אני צריך את - "בצורת"

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
העלו פה באשכול אחר תחפש

קבצים מצורפים

• AUD-20201219-WA0039.mp3
    7.7 MB · צפיות: 192

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

לוכסן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חומות הנפש נסדקות וקרן אור חוצה
כמה יפה לראות את הגפן פורח בשממה
גם איש ספקן נושא עמו איזו תפילה קטנה
בזמן בצורת כשחיכינו לגשמי ברכה

גם אם אתה דואג נורא
אל תאבד את התקווה ותאמין באהבה
אין שלום ואין שלווה
גם אתה פוחד ומר
אני אחיך אל תשכח
גם אם אתה קצת מרוחק

גם בעיני העצומות שמעתי את קולך
קראתי לי להתארח באוהל בדידותך
הינו להבות קטנות במדורה אחת גדולה
שכחנו שבזמן בצורת הכול בוער נשרף

גם אם אתה דואג נורא
אל תאבד את התקווה ותאמין באהבה
אין שלום ואין שלווה
גם אתה פוחד ומר
אני אחיך אל תשכח
גם אם אתה קצת מרוחק
בזמן בצורת

אפור ורוד

משתמש מקצוען
זה קשור לקורונה?
אאל"ט הרעיון לשיר והרעיון לביצוע המשותף נהגה אחרי שאביב גפן יצא להגנת החרדים במהלך הופעה שלו..
מדבר על הפירוד הזה שיש עכשיו ועל כך שאנחנו אחים בסופו של דבר..

אפור ורוד

משתמש מקצוען
וואי מתי זה היה??
ומה הוא אמר?
פרסום של זה בכיכר השבת: (זה מה שעלה ראשון בשלוף בחיפוש בגוגל..)
בקצרה - במהלך הופעה בשוני ביקש אביב גפן ''עזבו את בני ברק, הם לא אשמים''.
זה היה יחסית בתחילת הקורונה, כשכל הארץ סערה וגעשה והאשימה את החרדים בבני ברק בהפצת המחלה..

גם אני לא

משתמש מקצוען
אני לא מבין, באמת הוא היחיד שיצא לטובת החרדים? מכל אנשי התעשיה החילונים דווקא השמאלני הזה הוא זה שמבין אותנו יותר מכולם? נראה לי שאנחנו צריכים לעשות חושבים עם עצמנו ולא ללכת בעניים עצומות אחרי הימין לכל מקום! הרי היהדות החרדית היא לא ימנית כידוע וכל הסיבה שתמיד מתחברים לימין היא כי ידוע שהיא יותר מסורתית מאשר החבר'ה האנטישמים מהשמאל ולא מבחינה אידיאולוגית, ולכן כשרואים שהאנטיחרדיות נמצאת בכל הצדדים אין שום סיבה שלא לעשות חושבים מחדש.

Tzzpora

משתמש פעיל
אני לא מבין, באמת הוא היחיד שיצא לטובת החרדים? מכל אנשי התעשיה החילונים דווקא השמאלני הזה הוא זה שמבין אותנו יותר מכולם? נראה לי שאנחנו צריכים לעשות חושבים עם עצמנו ולא ללכת בעניים עצומות אחרי הימין לכל מקום! הרי היהדות החרדית היא לא ימנית כידוע וכל הסיבה שתמיד מתחברים לימין היא כי ידוע שהיא יותר מסורתית מאשר החבר'ה האנטישמים מהשמאל ולא מבחינה אידיאולוגית, ולכן כשרואים שהאנטיחרדיות נמצאת בכל הצדדים אין שום סיבה שלא לעשות חושבים מחדש.
ידוע שהשמאלנים הם יפי נפש , אז למרבה הפלא שמאלני אחד (וזה גם כנראה הסיבה שזה עורר סערה, כמו שאומרים: מכלב שנשך אדם אף אחד לא מתרגש, אדם שנשך כלב זה כבר חדשה סנסציונית) החליט לצאת להגנת מיעוט הרבה פחות פופלרי מכל מיני מיעוטים אחרים, מיעוט שמהווה שק חבטות וגם מאיים על צדקת דרכם..... האם זה אומר שכל השמאלנים נוטים לטובת החרדים?????? עפנו רחוק
לא הייתי מתרגשת מזה בכלל. ובטוח שהוא הרוויח קצת רייטינג וזמן במה בעקבות כך, ככה שפרייר הוא לא יצא בכל מקרה.

נערך לאחרונה ב:

גם אני לא

משתמש מקצוען
ידוע שהשמאלנים הם יפי נפש , אז למרבה הפלא שמאלני אחד (וזה גם כנראה הסיבה שזה עורר סערה, כמו שאומרים: מכלב שנשך אדם אף אחד לא מתרגש, אדם שנשך כלב זה כבר חדשה סנסציונית) החליט לצאת להגנת מיעוט הרבה פחות פופלרי מכל מיני מיעוטים אחרים, מיעוט שמהווה שק חבטות וגם מאיים על צדקת דרכם..... האם זה אומר שכל השמאלנים נוטים לטובת החרדים?????? עפנו רחוק
לא הייתי מתרגשת מזה בכלל. ובטוח שהוא הרוויח קצת רייטינג וזמן במה בעקבות כך, ככה שפרייר הוא לא יצא בכל מקרה.
הבעיה שלא שמעתי אף ימני שיצא לטובת החרדים...

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
כנראה שאף פעם לא שמעתם אותו מדבר נגד...
עד ממש לא מזמן הוא היה אתיאסט כופר שדיבר נגד הכל בכל מכל כל בצורה הכי מזעזעת שקיימת.
אז כשהוא מדבר ככה זה מרגש.
למרות שאני לא ממש בטוחה שלהראות לילדים שלנו איך אנחנו מתרגשים ממשהו שאדם כזה אומר,
הלוואי שיראו אותי מתרגשת מדברים שאנשים גדולים באמת אומרים....

גם אני לא

משתמש מקצוען
לא מרגש אותי מה הוא אמר או לא אמר. חילוני לא יתן ביקורת לחרדי לא משנה איזה חילוני ולא משנה איזה חרדי.....
רק רציתי לומר, שאיך אף אחד אחר לא אמר כלום לטובת החרדים. לא מימין ולא משמאל? הוא הצדיק היחיד בסדום? ואם התשובה היא כן. אז רק על זה צריך להעריך אותו!

On control

משתמש פעיל
מה שמרגש פה זה לראות חילוני מהמקום הכי קיצוני מתעורר, ולא מתבייש לבטא זאת בפומבי. ולהגיד טעיתי לתוך המסך. ורואים שהדבר נעשה מהנקודה הכי עמוקה ויהודית שקיימת בו.
כאחת שזוכרת אותו משנות ה90, אין מילים אחרות מלתאר זאת כימות המשיח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה