אני צריך ליסינג פרטי או עסקי?

shimi36

משתמש חדש
אם אני עצמאי ואני רוצה לקנות רכב בליסינג (בתשלומים) אני צריך לקחת את המסלול הפרטי או העסקי? קראתי פה https://ashdodnet.com/צרכנות-ועסקים/סוגי-ליסינג-פרטי-שכדאי-להכיר-479229 שיש ליסינג תפעולי פרטי וליסינג מימוני פרטי וששניהם הם לאנשים שהם "לא עסקיים, מסחריים או ארגוניים", אבל אם אני עצמאי מה אני נחשב? הרי אני לא ממש חברה מצד אחד אבל מצד שני אני כן רוצה לקבל הכרה למס על ההוצאות של הרכב - מישהו יודע איזה מסלול אני צריך? וכמה זיכוי במס אני יכול לקבל על זה? ליסינג זה שונה מקנייה של רכב מבחינת ההכרה למס? בגלל שזה בתשלומים?

CPA

משתמש פעיל
בגדול גם הוצאות הליסינג וגם רכישת הרכב (פחת) מוכרים למס לעצמאי באותם אחוזים. כמובן שרצוי לבדוק כל מקרה לגופו.
הבהרה: אף אחד לא דיבר על מע"מ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה