אני עוסק פטור הסתיימה לה שנת 2017 מה אני אמורה לעש' להגיש?

הנושא בפורום 'פורום דין וחשבון' פורסם ע"י TKTK, ‏11/1/18 ב- 11:54.

1. TKTK

TKTK משתמש פעיל עיצוב גרפי

לייקים:
    6
    נקודות:
    39
    תודה מראש!!!!

2. חוחי

חוחי משתמש מקצוען

לייקים:
    170
    נקודות:
    49
    מחזור כספי
    אין לך רו"ח?

3. שרשרת

שרשרת משתמש פעיל

לייקים:
    102
    נקודות:
    34
    בשלב זה הצהרת עוסק פטור - סך המחזור לשנת 2017. מן הסתם קבלת בדואר שובר לדווח, ואם לא תבדקי אם הכתובת שלך מעודכנת (כמובן יתכנו גם עיכובים בדואר).
    בהמשך השנה - דוח שנתי למס הכנסה.

יהודה מילר ו-TKTK אוהבים את זה.
  4. TKTK

TKTK משתמש פעיל עיצוב גרפי

לייקים:
    6
    נקודות:
    39
    הכתובת אכן לא מעודכנת לכן אני שואלת... לא הצלחתי לעדכן כבר שלחתי להם שתי פקסים והכתובת עוד לא עודכנה סיוט... מה ההבדל בין דוח שנתי להצהרת עוסק פטור, בשתיהם אני מדווחת את סך ההוצאות וההכנסות לעסק?

תודה מראש!!
    עד עכשיו היה לי שירות של מנהלת חשבונות ועכשיו אני מנסה להסתדר לבד (העסק מאוד קטן ולא מצריך מנהלת חשבונות...)

5. שרשרת

שרשרת משתמש פעיל

לייקים:
    102
    נקודות:
    34
    הצהרת עוסק פטור היא הצהרה למע"מ על סך כל הקבלות שהוצאת (מחזור) כדי לוודא שלא עברת את התקרה של 98 אלף. אפשר לדווח את זה באינטרנט.
    לגבי עדכון כתובת (וטיפולים אחרים אם יהיו) אני ממליצה לפנות באמצעות מערכת פניות ציבור באתר רשות המיסים. המענה שם יחסית מהיר והם חייבים לענות לכל פניה.
    דוח שנתי הוא דוח למס הכנסה שבו את מפרטת את הכנסותיך והכנסות בן זוגך ונתונים נוספים.
    בדוח צריך לכלול את הרווח מהעסק (אחרי הוצאות) וגם כל הכנסה אחרת: משכורת, שכ"ד וכד'.
    אם היה לך בשנה קודמת איש מקצוע שהגיש לך את הדוח תוכלי לעבור על הדוח שהוכן על ידו ולנסות להכין דוח דומה בשנה זו. כמו כן למס הכנסה יש לשכות הדרכה שמנחות איך למלא ולהגיש דוח.

חיטובים, מדבקאות ו-שולמית אור אוהבים את זה.
  6. תכלס

תכלס משתמש פעיל

לייקים:
    29
    נקודות:
    29