מידע שימושי ארון בגדים מאיקאה

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עצה טובה שאח שלי נתן לי בדיוק השבוע
יש בטמבוריה כמו פלסטיקים מלבנים כאלו שמלבישים אותם מתחת לארון וזה בעצם מגביה אותו קצת מהרצפה וזה די עוזר למנוע את הפיצוצים מהמים.

יש לו ארונות שלהם כבר 5 שנים כמעט ו3 מעברי דירה והם נראים מצוין
יכולה לפרט לי יותר מזה הדבר הזה? או לצרף תמונה
יש לי ארון בבית וזה ממש מציק ההתנפחות למטה
תודה רבה

רחלי חתן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה נראה בצורת מלבן בגודל של נפוליטונים בערךךך...
והוא כאילו מתלבש על הדופן של הארון

אנחנו הלכנו לטמבור ובקשנו פלסטיקים כאלו שמכניסים מתחת לארון שלא יעמוד על הרצפה והוא הבין אותנו
תנסו גם

אושרת77

משתמש רשום
תבדקי בהום סנטר, יש להם ארונות עם חלוקה טובה והם נשמרים דווקא יפה. הארון הזזה של 1.60 מ' לדוגמה עולה שם בסביבות ה 1500 ש"ח

D

Deleted 66182

אורח
איך דלתות ההזזה של ארון פאקס של איקאה? נסגר טוב? ומה איכות הארון?

estyr

משתמש מקצוען
קניתי מהם ארונות pax - ארון מודולרי עם אחריות לעשר שנים, מאוד מרוצה!
שימי לב אם אתם מרכיבים לבד חשוב מאוד לעקוב אחר ההוראות
קניתי גם להורים שלי והרכבתי לבד
חשבתי להתייאש ולהזמין התקנה, אבל ראיתי את ההודעה שלך.....
קניתי עכשיו ארון pax יד2, חשבנו להרכיב לבד (יש כאן חוש טכני...), אבל בהוראות הרכבה שחיפשנו באתר (לנו אין הוראות הרכבה לארון הזה, אבל אם אני מבינה נכון זה ארון pax עם דלתות שמחולקות למרובעים ו2 הדלתות האמצעיות הם עם זכוכית חלבית) ראינו שצריך זויות ולנו יש רק ברגים.
אול אם הרכבת בעצמך בעבר- זוכרת אם השתמשת בזוויות? יעזור לי מאד.....

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חשבתי להתייאש ולהזמין התקנה, אבל ראיתי את ההודעה שלך.....
קניתי עכשיו ארון pax יד2, חשבנו להרכיב לבד (יש כאן חוש טכני...), אבל בהוראות הרכבה שחיפשנו באתר (לנו אין הוראות הרכבה לארון הזה, אבל אם אני מבינה נכון זה ארון pax עם דלתות שמחולקות למרובעים ו2 הדלתות האמצעיות הם עם זכוכית חלבית) ראינו שצריך זויות ולנו יש רק ברגים.
אול אם הרכבת בעצמך בעבר- זוכרת אם השתמשת בזוויות? יעזור לי מאד.....
זויות לאיזה חלק?

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזיות הם רק לקיבוע של הארון לקיר

אולי מעניין אותך גם...