אקסס על טלפון חכם

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
אני מכיר אפשרות רק דרך rdp

FullTime

משתמש מקצוען
לא ניתן להריץ אקסס על מערכת אנדרואיד [שטלפון חכם מבוסס עליו]
תוכל להריץ אקסס על טאבלט מבוסס וינדוס.

RDP פירושו חיבור לשולחן עבודה מרוחק, שלדברי @smk123 יש אפשרות להתחבר איתו מאנדרואיד, אני לא בטוח שאפשר, אבל אם כן זה לא יהיה נוח כנראה לעבוד כך מטלפון חכם

קצת סדר...

משתמש פעיל
הלקוח שלי מחפש דווקא בטלפון חכם!
השאלה פעם שמעתי שיש כזה דבר להריץ שולחן עבודה של ווינדוס על דפדפן???

FullTime

משתמש מקצוען
אפשרי דרך טיםויואר וכדו' אולי יש גם RDP בפורום תוכנה ורשתות יבוא תשובה יותר מהר כנראה

Roi.eba

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
Team viewer כפי שציינו מעליי,פשוט יותר וחוסך התעסקות עם כתובות אייפי.
מתקינים קליינט על המחשב ויש גישה מכל ציוד קצה - זה פשוט נוח יותר ומאובטח יותר!

קצת סדר...

משתמש פעיל
רק הבעיה גם טים יואר וגם השליטה מרחוק אחרים שהם לא גמישים וצריכים הרבה ג'יגה לגלישה שהוא יעבוד טוב

אבישי 1980

משתמש חדש
יש אפשרות לממשק בין אקסס לאנדרואיד, לא להפעיל אקסס על גבי אנדרואיד. זה מורכב מאוד. ראיתי כזה דבר אצל המרצה שלי. משו מטורף

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש כזה דבר אקסס לאנדרואיד, אבל לא לעצב ולפתח אלא רק לפתוח יישום שנבנה מראש ולשנות ולצפות בנתונים!, יש לי כמה כאלה, באנגלית, חלק מחייבים חיבור אינטרנטי וחלק ל אם יש צורך אני יעלה... (ואגב, כבר נוכחתי שאין דבר שאין באנדרואיד, רק צריך מישהו שיש לו גישה לגוגל פליי שם בין 110 מיליון אפליקציות יש הכל בכל מכל כל...)

דב פליי

משתמש פעיל
יש כזה דבר אקסס לאנדרואיד, אבל לא לעצב ולפתח אלא רק לפתוח יישום שנבנה מראש ולשנות ולצפות בנתונים!, יש לי כמה כאלה, באנגלית, חלק מחייבים חיבור אינטרנטי וחלק ל אם יש צורך אני יעלה... (ואגב, כבר נוכחתי שאין דבר שאין באנדרואיד, רק צריך מישהו שיש לו גישה לגוגל פליי שם בין 110 מיליון אפליקציות יש הכל בכל מכל כל...)
אשמח אם תוכל לעלות או לתת קישור לתוכנה ללא צורך באינטרנט תודה

kobi56

משתמש חדש
אין אפשרות ממש להפעיל אקסס באנדרואיד.
יש אפליקציות שמריצות אקסס באנדרואיד אבל בד"כ סתם יוצא ג'יבריש.
אבל ניתן לבנות אפליקציה לאנדרואיד מבוססת אקסס (לא תוכנת אקסס) שהיא בעצם אפליקציה שבנויה עם שפת תכנות רגילה. ובסיס הנתונים שלה בנוי באקסס

עוסק

משתמש רשום
גם אני אשמח לקבל הפניה לאפליקציה שיודעת לקרוא ולכתוב למסד נתונים של אקסס
תודה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מתנצל מראש על הקפצה כזו ישנה, אבל אשמח לדעת האם מה שהצעת עדיין רלוונטי, וכן האם זה יתאים לעבודה עם db בענן.

Penguin

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
גם אני.
מישהו יכול אולי לבדוק בגוגל פליי מה יש אקסס על אנדרואיד?
תודה!
יש דבר שקוראים לו CELLICA תבדוק באינטרנט יש מזה 3 סוגים cellica wifi ו-cellica anyver ועוד אחד , אפשרי נסיון לחודש או ל 10 ימים, זה מסתנכרן טוב מאוד ואפשר לעשות בטלפון כל מיני טופסים כדי לשנות נתונים שמסתכרן במחשב שלך
בהצלחה

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש דבר שקוראים לו CELLICA תבדוק באינטרנט יש מזה 3 סוגים cellica wifi ו-cellica anyver ועוד אחד , אפשרי נסיון לחודש או ל 10 ימים, זה מסתנכרן טוב מאוד ואפשר לעשות בטלפון כל מיני טופסים כדי לשנות נתונים שמסתכרן במחשב שלך
בהצלחה
לפי רפרוף על התוכנות האלו, אני רואה שהם בעצם סוג של תוכנת שליטה מרחוק, לא?

Penguin

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
ממש לא, אתה מריץ עליו את כל הנתונים ואתה בונה עליו טפסים כפי רצונך לערוך ולהוסיף נתונים ואחר כך מסכרנים עם המחשב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה