ארון 6 דלתות לחדר ילדים

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מצו"ב שרטוט של ארון שאנו מתכננים לעשות בעז"ה לחדר ילדים,
שאלותי:
א. האם יש מקום לשדרוג להוסיף רעיונות מקוריים יותר?
ב. האם כדאי להוסיף מחיצות במגירות?
ג. כדאי לשלב בתוך הארון ארגז מצעים. (אין לי עדין ארגז מצעים בחדר, ואין לי אפשרות לעשות בעתיד...)
ד. מה עדיף נגר פרטי? ערבי? יהודי? או ארון של חברת ר.א.?
אם העדיפות היא לנגר פרטי אשמח לרעיונות....
תודה מראש לעוזרים ומסייעים

קבצים מצורפים

• חלוקה לארון חדר ילדים.pdf
    KB 216.7 · צפיות: 248

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מצו"ב שרטוט של ארון שאנו מתכננים לעשות בעז"ה לחדר ילדים,
שאלותי:
א. האם יש מקום לשדרוג להוסיף רעיונות מקוריים יותר?
ב. האם כדאי להוסיף מחיצות במגירות?
ג. כדאי לשלב בתוך הארון ארגז מצעים. (אין לי עדין ארגז מצעים בחדר, ואין לי אפשרות לעשות בעתיד...)
ד. מה עדיף נגר פרטי? ערבי? יהודי? או ארון של חברת ר.א.?
אם העדיפות היא לנגר פרטי אשמח לרעיונות....
תודה מראש לעוזרים ומסייעים
אני לא מק"ס ואין לי קשר לעיר הזאת עם זאת קניתי עכשיו רהיטים לכל הבית ברהיטי קסם אחרי המלצות רבות, סחורה איכותית במחירים מדהימים 088666442 0504142181

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מק"ס ואין לי קשר לעיר הזאת עם זאת קניתי עכשיו רהיטים לכל הבית ברהיטי קסם אחרי המלצות רבות, סחורה איכותית במחירים מדהימים 088666442 0504142181
זה לא קשה לעשות רהיטים בעיר אחרת?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי להוסיף מידות כדי שיוכלו לייעץ לך בצורה מסודרת

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סטנדרט...
2.4*2.4

גם מידות פנים של החלוקה.
גם אם אני רוצה לעזור, אני מתעצלת להתחיל לחשב כמה יוצא כל חלק.
אם המידע היה מונגש לי מול העיניים - מיד הייתי רואה אם יש איזושהי מידה שהיא לא מתאימה ולא הגיונית. ככה - לא בדיוק...

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם מידות פנים של החלוקה.
גם אם אני רוצה לעזור, אני מתעצלת להתחיל לחשב כמה יוצא כל חלק.
אם המידע היה מונגש לי מול העיניים - מיד הייתי רואה אם יש איזושהי מידה שהיא לא מתאימה ולא הגיונית. ככה - לא בדיוק...
כמו שכתבתי סטנדרט....
כל דלת 40 ס"מ

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
וגובה כל מדף \ מגירה\ תליה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה לא קשה לעשות רהיטים בעיר אחרת?
למה קשה, הנגר בדרך כלל מגיע מעיר אחרת גם, מגיעים לחנות בעיר אחרת רואים דוגמאות או אופציות מזמינים ומקבלים הובלה והרכבה בבית, מה זה משנה באיזה עיר חוץ מהנסיעה פעם אחת

yudb

משתמש סופר מקצוען
אם למשל לא עונים לך במשך שבועיים בטלפון ובמייל....
אצלי זה היה בעיר. וזה היה הנס בערך.
תבררו טוב טוב על זמינות ושירות.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם למשל לא עונים לך במשך שבועיים בטלפון ובמייל....
אצלי זה היה בעיר. וזה היה הנס בערך.
תבררו טוב טוב על זמינות ושירות.
באתי לשם אחרי הרבה בירור והמלצות

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
רק אצל נגר פרטי היום יש נגרים זולים שיוצא כמו ארון חברה +כל הפינוקים בלי לשלם על הובלה והרכבה ובלי להוסיף על כל מגירה ועל כל מסילות בלום הכל כלול במחיר ויוצא מחיר של חברה

און קיי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את יכולה להוסיף במקום של התליה במקום מדף
לעשות 3 מגירות קטנות בחצי הראשון של הארון למטה
מאד שימושי לגרביים, סרטים וכו....
וכן באמצע הארון לא הייתי מחלקת לשניים הרבה יותר נח מדף אחד גדול
ובצד של המדפים הייתי עושה מגירות נשלפות עם מסגרת קטנה למטה מאד!! שימושי למשחקים
מקווה שהבנת למה התכוונתי
הרבה הצלחה!

אלף בית גימל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק אצל נגר פרטי היום יש נגרים זולים שיוצא כמו ארון חברה +כל הפינוקים בלי לשלם על הובלה והרכבה ובלי להוסיף על כל מגירה ועל כל מסילות בלום הכל כלול במחיר ויוצא מחיר של חברה

יש לכם שם של נגר כזה?

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני לא מעצבת, אני רק יכולה לייעץ לכם מנסיוני המר!
לפני כ 4 שנים עברתי דירה, היה לי את כל הריהוט, רק בארונות לחדרי ילדים החלטתי שאני משקיעה, למען הסדר הטוב בדירה החדשה, הלכנו לחנות יוקרתית שקבלנו עליה הרבה המלצות והשקענו ב 2 חדרי ילדים המון כסף (מיטות, ספריה וארון) הם העמידו לרשותי מעצבת שתעזור לנו לעצב את הארון לפי הצרכים שמתאימים לנו. אני לא התמצאתי יותר מדי, היו לי אז ילדים קטנים ודי הסתמכתי עליה בעיניים עצומות, בפרט שהיא היתה אחת מאנ"ש ודברה עם כל הבטחון, אני לא יכולה לתאר כמה עגמ"נ יש לנו מזה,
עשינו לאורך כל הקיר שזה היה 8 דלתות משהו גדול וכיום אני במצב שהחדר צפוף כי הארון ענק, ואין לי מקום לשים את מה שאני צריכה כי:
  1. - היא העמידה לי בצד ספריה שפשוט חוסמת לי את הדלת הארון, כך שאי אפשר לפתוח רארון אחד, החישוב שלה היה שנשים שם את המצעים אז לא חשוב לפתוח את 2 הדלתות, אבל כאן אף אחד לא חשב מה עם הארון למעלה שהוא לא של מצעים
  2. מדובר בחדר בנים, הם היו אז קטנים וכיום ב"ה 2 מהם אחרי בר מצווה שהפירוש של זה שאני צריכה מקום לתלות את החליפות שלהם ולשים את הכובעים, אז אין לי שום ארון שמתאים לרוחב של הכובעים שלהם וארון התלייה הוא נמוך מדי לחליפות חסידיות וכן צר מדי ל - 2 בחורים (אני לא יודעת מה אני יעשה עוד מעט כשיהיה לי בעז"ה 3)
  3. לכל האורך כמעט (חוץ מהתליה הקטנה) יש לי מגירות, ביקשתי חלוקה והיא החליטה שבכל שורה מספיק לחלק רק את 2 המגירות העליונות, השאר - זה מיותר
בקיצור הוא לא עונה בכלל על הצרכים שלי, זאת בנוסף לשרות מתחת לכל ביקורת וכמה זמן שהיינו צריכים לחכות עד שהביאו לנו את הידיות לדלתות כי הם שכחו להביא את זה בזמן ההרכבה,
דחפו לנו מיטת קומותיים עם 4 מיטות נפתחות, בזמן שאין לי אפשרות לפתוח שם בכלל 4 מיטות,
לא הביאו את כל המזרונים בהרכבה ולקח יותר משנה עד שקיבלנו את מה שהיה חסר, זה חוץ מכך שהמיטות נראות עכשיו במצב נורא כאילו שזה כבר לפחות 10 שנ'
וזה רק תלאות חדר הבנים, עם חדר הבנות זה לא יותר קצר.
מה שאני רוצה להגיד, שלא משנה לאן שאתם בוחרים ללכת, דבר ראשון תעשו עבודה טובה עם עצמכם, מהם הצרכים שלכם עכשיו ומה יהיה בעוד כמה שנים בעז"ה, מהם תנאי השטח שלכם, תבואו מוכנים ותשימו לב אם באמת כל דבר מתאים לנ"ל.
בהצלחה רבה!

נ. ב. אני ממליצה להשקיע בארונות תלייה, כי היום זה חשוב מאוד גם לבנים ובפרט לבנות, תחשבו על זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה