט, אני לא יודעת אם עדיין יש את המבצע, אז אני לא רוצה לשלוח את הפרסומת
יש משהו דומה בחנות ג'נטלמן בקניון מלחה, אבל הרבה הרבה יותר יקר (נראה לי שזה גם סוג משוכלל יותר)
צפה בקובץ המצורף 509128
יש משהו דומה אבל עם מקום לתעודת זהות לא ביומטרית?

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש משהו דומה אבל עם מקום לתעודת זהות לא ביומטרית?
אני לא מכירה, במה שאני קניתי אין מקום לשום דבר חוץ מכרטיסים, גם לא לשטרות או מטבעות (אפשר לדחוף את השטרות מקופלים בין הכיסוי לארנק עצמו (בין הכחול לאפור, בתמונה), אבל זה חסרון מסויים.
יתכן ובארנקים מהסוג הזה במקומות אחרים יש תא נוסף.

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש פשוטים כאלה להרבה כרטיסים בחנויות של הכל בשקל וכד'

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזמנו באלי אקספרס ב7 ש''ח, יש מקום ל7 כרטיסים.
(הזמנו גם ארנק עם מקום ל24 - בתוך נילוניות קטנות, לכרטיסים שלא חיבים להיות זמינים בארנק... לדוג' מלאי הרב-קוים...)

המוצר שהזמנו - כתוב שהדף לא זמין. מעתיקה את התיאור, אולי דרך זה אפשר למצוא:

New Automatic Silde Aluminum ID Cash Card Holder Men Business RFID Blocking Wallet Credit Card Protector Case Pocket Purse

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
לףךלףךלףךל.JPG
לי יש כזה. החיסרון היחיד שהרב קו לא נקרא דרכו
נכון, הרב קו לא יכול להקרא דרכו, וגם שום כרטיס אשראי, יש בזה חסימה - נגד גניבות של המידע המגנטי שעל כרטיסי האשראי. (הידעתם שאפשר עקרונית שמישהו יגנוב לכם את פרטי האשראי ע"י שהוא עומד לצידכם ויש לו מכשור שקורא את המידע המגנטי שקרוב אליו - אצלכם בארנק!)

אני הזמנתי לפני כ3 חודשים באלי אקספרס. מעור. מתאים ל-7 כרטיסים. עולה 9.35$ - מסתמא אפשר למצוא בזול יותר אבל אני רציתי עור ומראה יוקרתי. מרוצים ביותר מאד איכותי.
הנה הקישור.

עריכה:הוספתי צילום מסך:

נערך לאחרונה ב:

sarago

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הידעתם שאפשר עקרונית שמישהו יגנוב לכם את פרטי האשראי ע"י שהוא עומד לצידכם ויש לו מכשור שקורא את המידע המגנטי שקרוב אליו - אצלכם בארנק!

די! נו באמת!!??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה