מידע שימושי אסתריקה-נתנו בה אמון = רותי קפלר?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עלקי דויטש,
לא מרגלית
יש לה את שישה ועוד אחד
תחת השם הזזה.
תמר מור אינה עלקי דויטש, וידוע לי ממקור ראשון כי אינה מעוניינת להיחשף. הדפסת שמה באחד הספרים נעשתה בטעות מצערת.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תמר מור אינה עלקי דויטש, וידוע לי ממקור ראשון כי אינה מעוניינת להיחשף. הדפסת שמה באחד הספרים נעשתה בטעות מצערת.
היא כבר חשפה את עצמה ברבים, בכנס של המבשר שנה שעברה.

sigi

משתמש פעיל
ואם כבר..
הסיפור "כל הנחלים הולכים" של הסופרת ח. לוברבום בקראט, פשוט מקסים!!
כתיבה מלאת קסם ואומנות!! כ"כ אנושי ומדויק! (כן, היא מבטאת את הרגשות בצורה פשוט מדויקת) וכל שבוע אני פשוט מתרגשת מחדש! (גם מהסיפור, אבל בעיקר מהכתיבה..)

שוירץ

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
פתאום נתקלתי בספר המפתח הרביעי, א' שמעה
משהיא יודעת מי כתבה את זה ?מריח רותי קפלר, ישן.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מצחיק הסיפורים הללו... בדיוק היה לי קטע עם מישהי שאני יודעת שהיא כותבת אבל לילדים, והיא דברה המון על שהיא כותבת וכותבת, ולכל מיני ניואנסים ולא הבנתי איך זה קשור לספרים שלה, אז היא אמרה, אה, למבוגרים אני כותבת תחת פלונית, וצחקתי צחוק גדול. זה לא שיש סיבה מידי רצינית להסתרה, פשוט שלא ישליכו סגנון לסגנון. הגיוני דווקא. כך שאולי ענין השמות לא ככ סודי...

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
שתיקה כנסיונות נואשים להרגיע את התינוק המייבב. קשה להקליד ביד שמאל.

כן, בתיה פרומן זו אני במהדורת בטא...
רותי, ממש אבל ממש אוהבת את הכתיבה שלך!!!.
מצחיק אותי שמאוד אהבתי את בתיה פרומן, והתפלאתי על עצמי איך אני מתלהבת מסופרת לא מוכרת... יש לי איזשהו קטע עם הסטיגמות שאני שמה על סופרות מסוימות ,וגם סופרות חדשות צריכות לעמול קשה להוכיח עצמן- כדי שאתן בהן אמון ואתן לעצמי להינות מכתיבתן... עם השנים בניתי לעצמי איזשהו סטריאוטיפ איזה סגנון כתיבה אני אוהבת... ועכשיו קיבלתי את התשובה, שבתיה פרומן זו את בכבודך!!!
חן חן!!! המשיכי להנות אותנו...
קוראתך (איך כותבים?) הנאמנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה