עזרה אני צריכה רעיונות למסיבת בת מצווה לבת שלי עוד עשרה ימים

מצב
הנושא נעול.

hellen

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הרעיון של דברים אישיים מהווה גם פתרון לקטע של ההגיינה ואם משקיעים בו הוא יכול לצאת מדהים!!
אגב אני לא ויתרתי אף פעם לקליפ של ילדת הבת מצווה, זהעושה הכל!!!
ויש את הקליקרים שזה כיף, ותמונה ענקית עם הקדשות מחברות והפרשת חלה וראיתי גם שנתנו שם למעלה רעיונות נורא מגניבים,
העיקר שיהיה בהצלחה!!

יראת

משתמש מקצוען
מנסיון של 2 בנות מצווה שמודות לי מאוד על האירוע:
1. אוכל - לשאול את בת המצווה מה היא רוצה, זה אמור להיות אוכל שהיא אוהבת. לפעמים היא תבחר בשרי (שיפודים, כנפיים, צ'יפס, יקרות חתוכים), ולפעמים חלבי (לזניה, מוקרמים, אייסקפה וכד)
2. עריכה - כדאי לשכור מפות אמתיות בצבע מתאים לעריכה. ללכת עם הבת לחנות חד פעמי רצינית ולתת לה לבחור את השילוב שהיא אוהבת (תופתעו שהיא לא תבחר את הכי יקר, ואפשר כמובן לנווט למה שיכול להתאים). יש שם גם בלוני הליום, אם זה חשוב לה)
3. תוכנית - אני לא אוהבת עם מסך. פעילות נחמדה (יש פה בפורום הרבה רעיונות). גם פה כדאי להתייעץ עם הבת, למשל אצלי, תכנית אחת הבת שלי הביאה (מבת מצוה שהיתה בכיתה), וכך גם בשטח היא תפעלה את זה. תוכנית אחת אני הבאתי - וגם אני תפעלתי בשטח. כדאי שחלק מהתוכנית יעסוק בבת המצוה - תכונות, כישורים וכד'.

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את רוצה שאני אשלח לך את הקטעים?
אם כן, אין שום בעיה!
רק שזה היה לפני המוון שנים (כשאני הייתי בת 12) וכתבתי את זה בעצמי....
תני לי רגע לשפץ את זה ולהפוך אותו למשהו מקצועי יותר מכתיבה חובבנית של ילדונת, ואשלח מיד.
תשאירי מייל...
תוכלי לשלוח גם לי? אם כן - אני אתחיל שיחה באישי-כדאי שתוכלי לחזור.

קפה ומאפה

משתמש חדש
אם את רוצה עזרה בהכנת הכיבוד
אני מכינה עוגות מספרים טריקולד אלפחורס טארטלים
וגם בגיזרת המלוחים וקינוחים ועוגות גבינה ועוד
במחירים מוזלים ממש!!!
אפשר פה או במייל

שגראב

משתמש רשום
מנסיון של 2 בנות מצווה שמודות לי מאוד על האירוע:
1. אוכל - לשאול את בת המצווה מה היא רוצה, זה אמור להיות אוכל שהיא אוהבת. לפעמים היא תבחר בשרי (שיפודים, כנפיים, צ'יפס, יקרות חתוכים), ולפעמים חלבי (לזניה, מוקרמים, אייסקפה וכד)
2. עריכה - כדאי לשכור מפות אמתיות בצבע מתאים לעריכה. ללכת עם הבת לחנות חד פעמי רצינית ולתת לה לבחור את השילוב שהיא אוהבת (תופתעו שהיא לא תבחר את הכי יקר, ואפשר כמובן לנווט למה שיכול להתאים). יש שם גם בלוני הליום, אם זה חשוב לה)
3. תוכנית - אני לא אוהבת עם מסך. פעילות נחמדה (יש פה בפורום הרבה רעיונות). גם פה כדאי להתייעץ עם הבת, למשל אצלי, תכנית אחת הבת שלי הביאה (מבת מצוה שהיתה בכיתה), וכך גם בשטח היא תפעלה את זה. תוכנית אחת אני הבאתי - וגם אני תפעלתי בשטח. כדאי שחלק מהתוכנית יעסוק בבת המצוה - תכונות, כישורים וכד'.

אפשר לקבל רעיונות של התוכניות
גם אני מעדיפה בלי מסך...

שייכת

משתמש פעיל
עדיה
אפשר לקבל ממך את הרעיון של הברכות בנרות,אהבתי ממש!!!!

גם אני מצטרפת לשאלה.
דחיתי את הבת מצווה פעם אחת בגלל חמי שנפטר ודוחה כל פעם בגלל נזקי הקורונה,
אני באמת משתגעת מהמחשבה,מתי לעשות לה ארוע?!
מה אומרת?
הזוי,
אצלינו זה בדיוק המצב,עד עכשיו דוחה ומחכה לרגע ...

אנחנו עשינו 12 נרות מעוצבים,
על כל נר הקריאה בת המצווה קטע מחורז על אישה גדולה בישראל (האמהות הקדושות, נביאות בישראל, רבנית וכו'..)
ועל כל נר שהקריאה, היא הזמינה מוזמנת אחת להדליק (2 הסבתות, דודות חשובות)
אין לך מושג איך הן התרגשו!!
אני ממש אשמח לקבל ממך גם,מוחי לא פורה בימים אלו.

tzipi.w

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את רוצה שאני אשלח לך את הקטעים?
אם כן, אין שום בעיה!
רק שזה היה לפני המוון שנים (כשאני הייתי בת 12) וכתבתי את זה בעצמי....
תני לי רגע לשפץ את זה ולהפוך אותו למשהו מקצועי יותר מכתיבה חובבנית של ילדונת, ואשלח מיד.
תשאירי מייל...

יש מצב ג"כ לקבל את הקטעים?
זה ממש יעזור לי.
תודה

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוף.
זה היה לי מאתיים שנה, חפרתי את כל המחשב כדי למצוא את זה ולא מצאתי זכר (כנראה זה היה באיזה כונן שהלך לי לפני חצי שנה )
אתן תסדרו, או שאני אנסה לאלתר משהו?

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לכל השואלות!
אני אל מוכרת תוכנייות ולא חידונים.
אני מפעילה בתוכנית אומנותית עם תוכן ושמחה.
רק למי שמתאים.

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש תכנית קליקרים באינטרנט מתחברים עם הפלאפונים של המשתתפים. אם זה מעניין אותך אני אשלח לך קישור.
יש לי שיר+ קליפ + משחק בנושא קבלת עול מצוות אם תרצי אשלח לך במייל
מזל טוב!!!!
כמה עולה כזה דבר?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה