מידע שימושי אני רוצה להיות מורה נהיגה!!!

ביזנס מן

משתמש מקצוען
האמת לא הייתי לומד עכשיו הוראת נהיגה
כי ביזנס זה לא משתלם עם כל הרכבים האוטונמיים שתוך כמה שנים ייכנסו לשוק
כשלומדים שלוש שנים צריך לחשוב הרבה קדימה שלא נתחרט

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אל תהיה תמים לחשב הכנסות בלי הוצאות, כמו כל עצמאי יש הרבה מאוד הוצאות, למשל ביטוח יקר מאוד ובלאי משמעותי לרכב, וכמובן דלק.
ולדעתי זו עבודה קשה מאוד, שכוללת גם ערנות גם סבלנות וגם הוראה ודידקטיקה, וכמובן כדי להצליח צריך גם יושר וגם ''קשרים'' 2 תכונות שלפעמים סותרות.
בא נאמר שזה נוצץ הרבה יותר ממה שזה, יש עוד מקצועות שאפשר להרוויח בהשקעה כזו.
וחובה לציין כמובן שיש הרבה מורים שלא ממלאים יומן - אף אחד לא הבטיח לך שתהיה מוצלח ואף אחד לא הבטיח לך שלא תישחק מהר.
ואגב לא חושב שלמורה חרדי יהיה יתרון בשוק, כי חילונים לא ירוצו אליו (וגם הוא לא ילמד בנות מסתמא), וגם חרדי ממוצע לא רואה במורה חרדי יתרון משמעותי.
לא הסברת כאן שום דבר לגבי עליית המחירים ההזויה והמופקעת....

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא הסברת כאן שום דבר לגבי עליית המחירים ההזויה והמופקעת....
יתכן שבגלל שניסו לקצץ להם בפיקוח על מחירי העמדת רכב למבחן וכד' אז הם לוקחים זאת ממקום אחר.
אבל הסיבה האמיתית היא ביקוש והצע, כמו כל שוק, בפרט אחרי הקורונה שנוצר עומס, וכמובן גם עליית יוקר המחיה.
יש מספיק תחומים שעלו ב200% ויותר בעשור האחרון (תחומים שצורכים אותם יותר מאשר פעם בחיים), וכאן מדובר על ''רק'' על עליה של 50-60% בעשור האחרון.

כיוון אחר

משתמש פעיל
וגם חרדי ממוצע לא רואה במורה חרדי יתרון משמעותי.
ממש לא מסכים!!
מכיר המון שמחפשים דווקא מורה חרדי ולא מעוניינים במורה חילוני עם ההתנהגות התרבות והדיבורים....
כמעט כל מי שלמד אצל חילוני יסכים עם זה!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ממש לא מסכים!!
מכיר המון שמחפשים דווקא מורה חרדי ולא מעוניינים במורה חילוני עם ההתנהגות התרבות והדיבורים....
כמעט כל מי שלמד אצל חילוני יסכים עם זה!
יש הרבה מורים חילונים שרגישים לצרכי החרדי לא פחות ואף יותר.
יש עשרות שלמדו אצל חילונים כאלה ויעידו על זה.
לפעמים בחרדי יש חיסרון כי התנהגות שלילית שלו היא משפיעה הרבה יותר, וגם הרבה פחות נעים להיות לידו ''צול'' וד''ל.

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
אפשר פרטים?
אין לי כ"כ פרטים
כבר סיימתי ללמוד נהיגה
אבל אז המורה שלי ממש שכנעה קרובת משפחה שלי להיות מורת נהיגה
היא טוענת שזה כסף טוב,
היה איזה מורה שהיה נהג אוטובוס באגד בן 50 שהיא המליצה לו ללמוד,
הוא לא מפסיק להודות לה.

לגבי אלה שכתבו שמורה חרדי לא נשמע טוב ולא מסתדר עם השעות
ממש טעות!!!
אתה קובע לעצמך את השעות שאתה עובד בהם!

אני גרה בעיר חילונית שיש בה מורה נהיגה דתי- חרדי,
כל בחורי הישיבות מהערים הסמוכות מגיעים ללמוד אצלו,
והוא מפוצץ בתלמידים.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
רק שמה פה

קבצים מצורפים

• מורי נהיגה וואצפ1.jpg
    מורי נהיגה וואצפ1.jpg
    KB 736.4 · צפיות: 138
מה אומר, למדתי אצל מורה לאומני, (לפעמים עם כיפה...), וגם הוא 'רגיש לחרדים', המון אברכים עושים אצלו.
ואני עומד וצווח לכל מי שישמע לי: תתרחקו ממנו ומיוצא בו!!!
אני יודע שהכל לטובה, אך עד היום אני מלא צער למה לא ביררתי טוב טוב איפה אפשר לעשות אצל חרדי היימישר, בלי לצאת מהמושגים של המגזר, בלי לראות ולשמוע מה שלא צריך... אני לא מתכוון למה שאתם חושבים, אבל הרוח הוא לא כמו בישיבה ובכולל... אוי! ממש ממש לא!!
רק אחר שכבר כמעט הגעתי לטסט נודע לי על שימל ועוזרי בבני ברק, מורי נהיגה חרדיים, אני לא מכיר אותם, אבל דבר אחד אני יכול לומר: אי איכא דרכא אחרינא - אל תלך למי שאינו חרדי.
צר לי שלא כולם יבינו על מה אני מדבר, זה בעיקר ענין של הרגש, לבן ישיבה אין מה לחפש שם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה