ארון תריס על השיש - מה לגבי עמידות למים?

דוד-וינברגר

אדריכלות בעיצוב אחר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם ארון תריס שעומד על השיש לא נפגע מרטיבות ומים עומדים על השיש? אין התנפחות של העץ?
אודה לתשובתכם!

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא.
אם זה נעשה נכון.

או שעושים הגבהה של 5 ס"מ בקנט שיש

או שתחתית הדפנות עשויה מMDF ירוק או חומר אחר עמיד למים.

במקרה שלא בוצע כנ"ל אפשר אחר מעיישה להוסיף חיפוי מבפנים..

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה מסנדוויץ' אדום (עמיד הרבה יותר מMDF ירוק) עם קנט למטה + איטום סיליקון.
אי"ה בעתיד אעבור לעשות את זה עם פס של טרספה (סוג של פלסטיק) בעובי 6 מ"מ מתחת.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה פשוט שיש עד הסוף, והארון לא ממש נוגע בשיש (לא מורגש, זה ענין של מ"מ בודדים),
כמובן, גם ככה הארון מסנדויץ' אדום, אבל הקרקעית היא המשך של השיש וככה אין בעיה עם מים ואפשר לנקות בכיף..

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עושה פשוט שיש עד הסוף, והארון לא ממש נוגע בשיש (לא מורגש, זה ענין של מ"מ בודדים),
כמובן, גם ככה הארון מסנדויץ' אדום, אבל הקרקעית היא המשך של השיש וככה אין בעיה עם מים ואפשר לנקות בכיף..
להבנתי זה היה ברור לשואל השאלה, גם אני עושה ככה (הארון מעל השיש בערך 3 מ"מ מורחק עם פלסטיקים דקים), השאלה בכל זאת איך תהיה העמידות אם תהיה הצפה של מים על השיש.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
להבנתי זה היה ברור לשואל השאלה, גם אני עושה ככה (הארון מעל השיש בערך 3 מ"מ מורחק עם פלסטיקים דקים), השאלה בכל זאת איך תהיה העמידות אם תהיה הצפה של מים על השיש.
בדיוק כמו בארונות גבוהים צמודים לשיש (כשאין קנט מוגבה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה