• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

ארגון 'בנותינו'

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חברים יקרים,

אני בטוחה שאתם מקבלים כל הזמן בקשות לגיוס כספים ואני מתארת לעצמי שאתם לא מעוניינים בעוד בקשת צדקה, אבל אני מבקשת כי אני לא יכולה לשבת בחיבוק ידיים ולראות את הרב מנחם שמואל דכנר ואת הפרוייקט הנפלא שלו "בית היתומות בנותינו" - המשמש בית חם ומרגיע, שבו יתומות יכולות לבקר אחרי שעות הלימודים ולהרגיש בבית - להתפורר תחת הר של הוצאות ולעמוד בפני איום קיומי.

הרב שמואל דכנר החל לאחרונה לעבוד יד ביד עם איש החסד המפורסם רבי יעקב אליעזר שישא מארגון "טוב וחסד" על מנת לעזור לבנות יתומות בארץ ישראל. המשימה הבסיסית של פרוייקט "בנותינו" היא להבטיח כי כל הצרכים הרגשיים והפיזיים של הילדות ימולאו על הצד הטוב ביותר.
"טוב וחסד" מרחיבה בימים אלו את פעילויותיה ותוכניותיה להקים את מרכזי היתומים 'בנותינו' בערים אחרות ברחבי הארץ. במרכזים אלו הילדות יוכלו לבנות הזדמנויות חדשות לפתח את מוחם, לבם ונפשם, בעודן מבלות זמן בין החברות השותפות למציאות הקשה של חייהן.

בנוסף, 'בנותינו' נמצא בשלבי תכנון של שבתון מדהים ומחזק עבור בנות יתומות ברחבי הארץ,
שם הן תוכלנה להטעין את עצמן מחדש בסביבה חמה וקבל הזדמנות לרכוש השראה, אומץ וכח להמשך.

במהלך 36 השעות הבאות (יום שני ושלישי), מנהלים קמפיין חירום שהושק במטרה "להביא חיוך" לפניהם של ילדים ומשפחות התלויים בארגון ללא הרף.

אני פונה אליך בתחינה! מאות יתומים בישראל תלויים ב'בנותינו' וב'טוב וחסד' לרווחתם! התקווה שלהם תלויה בקמפיין זה של 36 השעות! עזרו לנו כדי שנוכל לעזור להם ולהביא 'חיוך' על פניהם הדומעות. אני מאוד אעריך אם תוכלו לעזור לי עם הפרויקט הזה ועם הזכות הזאת, ובזכות זה תזכה להבטחה של הקב"ה: אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך!

הקישור לתרומה

כאחת שקצת נכחה בפעילות המדהימה והמרגשת הזו, ושקצת מכירה מקרוב את המפעל המיוחד הזה וחלק מהבנות - אין מילים לתאר את ההשפעה וההשקעה!
אני כבר תרמתי.
(אל תיבהלו מהסכומים הרשומים שם, על כל שקל שתתרמו יש 3 תורמים שנותנים את אותו הסכום, כך שהסכום שרשום הוא כבר הסכום המוכפל ב-4. כל אחד/ת שיתרום כמה שיכול. ואשמח שתכתבו אם תרמתם ותקפיצו!)

יום מעולה! תזכו למצוות!!

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
up

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

sukimeni

משתמש מקצוען
@הדודה מלכי
סליחה על ההקפצה.
דודתי התאלמנה ואשמח לשמוע איך נרשמים לארגון עבור בנותיה.
לא מצאתי מידע באינטרנט.
תודה רבה

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אחת / אפס

מיתוג, עיצוב ופרסום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

שריקה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אולי יש לכם מידע לסבסוד בית החלמה לאחת שהתייתמה לפני פחות משנה וילדה
תזכו למצוות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה