• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אושר לפרסום!
נשלח ע"י חבר הארגון..

כאב שכול, ברצוני לפרסם כאן אשכול על ארגון "חזקו", התומך ומלווה משפחות שכולות החל מ"שבעת ימי האבל" ועד לשיקום המשפחה במלואה.
בימים אלו יצא הארגון לקמפיין התרמה עם הגרלה על דירה ומכונית, כשמטרת הארגון להביא לכך שלא תהיה שום מניעה לסייע למשפחות השכולות עקב בור תקציבי שההוצאות האחרונות גרמו לו
(ראה ערך https://style1.co.il/gallery/הכנסת-ספר-תורה-לארגון-חזקו/)
אמנם יתכן שמן הדין היה עלי לשלם על הפרסום, אך מכיון והארגון כולו בנוי על הורים שכולים שעוזרים זה לזה (אני הקטן נסעתי במונית לנחם את משפחות " http://www.ladaat.info/article.aspx?artid=24285) וכל מטרתו הוא רק לחזק את ההורים שנבחרו משמיים ל"עקידת יחיד" ואת האחים של הנפטר לשמח עם ימי כייף וכו'.
ובעצם כל אחד שחבר בארגון הנ"ל ממש שליח ציבור ומזכה את הרבים - באזני שמעתי מאחד האדמו"רים שליט"א שכ"א מאלו הוא קרבן ציבור, ועלינו נאמר: כי את אשר יאהב ה' יוכיח, וכל הקובר את בניו מוחלין לו על כל עוונותיו.
על כן, באתי בזאת לזכות את קהל עדת ישראל בשותפות עם אחיהם הזכים שמבצעים את שליחותם נאמנה ואינם מהרהרים אחר מידותיו של הקב"ה כמלא נימה, שהרי הוא "זקן מלא רחמים" וכל גזירותיו להיטיב עם בריותיו. וכל מאן דעבד רחמנא לטב עביד. וזהו שאמר הרמח"ל בספרו תבואות שמיים, שבעת הקץ מידת הדין תפגע אפילו בצדיקים והכל לבטל קליפת נוגה ולבעבור יתגלה אור מלכותו על כל העולם כולו.

בברכת מי שאמר לעולמו די יאמר לצרותינו די.

אחד ומיוחד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אנא!!! אל נא אחי תרעו!

מבקשים מכל המגיבים, לשמור על כללי הפורום ולא לערב קמפיין התרמה וכו' רק לכתוב על פעולות הארגון וכו' אחרת נפסיד את האשכול המיוחד הזה!!!

תבורכו בכל הברכות בשם משפחות הארגון...

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
לפני תקופה התפללתי שחרית בשטיבלאך כלשהו ועמד שם הרב קלוגר והתרים את הציבור בעצמו לארגון שלו שזה דבר נדיר מאד בימינו שמנהל ארגון כה חשוב יצא בגפיו לגייס מנדיבי עם.

בסיום התפילה מה שהדהים אותי במיוחד שהרב קלוגר בכלל הגיע לאזור בכדי לנחם משפחה שכולה על הדרך הוא זיכה יהודים בתמיכה בארגון הנכבד וכשיהיה צריך לצאת לדרך שאל אנשים היכן יש אוטובוס ע"י השטיבלאך בכדי להגיע לניחום אבלים ולא הסכים בשום אופן לקחת מונית מאחר וזה כספי צדקה ולעצמו הוא אמר שהוא לא מפרגן מונית.

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם אני יכול להעיד על הרב קלוגר שבימים כמו השריפה בביתר או טרגדיה אחרת א"א לדבר איתו מאחר והוא כ"כ מרגיש את הכאב של הזולת עד כדי שנראה לסובבים אותו כאילו מדובר בילד של הרב קלוגר בעצמו...!!!
אכן, ירבו כמותו בישראל...

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
באדיבות מנהלי הארגון - והשתדלות @תודה רבה!
מצו"ב טור מהסופר הנודע ר' מושה גוטמן למען ארגון חזקו:
0001.jpg
0002.jpg
0003.jpg
0004.jpg

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
באדיבות מנהלי הארגון - והשתדלות @תודה רבה!
מצו"ב טור מהסופר הנודע ר' מושה גוטמן למען ארגון חזקו:
צפה בקובץ המצורף 414969 צפה בקובץ המצורף 414970 צפה בקובץ המצורף 414971 צפה בקובץ המצורף 414972
מדהים.
מרטיט.
מדמיע.
תודה רבה שהעלית, ויבורכו כל הקשורים והעוסקים במלאכת הקודש. נדיר למצוא בימים אלו ארגון שכל כולו בנוי על נקיון כפיים ועל טוהר כוונות, ועל אצילות המידות גם יחד.
חזקו ואמצו!

(ואגב, רבי יבנה, אם תכתוב מה שסיפרת לי פעם, גם בלי שתיתן פרטים מדוייקים ומזהים, סבורני שהקוראים יבינו עד כמה הארגון הנ"ל חשוב ויקר)

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שמעתי על כמה שנעזרו בהם, לא יאומן איך הם מגיעים לכל מקרה, גם למקרים הפחות מפורסמים של תינוקות קטנים ל"ע שנפטרו. כבר בשבעה הם שם כדי לתמוך.
ובאמת ה' יעזור שלא נכיר מקרוב.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בס"ד
לאחר התלבטויות קשות החלטנו לנדב מס' פרטים למען יבינו במה מדובר...
כמשפחה שכולה (אחד מילדנו נקטף באופן טראגי - במטותא לא לנסות לעלות על זהותינו...) נעזרנו בהם מאוד, הן בתחום פסיכולוגים לילדים והן בחופשה זוגית - (שבוע חינם בכפר נופש) כמו"כ גם הייתה לנו שבת חינם בצפת... בשנה הראשונה כל שבוע מתקשר הרב קלוגר לאחל למשפחה "שבת שלום" ולראות שהכל כשורה, באם יש צורך הוא מפנה לאיש מקצוע, כמו"כ בכל בעיה ניתן לפנות לנייד האישי שלו להתייעצות, ביתו פתוח בעת הצורך לכל נצרך, בהמלצת הארגון, הקדשנו בבית מקום מיוחד - "פינת זיכרון" ששם נמצאים הדברים והתמונות של הילד/ה ובאם יש צורך להתייחד עם הזכרונות והגעגועים:rolleyes: המציפים פונים לשם ומתרפקים באהבה עם החפצים של הילד/ה עד שהלב נרגע להמשיך הלאה....
אין ספק שבלי הארגון לא היינו שורדים, גם עם הילדים אח"כ - מה לומר להם... הקשר עם הארגון הוא קשר משפחתי, אתה מרגיש שיש עוד אנשים שמבינים אותך... אם אתה שומע שח"ו קרה עוד טרגדיה אתה מיד מתקשר לראות אם צריך עזרה!!!
הארגון בנוי כך, שאין רק כמה אנשים שאחראים לעזור וכו' בכל מקרה רח"ל, מיד שולחים את אנשי המשפחות החברות בארגון הגרים בקרבת מקום, שיעדכנו מה המצב ובאם מדובר במצבי חרום - הרב קלוגר שליט"א רץ להציל את המצב יחד עם צוות מקצועי...
יכולני לכתוב עוד שורות רבות... אך הדרך אצה לי ונסתפק בזאת...
לא נשאר רק לאחל לכולם שלעולם אבל לעולם!!! לא תגיעו ח"ו להכיר את הארגון מקרוב...!!!
יש"כ לר' @נתן גלנט אוי ר' נתן!!! על העידוד והתמיכה והיוזמה לגלות טפח ולכסות טפחיים...
חנוכה שמח - נחת מהילדים...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד
לאחר התלבטויות קשות החלטנו לנדב מס' פרטים למען יבינו במה מדובר...
כמשפחה שכולה (אחד מילדנו נקטף באופן טראגי - במטותא לא לנסות לעלות על זהותינו...) נעזרנו בהם מאוד, הן בתחום פסיכולוגים לילדים והן בחופשה זוגית - (שבוע חינם בכפר נופש) כמו"כ גם הייתה לנו שבת חינם בצפת... בשנה הראשונה כל שבוע מתקשר הרב קלוגר לאחל למשפחה "שבת שלום" ולראות שהכל כשורה, באם יש צורך הוא מפנה לאיש מקצוע, כמו"כ בכל בעיה ניתן לפנות לנייד האישי שלו להתייעצות, ביתו פתוח בעת הצורך לכל נצרך, בהמלצת הארגון, הקדשנו בבית מקום מיוחד - "פינת זיכרון" ששם נמצאים הדברים והתמונות של הילד/ה ובאם יש צורך להתייחד עם הזכרונות והגעגועים:rolleyes: המציפים פונים לשם ומתרפקים באהבה עם החפצים של הילד/ה עד שהלב נרגע להמשיך הלאה....
אין ספק שבלי הארגון לא היינו שורדים, גם עם הילדים אח"כ - מה לומר להם... הקשר עם הארגון הוא קשר משפחתי, אתה מרגיש שיש עוד אנשים שמבינים אותך... אם אתה שומע שח"ו קרה עוד טרגדיה אתה מיד מתקשר לראות אם צריך עזרה!!!
הארגון בנוי כך, שאין רק כמה אנשים שאחראים לעזור וכו' בכל מקרה רח"ל, מיד שולחים את אנשי המשפחות החברות בארגון הגרים בקרבת מקום, שיעדכנו מה המצב ובאם מדובר במצבי חרום - הרב קלוגר שליט"א רץ להציל את המצב יחד עם צוות מקצועי...
יכולני לכתוב עוד שורות רבות... אך הדרך אצה לי ונסתפק בזאת...
לא נשאר רק לאחל לכולם שלעולם אבל לעולם!!! לא תגיעו ח"ו להכיר את הארגון מקרוב...!!!
יש"כ לר' @נתן גלנט אוי ר' נתן!!! על העידוד והתמיכה והיוזמה לגלות טפח ולכסות טפחיים...
חנוכה שמח - נחת מהילדים...
שלא תדעו עוד צער.

אולי כדאי שתפתח אשכול חדש?
חבל על ההודעה הזו שתטבע בתוך האשכול הקיים.

שלס

משתמש מקצוען
יש לי חבר שנפטר לו ילד ל"ע, ודרכו יצא לי להכיר מעט את הפעילות של "חזקו" עבור משפחות אלו.

לפני תקופה, נקלעתי לרחובה של עיר בני ברק, בזמן שהיה שם הכנסת ספר תורה שנכתב ע"י ארגון חזקו לעי"נ כל אותם ילדים שנפטרו טרם זמנם ל"ע.

מה שמאוד תפס אותי - שורות הילדים לבושי בגדי שבת עם הלפידים, שאין ביניהם שום קשר מלבד מה שכולם משתייכים למשפחת "אחים שכולים".

אז הבנתי לראשונה את ההיקף של הארגון, את הצורך שלו בשטח, כמה מורכבים הם הרגשות במשפחות אלו - מבוגרים וילדים, ועד כמה פעולת הארגון נצרכת.

ויה"ר שלא ידעו עוד אף משפחה בישראל משום צער.

אחד ומיוחד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל הכבוד ל- @יבנה המקדש על מסירת המידע האישי...!!!
"שכרכם הרבה מאוד"
יעזור יושב במרומים שלא תדעו מצער ויוסיפו לכם משמים כפלים לתושיה עד בלי די, אי"ה-

נהיה שותפים בעשיה העצומה ה"זאת".
נישא תחינה כלפי מעלה.
שיסתפקו בכל האירועים עד "זאת".
שלוחים ומלאכי חבלה.
לזכך אותנו כהנה וכ"זאת..."
יוריד לנו בית המקדש מלמעלה.
במדה שמינית הנקראת "זאת".

שלכם
אחד יחיד ומיוחד​

נערך לאחרונה ב:

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה פשוט מרגש פה
משפחתנו הקרובה שיכלה בן בכור בצורה מאוד פתאומית לפני שנים!!!
ולא קיבלנו ולא ידענו על שום ארגון כזה. החיים כאילו המשיכו כרגיל...

כאשר נערך ההכנסת ספר תורה לפני תקופה, יצא לי לעבוד על קצת על הגרפיקה שלהם, וכל כך נגע לי ללב שלא היה למשפחתנו את התמיכה וההכלה שהארגון הזה נותן היום!
הפעילות שלהם מדהימה, ויורדת לדקויות קטנות מאוד!

יבורכו כל המסייעים!

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מכריה את הרב קלוגר באופן אישי!
בן אדם מיוחד שהצמיח מתוך הכאב ארגון מיוחד כל כך.
היה כדאי שתספרו מה מיוחד בארגון לטעמכם...
זה מאוד יוסיף!
ברכות על המאמץ!

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אח שלי שנה שעברה איבד תינוק בכור (במוות עריסה).
הם היו שם לצידו לאורך הדרך בכל מה שהיה צריך.
גם בהכנסת ספר תורה אח שלי מאוד התרגש והרגיש עם כולם שם אחים לצרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה