אני רוצה לקנות מד סיטורציה לתינוקות

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אשמח להמלצה על מכשיר טוב ומדויק

A F

משתמש מקצוען
היכן?! אני הייתי צריך לתינוק שלי ולבסוף קו"ח שלחו לי מחברת "קלינטיקה" מחיפה עם שליח שהחתימו אותי על מסמך שהמכשיר עולה כמה מאות שקלים (אכן מכשיר גדול כמו של בית חולים) אני מאוד אשמח לקנות ב80 ש"ח
(המכשיר של התינוקים זה לא מה שקופות החולים חילקו לחולי קורונה שאכן עולה 50-80)

צ'ייסר

משתמש מקצוען
  • תודה
Reactions: A F

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
היכן?! אני הייתי צריך לתינוק שלי ולבסוף קו"ח שלחו לי מחברת "קלינטיקה" מחיפה עם שליח שהחתימו אותי על מסמך שהמכשיר עולה כמה מאות שקלים (אכן מכשיר גדול כמו של בית חולים) אני מאוד אשמח לקנות ב80 ש"ח
איזה קופת חולים?
כמה עלה לכם בסוף?

• תודה

A F

משתמש מקצוען
איזה קופת חולים?
כמה עלה לכם בסוף?
מאוחדת. לא עלה לנו אנחנו צריכים להחזיר להם את המכשיר, שלחו לנו את המכשיר אחרי שמשרד הבריאות דיבר איתם שישלחו לנו
התינוק בן החודשיים נדבק בקורונה ושיחררו אותו מבית חולים אחרי כמה שעות ושנמשיך לעקוב.... רק לא היה לנו איך לעקוב בלי מד סטורציה לתינוקים משרד הבריאות התקשר אלינו ולאחר מכן לקופת חולים ולאחר כמה ימים הגיע שליח מחיפה....

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
  • תודה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כותבת לך באישי

אביטל דבוש

משתמש רשום
הם מצוינים!!!
דרך הקופה זה בחינם

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה