אני צריך לרצף את הבית תעזרו לי

מוישי איש טוב

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלום וברכה
אנו מתועדים להתחיל בקרוב עבודת ריצוף לכל הבית [60מ"ר], בהדבקה, על גבי רצפה ישנה ועתיקה, כמו רוב הדירות שבירושלים.
נשמח לשמוע מניסיון, מכל מי שעבר את התהליך, או מכיר מידע בנושא,
מה המחיר הנורמלי לעבודת הדבקה למטר?
מה המחיר הנורמלי לקרמיקות 60*60, והיכן ניתן לרכוש בזול באזור ירושלים? [לא סגורים על מט או מבריק].
האם ידוע לכם על קבלן זול או לחילופין רצף זול שעושה עבודה טובה באיזור ירושלים?
נשמח לכל פיסת מידע, להמלצות, ולכל דבר שיקדם אותנו ויעזור לנו בעבודות הקרובות.
תודה רבה מראש לכל אחד ואחד שיעזור, אני כמובן אשתדל לתת לייק לכל אחד שיעלה תגובה, אבל כבר מראש אני רוצה להביע את תודתי לזמן שאתם מקדישים כדי לעזור לי, ושישמר כאן לתועלת הציבור הרחב.
תודה תודה.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עשינו הדבקה של ריצוף בחלק מהדירה
החלפנו ממט למבריק, וההבדל הוא שמיים וארץ. המבריק הוא תענוג! כשמטאטאים את הרצפה - זה כבר חצי שטיפה, מה שלא קורה במט. השטיפה לוקחת חצי זמן! הרבה יותר קל לגרוף. ואחרי השטיפה בכלל תענוג לעיניים.
קרמיקה קנינו באינסייד, הם נתנו לנו שירות מעולה, וההמלצה שלהם הוכיחה את עצמה כמעולה! חברות שלי קנו במקומות אחרים, ואחרי תקופה סיפרו שהן מאוכזבות מהריצוף שלהן שנהיה עם חריצים. ב"ה אצלנו לא נהיו חריצים גם 4-5 שנים אחרי הריצוף.
הזמנו ריצוף 80X80 אבל חשוב לדעת שבפועל זה 74X74 בלבד! מה שגרם שנשארנו כמעט בלי רזרווה. בתחילה הרצף לא הבין למה זה לא לפי החישוב שלו, עד שמדד את המרצפות וראה את ההבדל.
את העבודה עשה קבלן בשם רפפורט מביתר, החלפנו מטבח וריצוף - והוא הביא את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים שהיו צריכים [איש שיש, נגר לארונות, רצף וחשמלאי]

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עשינו הדבקה של ריצוף בחלק מהדירה
החלפנו ממט למבריק, וההבדל הוא שמיים וארץ. המבריק הוא תענוג! כשמטאטאים את הרצפה - זה כבר חצי שטיפה, מה שלא קורה במט. השטיפה לוקחת חצי זמן! הרבה יותר קל לגרוף. ואחרי השטיפה בכלל תענוג לעיניים.
קרמיקה קנינו באינסייד, הם נתנו לנו שירות מעולה, וההמלצה שלהם הוכיחה את עצמה כמעולה! חברות שלי קנו במקומות אחרים, ואחרי תקופה סיפרו שהן מאוכזבות מהריצוף שלהן שנהיה עם חריצים. ב"ה אצלנו לא נהיו חריצים גם 4-5 שנים אחרי הריצוף.
הזמנו ריצוף 80X80 אבל חשוב לדעת שבפועל זה 74X74 בלבד! מה שגרם שנשארנו כמעט בלי רזרווה. בתחילה הרצף לא הבין למה זה לא לפי החישוב שלו, עד שמדד את המרצפות וראה את ההבדל.
את העבודה עשה קבלן בשם רפפורט מביתר, החלפנו מטבח וריצוף - והוא הביא את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים שהיו צריכים [איש שיש, נגר לארונות, רצף וחשמלאי]
לא מבינה? ככה זה אצל כולם? 80/80 הוא לא אכן כזה?

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
אני ממליץ על פרקט בחדרים, [זה לא מעץ אלא חומר אחר]
יותר זול, התקנה מהירה, לא רואים לכלוך, מתנקה בקלות. הרצפה לא קרה בחורף (ירושלים).
מניסיון אישי.

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אנחנו אחרי שיפוץ כל הבית
לגבי מחיר ריצוף - לקחנו 60*120 מבריק (לחדרים) ו100*100 (סלון מטבח) מאותו דגם מיניב קרמיקה (מבוא חורון או כפר טרומן) עלה לנו באזור ה70 שקל למטר.
המט לא מומלץ הוא מתנקה לא כ"כ בקלות. יש באמצע - בין המט למבריק וזה משי והוא כיפי למגע ותחזוק אבל אין הרבה מבחר של אריחים ממנו עדיין. אני חיפשתי בכמה מקומות ו"התפשרתי" על מבריק בסוף.

ברכה רחל

משתמש פעיל
אנחנו אחרי שיפוץ כל הבית
לגבי מחיר ריצוף - לקחנו 60*120 מבריק (לחדרים) ו100*100 (סלון מטבח) מאותו דגם מיניב קרמיקה (מבוא חורון או כפר טרומן) עלה לנו באזור ה70 שקל למטר.
המט לא מומלץ הוא מתנקה לא כ"כ בקלות. יש באמצע - בין המט למבריק וזה משי והוא כיפי למגע ותחזוק אבל אין הרבה מבחר של אריחים ממנו עדיין. אני חיפשתי בכמה מקומות ו"התפשרתי" על מבריק בסוף.
האם את מרוצה מהריצוף?
ושאלה נוספת איפה קנית ?
תודה מראש!

Tovi-3D

Tovi
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מאד מרוצה
וקניתי בכפר טרומן

לא אומרת שאין שריטות
כן אומרת שאני ממש לא שומרת שלא יהיו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה