ארון כביסה דו צידי

צדפה

משתמש רשום
פרסמתי באיש את רעהו, אני רואה שזה יותר מתאים לכאן. בקשה לעורכים נא להעביר את האשכול, באם אולי כדאי להגיב באשכול שם, כהבנתכם.
תודה מראש
שלום לכולם

אנחנו באמצע שיפוץ דירה, באמבטיה יש לנו קיר בין האמבטיה למרפסת כביסה, בחלומות שלנו תיכננו שיהיה לנו על הקיר הזה ארון אמבטיה עם שיש, ומתחת השיש לעשות ארון כביסה שמכניסים בו את הכביסה המלוכלכת מהצד של האמבטיה, ומוציאים את הכביסה מהצד השני למרפסת כביסה כדי לכבס.

בתור ארון זה משהו פשוט שפעם היה מצוי, אנחנו תיכננו לעשות את זה עם מגירות, מגירה שנפתחת לחדר כביסה ויש לה אשנב מהאמבטיה, כמה אמרו לנו שזה לא כ"כ מעשי כיון שהכביסה תיפול בין המגירה לדופן הארון באמבטיה וכדו', האם יש מישהו שתיכננן או שעשה כזה ארון ויכול להחכים אותנו.

תודה

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן תיכננתי כזה בעבר הארון למעלה רחוק מהקיר 15/20סמ
למטה מגירה על גלגלים ממש עד הקיר זורקים את הכביסה מהאמבטיה לחלל שנוצר ונופל ישירות למגירה...מוצלח מאד,

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאחותי יש ארון כזה, מדהים ונוח במיוחד
בחדר כביסה זה ארון רגיל שנפתח ובתוכו יש מגירות של כביסל (היא הזמינה מהם מגירות ומסילות והנגר התאים לה את זה בתוך הארון)
בחדר האמבטיה על הקיר יש דלת. כשפותחים את הדלת יש שם חור די צר וארוך לכל אורך הארון
שם אפשר להכניס את הכבסים ממויניים כל אחד לתוך המגירה המתאימה (בין המגירות יש קצת רווחים)

צדפה

משתמש רשום
אצלי זה אמור להיות מתחת השיש כך שהרעיון הראשון של ארון רחוק מהקיר לא יישים אצלי, גם הרעיון השני לא מתאים כ"כ במקרה הזה.
שמעתי ממישהי שיש מגירות שנפתחות לשני הצדדים, אם זה קיים זה הכי מתאים לי, בלא לבזבז גובה לפתח שאין לי [השיש באמבטיה הוא בגובה 90 פחות שיש ופחות צוקל].
מישהו מכיר ? מישהו יודע ?.

עיצוב פנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
המקום לברר אצל נגר אם קיימים כיום מסילות דו צדדיות שהמגירה תפתח מ2 הכיוונים

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ניתקלתי בעבר בנגר שביצע את זה...
נגר טוב לא תהיה לו שום בעיה כזו!!!
אצלי זה אמור להיות מתחת השיש כך שהרעיון הראשון של ארון רחוק מהקיר לא יישים אצלי, גם הרעיון השני לא מתאים כ"כ במקרה הזה.
שמעתי ממישהי שיש מגירות שנפתחות לשני הצדדים, אם זה קיים זה הכי מתאים לי, בלא לבזבז גובה לפתח שאין לי [השיש באמבטיה הוא בגובה 90 פחות שיש ופחות צוקל].
מישהו מכיר ? מישהו יודע ?.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה