אני רוצה לארגן קבוצה ללימודי תיכנות ב PHP

דורית

משתמש חדש
שלום רב.
אני מאד רוצה ללמוד תיכנות אתרים, לדעתי זה הדבר הבא, מעבר לאתרים - כיום מדברים גם על תוכנות אפילו גדולות לניהול שעובדות דרך הרשת, ובעתיד זה ילך ויתפתח.

אחרי שהתלבטתי בין דוט נט ל PHP החלטתי סופית ללכת על PHP (אפשר לפתוח על זה דיון נפרד..)

אבל הבעיה היחידה היא שאין קורסים כאלו מקצועיים במגזר החרדי.
פניתי לפרוג, ואם תתגבש קבוצה הם מוכנים להיות אחראים לקורס כזה ברמה מקצועית הכי טובה שיש בשוק. (וכפי שהספקתי לראות, הקורסים של פרוג באמת ברמה מקצועית גבוהה).

לכן אם יש כאן מישהי עם רקע ב HTML ו CSS המעוניינת להצטרף לקורס כזה, יכולה לשלוח לי הודעה פרטית.

תודה רבה

נ.ב. הנושא נפתח באישור ההנהלה.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מבינה שזה לנשים נכון?
אני מקוה בשבילך שתצליחי... כי אין הרבה שיודעים HTML וCSS בציבור שלנו אבל שיהיה בכולופן בהצלחה רבה!

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בירושלים? אז יכול להיות רלוונטי בשבילי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה