אקסס - המרת סכום למילים, איך?

• פותח הנושא vv22
  • פורסם בתאריך

גומבוץ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם אני זקוק בדחיפות (עבור אקסל) לקוד שממיר מספר/סכום לטקסט ואני כבר יושב כמה שעות ומנסה למצוא פתרון ולשווא
הקוד BAHTTEXT נותן תוצאה בשפה התאילנדית (כך כתוב בעזרה של אופיס)
אם מישהו מצא את הפונקציה המתאימה, אשמח לשמוע על פתרון.
(אני צריך את זה דוקא בטבלה ולא בטופס - עבור רשימה של סכומים)

הקוד באקסס שדוקא עושה את העבודה מצויין מגיע בצורה של טופס ואין לי מושג כ"כ באקסס איך לפתוח טבלה עם תאים פעילים ואיך להעביר את הקוד הזה שיהיה טור בטבלה.

תודה מראש!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מן הנכון והראוי לפתוח אשכול חדש.

אך מכיון שהשאלה כבר נשאלה אענה. התשובה מבוססת על מסד הנתונים שהועלה ע"י שקדיה (דהיינו להעתיק את המודול משם לקובץ אקסל המדובר). בתא שבו תרצה להציג את המספר במילים הכנס את הקוד הבא: =convertSum([התא המכיל את המספר להמרה])

FullTime

משתמש מקצוען
נכתב ע"י moishy;928087:
מן הנכון והראוי לפתוח אשכול חדש.

אך מכיון שהשאלה כבר נשאלה אענה. התשובה מבוססת על מסד הנתונים שהועלה ע"י שקדיה (דהיינו להעתיק את המודול משם לקובץ אקסל המדובר). בתא שבו תרצה להציג את המספר במילים הכנס את הקוד הבא: =convertSum([התא המכיל את המספר להמרה])

יש תוספת לאקסל
אקסל +
יש שם נוסחאות להפוך מספר לטקסט וסימן מטבע איזה שרוצים כמו"כ אפשר להכניס את המילה בלבד וכו'
כמו"כ יש שם נוסחה להפוך תאריך לועזי לעברי

אני לא מצליח להעלות את הקובץ אני חדש כאן.
אם משהו יכול להגיד לי איך להעלות את זה אעלה את זה כאן זה תוספת חינמית

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י wmw;416061:
עובד מעולה באקסס
אגב, אם מישהו צריך קוד להפיכת מספר לגימטריה באקסס, לשימוש למשל בלוח שנה עברי [הלוחות העבריים לאקסס נותנים תאריך "אמריקאי", דהיינו בצורה מספרית] יש לי קוד VBA כזה שיצרתי.
אני צריך תוכל להעלותו לכאן? תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה