אני מעוניינת לפתוח עוסק פטור | תעזרו לי!

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לקחה לך 400 רק על פתיחת התיקים או גם על השירות בכללי? על כל הליווי?
לא שלמתי לה מעבר לזה כלום היא גם נותנת עזרה עסקית היא יועצת עיסקית (היא אמרה לי בחינם אבל לא השתמשתי בזה עדיין)

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא שלמתי לה מעבר לזה כלום היא גם נותנת עזרה עסקית היא יועצת עיסקית (היא אמרה לי בחינם אבל לא השתמשתי בזה עדיין)
שאלתי אם היא נתנה לך שירות של פתיחת תיקים בלבד או שגם ליווי במשך השנה, כתיבת דוחות וכו'?

ר.ט

משתמש צעיר
בד"כ רק פתיחת התיקים עולה בין 300-500 ש"ח
הטיפול השוטף או הגשת דוחות כרוכים בתשלום נפרד ,

מה שכן אני יכולה להגיד לך שלא מומלץ לפתוח לבד !
אני מכירה הרבה אנשים שפתחו לבד והכסף שהם הפסידו בגלל טעויות של חוסר ידע מספיק בפתיחה והגדרות לא נכונות היה גבוה הרבה יותר מהתשלום ליועץ מס או רואה חשבון , בד"כ בשלב שמבינים את זה מאוחר מכדי לתקן,

בהצלחה

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה זה הדבר הזה????????
בגלל שאתם אוהבות כסף או לא מסתדרות, אז אתם מייעצות למישהי לשלם כסף על דבר שאפשר לעשות החינם ובכלום כסף??????????
תלכי לסניף מע"מ בעיר מגורך ותפתחי שם תיק עוסק פטור
אח"כ תגשי למס הכנסה(בב"ב זה באותו מקןם) ותמלאי טופס הצהרה על פתיחת עסק
אח"כ תשלחי לביטוח לאומי (אפשר לפתוח גם בפקס אם את צריכה לפתוח רטרואקטיבית) טופס שאת התחלת לעבוד באופן עצמאי כמובן תדווחי כמה את הולכת להרוויח במשך שנה (לפי זה נקבעים המקדמות)
ובשנה שאח"כ את שולחת את הדו"ח לפי מה ששווה לך(הכנסות גבוהות/נמוכות)
בזה לפעמים לוקחים רו"ח
בהצלחה!!!!!

שפרהל

משתמש רשום
מה זה הדבר הזה????????
בגלל שאתם אוהבות כסף או לא מסתדרות, אז אתם מייעצות למישהי לשלם כסף על דבר שאפשר לעשות החינם ובכלום כסף??????????
אח"כ תשלחי לביטוח לאומי (אפשר לפתוח גם בפקס אם את צריכה לפתוח רטרואקטיבית) טופס שאת התחלת לעבוד באופן עצמאי כמובן תדווחי כמה את הולכת להרוויח במשך שנה (לפי זה נקבעים המקדמות)
בזה לפעמים לוקחים רו"ח
בהצלחה!!!!!
ראית פה שכתב שאי אפשר לעשות את זה לבד? מישהי כתבה שלא מומלץ - לדעתה כמובן - לעשות את זה לבד.
ואכן רוב הדברים ניתן לעשות לבד, אולי אפילו ארון ושולחן ...

אבל יש אנשים שאוהבים יותר לשלם על זה לבעלי מקצוע ולמבינים בתחום ...
כי לעיתים קרובות יש דרך קצרה שהיא ארוכה

וגילוי נאות - אכן. טכנית אפשר בהחלט לעשות את זה לבד. אם את לא חברה את יכולה להסתדר בלי רו"ח.
הנזקים או שיהיו - ולא תדעי עליהם (כדוגמת דמי לידה שהתפספסו, מענק עבודה שאבד , נקודות זיכוי שלא ירשמו וכו' וכו')
או שיהיו ותדעי עליהם - (כדוגמת מענקי קורונה וכו' שפתאום לא יתקבלו מכל מיני סיבות ורישומים שגויים )

או שלא יהיו כי את מאוד בעניינים ובמקום להתרכז במקצוע שלך, עובדת בתחום שפחות קשור...

זה הכל...

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
ראית פה שכתב שאי אפשר לעשות את זה לבד? מישהי כתבה שלא מומלץ - לדעתה כמובן - לעשות את זה לבד.
ואכן רוב הדברים ניתן לעשות לבד, אולי אפילו ארון ושולחן ...
בהחלט
מסכימה עם כל מילה
גם את הבית ניתן לצבוע לבד, ואפשר צבעי...

לאה 655

משתמש פעיל
מה זה הדבר הזה????????
בזה לפעמים לוקחים רו"ח
בהצלחה!!!!!
התגובה שלך מאוד מוזרה,
כי אני אישית, הסתבכתי עם זה בצורה רצינית.
וסגרתי את העסק
והלכתי ליוע"מ שתפתח לי בצורה מסודרת (ושילמתי לה כמה שביקשה, ביחס לנזק שעשיתי קודם זה שווה כל שקל)

בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה

משפטנית פח

משתמש מקצוען
אני חושבת שכמו בכל תחום בחיים.
ניתן לנסות לבד וללמוד בדרך הקשה וניתן ללמוד מטעויות של אחרים.
לפני שיחשדו בי באינטרסים אישיים רק אצהיר חגיגית כי אני עובדת שכירה במשרד גדול ונתקלת בכל כך הרבה דוחות אישיים והצהרות הון שהסתבכו בגלל חוסר ידע ופספוסים פשןוטים ממש (שלא לומר שטותיים).
בנוסף, אני כותבת מכתבים רבים לרשויות המס ומנסה לתרץ את כל הפיגורי דיווח ולבקש לבטל את הקנסות שמתחילים בדיוק מהסיטואציה שתוארה לעיל.
ןלכן ממליצה בחום להעזר באיש מקצוע אמין ומסודר שאת סומכת עליו ויהיה לך הרבה יותר קל להשקיע ולמנף את העסק שלך בצורה כזו של ראש שקט.
מסייגת שכמובן ניתן לעשות לבד אבל זה דורש המון עקביות והתמדה ובעיקר רצינות והבנה מעמיקה של כל הבורות האםפשריים מה שבדכ אין לעוסק פטור ממוצע. (אגב עוסק פטור זה סיפור ממש פשוט לרו"ח ולכן המחיר יהיה זול בד"כ. הדיווח הוא חד שנתי )

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שאלתי אם היא נתנה לך שירות של פתיחת תיקים בלבד או שגם ליווי במשך השנה, כתיבת דוחות וכו'?
במהלך השנה הראשונה את רק מוציאה קבלות עדין אין לך כלום אבל כל פעם שאני צריכה איזה מסמך מסוים למשל למענק של מעוף היא ממש אמרה לי מה לכתוב ולעשות אני עדיין בשנה הראשונה ולא היה לי שום דוח למלא

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מהניסיון שלי התנהלות לבד לא מתאימה בכלל לכל אחד.
ובטח לא לייעץ לאחרים כמה שזה קל שלא מספיק מבינים עלולים להטעות במקרה הטוב ולגרום ולנזקים חמורים במקרה הפחות טוב.
רק לאחרונה גיליתי לקוחה שהתנהלה לבד כמו שציינו כאן, ולא הי' לה מושגים בסיסים בהתנהלות ובהוראות החוק.
איני יכול לחשוף נתונים כי יתכן ומידע זה חשוף גם אליה.
מה שלדעתי חובה זה הדרכה בסיסית להתנהלות של עוסק פטור שלדעתי חייב כל מי שיש לו עסק, גם אם הוא מתנהל לבד.

בהצלחה

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא יודעת,
לכל גיסותיי יש עוסק פטור והם מקבלות פווווול כסף בדמי לידה וכדו'
בקורונה ג"כ עשו הרבה כסף, בלי להסתבך עם החוקים,
כך שאני לא יודעת על מה אתם מדברים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה זה הדבר הזה????????
בזה לפעמים לוקחים רו"ח
בהצלחה!!!!!
עם ישראל זקוקים זה לזה
ולכן כדאי להגיב בעדינות
מה גם שמה שלך ולגיסותיך ושכנותיך כ''כ פשוט ולא מסובך וכו' וכו' יכול באותה מידה להיות מטרד מסובך ולא מנוצל לכל אחת אחרת.
לכן נכבד את כל אחד בכשרונותיו ובמתנותיו שלו.
מה עוד, יש כאלה שטכנית אולי היו מסתדרים עשר אבל זמן שווה להם כסף, הם גם יעזרו באנשי מקצוע יעודיים
ועוד ועוד סיבות שמביאות לקוחות
ניתן בבמה הזו לכל אחת את הבמה שלה!!

נעמה הבלין

משתמש צעיר
ולמה את את חושבת שאברכית עצמאית היא לא מנוסה ומקצועית? כי היא זולה יותר וללא משרד מפואר?
אוי לא.... לא לזה התכוונתי בכלל.....
רק אמרתי שאברכית עצמאית חדשה וצעירה תיקח הרבה פחות מרו"ח גדול ומסודר שמחזיק משרד ענקקק.
כמו בכל עסק בעולם החדשים יותר זולים... ובמקרה של עוסק פטור אין צורך במקצועיות ובניסיון רב שנים, ואפשר להסתפק במישו מתחיל, ואם כבר - אז ללכת לאברכית....:):)

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
כי אני אישית, הסתבכתי עם זה בצורה רצינית
היות וגם אנחנו עכשיו דרך לפתיחת עסק שיהיה עוסק פטור ובדעתנו כן לעשות זאת לבד, משום שהבנתי ממישהו שעשה זאת וזה היה נורא פשוט, נשמח לשמוע באמת איזה נזקים יכול להיות, מדובר על עסק ממש פשוט - גן פרטי שאין הרבה הוצאות והכנסות
כמו"כ האם למישהו יש מידע האם בע"מ ניתן לפתוח דרך האתר או שצריך לעשות את זה במקום, כי שמעתי שאפשר דרך האתר,

ר.י.

משתמש רשום
ראש קטן - רואה חשבון
יש לך זמן ופניות - לבד, יש בזה גם סיכון מסוים

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
וזה היה נורא פשוט, נשמח לשמוע באמת איזה נזקים יכול להיות, מדובר על עסק ממש פשוט - גן פרטי שאין הרבה הוצאות והכנסות
הנזק הראשון הוא, שגן ילדים צריך להגדיר אותו שיהיה עוסק פטור.
לפי חוק הוא עוסק מורשה - במעמ גוש דן ממש מקפידים על זה
אלא אם כן כותבים מטפלת או משהו כזה - שזה עד 5 ילדים
מנסיון מר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה