דרוש מידע אפשרי- חברת מימוש זכויות

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
קופות הצדקה מתעסקות רבות עם בעיות נפש.
כדאי לברר עם גבאי צדקה או רב שכונה, האם הוא מכיר מישהו.
קופות הצדקה נכנסות למשפחות וחלק מרכזי בעבודתן הוא לגייס להם תקציבים (שמגיעים להם) מהמדינה.
בדרך כלל לא צריכים מישהו מיוחד, רק אדם שמתמצא במסמכים ויודע להגיש תביעה נכון.
לא להתפתות להצעה לפי אחוזים, בסוף זה יוצא הרבה מאוד כסף.
בהצלחה בס"ד.

בלונד

משתמש חדש
ואז התערב אדם, שעזר ועוזר לנו עד היום, אומנם הוא לוקח 2 קצבאות, כלומר אם מקבלים רטרואקטיבית, מקבל 2 קצבאות, ועל העתיד עוד 2 קצבאות.
אצלנו שלא היו מוכנים לתת רטרואקטיבית נתנו לו 2 קיצבאות, למרות שהצליח 100% נכות ל-3 שנים!!!
המעלה היא שנחסך הכאב ראש במילוי טפסים, ארגון, וכל הבלאגן.
הוא ממלא, שולח, מתקשר, נפגש עם ההורים (בא אליהם הביתה) מטפל מול בט"ל באתר וכו' וכו',
מי שרוצה, אשמח לתת את שמו והטלפון שלו אבל במייל.

אם אפשר לקבל את פרטיו במייל moshe908628 שטרודל ....
תודה רבה

ליידי

משתמש מקצוען
מבקש לחלוק מכל וכל. הלכתי לרב גולדנטל, הוא באמת מלאך אבל הוא לא הצליח לעזור באמת. אפשרי לוקחים גם דמי טיפול וגם אחוזים אבל הם מלווים בעל צעד ושעל. מומחים בנושא של ילדים (אין לי מושג לגבי נושאים אחרים). הם יורדים לעומק של כל מקרה, מסבירים כל דבר, מכינים לכל פגישה, הכל מסוכם, ברור ונהיר, כך שנותר רק לקטוף את הפירות.
אני הלכתי לאפשרי בעקבות המלצות שראיתי כאן, עכשיו אני ממליץ הלאה.
יודגש, הם לא לוקחים סתם כסף, כמו שמישהו כתב כאן. הם לוקחים כסף על הצלחה. מול הסיכון ללכת עם ארגון חסד ולהפסיד, שווה ללכת עם ארגון שלוקח כסף ולהרוויח.
כמה זמן לקח לך התהליך עד לאישור?

הגשש

משתמש מקצוען
עניין של כמה חודשים בגלל זמינות התורים שצריך לעבור בדרך.

MONO

משתמש רשום
בקצבת נכות לילדים זה ממש לא ככה, מקסימות 5200 ובא לא נגזים עד עכשיו הסתדרו בלי, הרי לא ברגע שמקבלים את הקיצבה מתחילים הצרכים,
אבל כל אחד לפי שיקולו.
לגבי הקיצבה הנ"ל (מבינה שמדובר בנכות של מבוגר, מה שידוע לי-מדובר בנכות נפשית, לא כך?) זה ה-10000 ובד"כ מקבלים רטרואקטיבית, כך שלא כל הכסף הולך,

שוב, לי היה שווה להגיש עם מישהו חזק, שלא מוותר, לא על רטרואקטיבי, ולא על שקל.
ומה שגולדנטל היה עושה לא הייתי מגיעה לעשירית מכך, יכולה רק לומר שנעזרתי בו בעבר בנוגע לדמי שמירת הריון, כשהילד שלי היה בן חצי שנה נקראתי לוועדה!!! כלומר השמירה היתה באמצע, והגשתי את התביעה מייד בסיומה, וזה נסחב כמעט שנה, ובגלל זה, היו חסרים לי מסמכים של ההוכחה, ובסוף קיבלתי רק חצי שמירה, כלומר של חודש וחצי, כשאמרתי לו שאני רוצה לערער, הוא טען שהם יבטלו לי את הכל ושאני אגיד תודה ואלך.
יכולה לתת לי פרטי התקשרות עם מי שיכול לעזור בנכות נפשית אצל מבוגר?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יכולה לתת לי פרטי התקשרות עם מי שיכול לעזור בנכות נפשית אצל מבוגר?
עוד לא מצאתי מתחרה לרב בראון מ'תוצאות'.
ממליצה, ועם הזמן שעובר והתייעצויות נוספות, רק ממליצה עוד יותר.
זה עוד מבלי לדבר על המענטשקייט, על הפיינריות והאמינות.

אשמח לתת פרטים במייל של הגמ"ח:
8480300 בג'מייל.

שלמהפ

משתמש חדש
בהחלט אפשר להעזר בגופי החסד.
וכבר בתור אחת המלווה משפחות, כדי שתקבלנה את המגיע להן, הבאתי דרכי התקשרות עם כל אחד מהם בעבר, בכמה אשכולות בפרוג. תחפרו קצת.
הרב גולדנטל מדגל התורה
גב' שרה מלוביצקי מרחשי לב
גב' הוכמן מעזר מציון.

עכשיו שמעתי שבית חם גם פתחו מחלקה לליווי. אם למישהו יש פרטים על כך, ונסיון, אשמח מאד לשמוע.

בכל אופן, מנסיון כואב של תיקים שהגיעו אלי אחר שנשרפו. נשרפו הכוונה היא, שגם אם תרצו להגיש ערר, ולנסות אחרת, כבר אי אפשר. החומר שהוגש קלקל את התיק מהיסוד, ואין אפשרות לתקן. וזה קיים וזה כואב.
ולרוב, בגלל הגשה לא מספיק מקצועית. כשאני מכוונת הורים בהגשה, יש פעמים שאמליץ לבדוק גם ליווי בתשלום.
עדיפות תשלום על תיק קיים, מאשר להפסיד את כל הקופה 'העיקר בחינם'.

[כשמדובר בתביעת נכה למבוגר, כמעט ולא כדאי ללכת לבד. ההבנה בקריטריונים ובמה שנדרש - דרוש מקצועיות ונסיון, הרבה יותר מהגשה של ילד נכה. אלו פרשיות שונות לחלוטין.]
אז אם כבר הולכים למישהו בתשלום, לכו למישהו אמין. נסיון מוכח. וגם שהיושרה שלו עומדת במבחן. (דוגמא? אם הוא רואה את החומר של התיק, שאפשר לגשת גם בלעדיו, הוא לא יקח את התיק.)
אני מכירה אחד כזה.
לא נתקלתי עדיין במתחרים לו ברמת המקצועיו
אשמח לקבל פרטים המייל שלי 4141931

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

זושא כץ

משתמש מקצוען
עוד לא מצאתי מתחרה לרב בראון מ'תוצאות'.
ממליצה, ועם הזמן שעובר והתייעצויות נוספות, רק ממליצה עוד יותר.
זה עוד מבלי לדבר על המענטשקייט, על הפיינריות והאמינות.

אשמח לתת פרטים במייל של הגמ"ח:
8480300 בג'מייל.
גם אני קופץ להמליץ
נעזרנו בו רבות
איש ישר כמו סרגל
(הוא לוקח כסף, ולא עובד בחינם.
אבל לטעמי הוא לא ייקח מכם שקל, אם אתם יכולים להסתדר לבד,
ואם אתם צריכים עזרה , אין טוב ממנו)

שרה זלצמן

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה