עזרה אפשר דחוף את עזרת הציבור במציאת מוצר חיוני?

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
בס"ד
אחד מילדי הינו אטופי וב"ה לאחר הרבה נסיונות והרבה כספים שפיזרנו על תכשירים שונים
מצאנו את הסבון שהכי טוב לעור שלו וממש עושה פלאים
מדובר במוצר הזה
https://www.amazon.co.uk/Aveeno-108221497-Body-Wash-500ml/dp/B005P5IX3G?ref_=bl_dp_s_web_1655339031
הבעיה שזה נמצא רק באמזון בריטניה ולא הצלחתי למוצאו בשום אתר אחר עם משלוח לישראל יותר זול או אפילו חינמי כמו באמזון קום (יש רק מוצרים מאד דומים אבל לא זה)
לכן אם יש מישהו שנוסע או מגיע מאנגליה ויכול להזמין את המוצר הנל (ואני יעביר את הכסף כדי למנוע חשד שמא מדובר בחבילה פלילית ח"ו)
או מישהו שיכול למצוא את המוצר הנ"ל באתרים אחרים ששולחים לארץ במחיר יותר זול
תבוא עליו הברכה!!!!
תודה רבה
ותזכו למצוות

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
המוצר הראשון שהבאת הוא קרם לחות והשני הוא סבון גוף אבל מסוג אחר
לא מה שהבאתי בקישור
אני מדגישה שוב יש הרבה מוצרים דומים אבל כזה בדיוק אני מצאתי רק אמאזון UK

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה