אני צריך ייעוץ איזה מערכת פורומים להשתמש, וזכויות יוצרים

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי תוכנה שאני תירגמתי לעברית ואני רוצה לשווק אותה בארץ, עכשיו לצורך זה אני רוצה לקנות את הדומיין הישראלי (co.il) המקביל לזה של החברה בחו"ל, יש לי פחד שאם השיווק יצליח אז החברה תבקש את הדומיין לעצמה כמו שפייסבוק קיבלו את facebooke.co.il למרות שמישהו אחר השתמש בזה, מישהו יודע איך אני יכול למנוע את המצב הזה? (אני מתכנן להרויח מתוכנית שותפים של החברה)
עוד דבר הוא איך אני שומר על הזכויות יוצרים של התרגום שלי?
שעוד שאלה אחרונה, אני רוצה ליצור פורום בעברית למשתמשי התוכנה מישהו פה התנסה במערכת פורומים חינמית טובה? אני בינתיים חושב או על phpbb או על תוסף לג'ומלה kuena , מישהו התנסה בהם?
אני לא מנסה למשוך כל כך אנשים לפורום כמו שזה יהיה שירות משלים לתוכנה אז ככה שהוא חייב לעבוד כמו שצריך בלי שאני ייצטרך להשקיע בזה הרבה זמן.
תודה מראש

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מיס;1610725:
אפשר לדעת איזה תוכנה?
אפשר גם באישי :)
אני מעדיף שלא לפרסם לפני שאני מברר על זכויות יוצרים, בכל מקרה אני יכול להגיד שזו תוכנה שתשנה את כל הדרך שאתם בונים אתרים.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
phpbb משמש את הפורום של נתיב, ונראה נחמד מאוד.

רי מקס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מאד ממליץ על קוננה של joomla.

לי אישית יש לי עיצוב מאד מיוחד שאני יכול להעביר אליך.

ובפרט שיש לרכיב תרגום מלא לעברית.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י רי מקס;1611035:
אני מאד ממליץ על קוננה של joomla.

לי אישית יש לי עיצוב מאד מיוחד שאני יכול להעביר אליך.

ובפרט שיש לרכיב תרגום מלא לעברית.
תודה על ההצעה, אתה יכול לשלוח לי באישי לינק לראות אותו בפעולה?
אני בינתיים נוטה לכיוון של phpbb פשוט כי זה נראה לי מאוד קל לתפעול, והתבנית ברירת מחדל שלו נראית מאוד נוחה לשימוש רספונסיבי, בניגוד לקוננה הנה תראה מה קורה באתר רספונסיבי ששמו שמה קוננה
http://mamon.biz/פורום

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הזוי לגמרי השאלה.
1. אתה לא יכול לשווק תוכנה שתירגמת, היא לא שלך.
2. אתה לא יכול להשתלט על שמות מסחריים של חברות, זאת אומרת בסופו של דבר יוכלו לקחת לך את הדומיין ואולי גם להוציא ממך כסף.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בקשר לפורום phpbb שהציעו היא החינמית החזקה ביותר מבחינת פופולריות = תחזוקה ואבטחה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י שמח לעזור;1611949:
הזוי לגמרי השאלה.
1. אתה לא יכול לשווק תוכנה שתירגמת, היא לא שלך.
2. אתה לא יכול להשתלט על שמות מסחריים של חברות, זאת אומרת בסופו של דבר יוכלו לקחת לך את הדומיין ואולי גם להוציא ממך כסף.
הבנת אותי לא נכון לא התכוונתי שאני ימציא רשיונות:)
אני משווק את התוכנה אבל מפנה אנשים לקנות אותה מהאתר הרשמי, בתוכנית שותפים.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;1611956:
הבנת אותי לא נכון לא התכוונתי שאני ימציא רשיונות:)
אני משווק את התוכנה אבל מפנה אנשים לקנות אותה מהאתר הרשמי, בתוכנית שותפים.

אז לכאורה אתה משמש את האינטרסים של החברה.
אבל עדיין, שתי הפעולות נתונות לחסד או לשבט מבחינה משפטית בידי החברה, כך לדעתי.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלחתי מייל לחברה ביום שישי ולא ענו לי, אז ככה שמה שאני חושב זה לקנות שתי דומיינים ונניח לחברה קוראים ABC אז ABC.CO.IL יפנה גולשים לאתר שלי ABCIL.CO.IL

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה