ארון מעילים מול הכניסה לבית

דיתי!!

משתמש רשום
שלום וברכה,
יש לי נישה לארון מעילים מול הכניסה לבית,
אני מחפשת נגר טוב שיעשה לי רק מדפים, מגירות ודלתות, לא הזזה כי יש לי עומק של 40 ס"מ בלבד,
אורך הארון 1.6*2.4 גובה,
אשמח לקבל המלצות על נגרים וכן איזה סוג ארון לעשות, זה ממש מול הדלת וחשוב לי שיראה יפה.
תודה!

שוש 200

משתמש רשום
אשמח לקבל המלצות על נגרים וכן איזה סוג ארון לעשות, זה ממש מול הדלת וחשוב לי שיראה יפה.
דלתות מזכוכית שלייף לאק או סנדויץ את צריכה לראות האם מתאים להבליט את הארון עם זכוכית יפה או להחליק עם צבע הקיר(שלייף לאק וכו...)
אגב , יש לך תוכנית לפנים הארון-ראיתי שכתבת מגירות, היכן?ברוחב כל הארון או מחולק?
אני בדיוק עושה ארון מעילים ואשמח לקבל רעיונות.....

נפוליאון

משתמש רשום
ערוסי נגר מיוחד
עד לפני שנתיים היה ברחוב ז'בוטינסקי 7 בבני ברק 0523580616

IT

משתמש פעיל
מקפיצה, יש למשהו המלצה?
צריכה ארון לא סטנדרט רוחב 2 מטר גובה 2.7 ועומק 40 :(
איפה כדאי לעשות נגר?
חנויות רהיטים?
חברות כמו riveria
מה סדר גודל של עלות?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני בדיוק אחרי בירור כזה:
את יכולה לקנות גם ארון מחנות רגילה, ולבקש הקטנת עומק. (נגיד ארון של רא)
ואחרי זה בבית תנסרי את הדיקט האחורי ותשימו על הקיר מתלה למעילים, יכנסו לך מעילים רק בתליה כזו.

אני בדיוק הלכתי לקבל הצעת מחיר מחנויות ואבקש גם מהנגר שעושה לי את המטבח, ואראה מה זול יותר.

במטר שישים את יכולה להכניס יותר מרק ארון מעילים.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
מקפיצה, יש למשהו המלצה?
צריכה ארון לא סטנדרט רוחב 2 מטר גובה 2.7 ועומק 40 :(
איפה כדאי לעשות נגר?
חנויות רהיטים?
חברות כמו riveria
מה סדר גודל של עלות?
בגובה כזה תצטרכי נגר, את זה אין בחנויות רהיטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה