אני מעוניינת לפתוח עוסק פטור | תעזרו לי!

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך מתחילים, מה עושים?
אני בורה בעניין ואשמח לקבל מידע והמלצות.
כל מידע יעזור לי!
תודה מראש!!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וזה באמת עדיף?
איש מקצוע, הכוונה לרואה חשבון או יועץ מס?

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
הכוונה לפתוח לבד ואת כל השאר לתת לאיש מקצוע לעשות עבורי??
פתיחת תיק, [כולל שלוש מקומות, מס הכנסה, ביטח לאומי, ועוד מקום... לא זוכר]. עולה 250 בד"כ אצל כל אחד.
תחזוקה, שליחת מסמכים וכו' משתנה לכל אחד ואחד.
ניתן לפתוח תיק לבד וכן לשלוח מסמכים וכו' לבד.
ניתן להיעזר בכל אחד שמבין בזה.
בד"כ אם פותחים תיק אצל יועץ מס, גם ממשיכים עם כל המסמכים וכו'

דסי גולדברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לפתוח תיק לבד, זה ממש פשוט ולא מסובך. קחי בחשבון שאח"כ את צריכה להגיש דו"ח שנתי והצהרת הון, ולדווח בביטוח לאומי, ואם לא עשית משהו את עלולה להיקנס.
ממליצה ללכת לרו"ח שתבצע עבורך את הדברים הראשוניים, בהמשך תוכלי לבצע בעצמך.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את טיפוס של מסמכים ובירוקרטיה מעצבנת לכי על זה.
אם לא- תעזרי ברו"ח. כי אם לא דווחת כי לא ידעת או לא הגשת פיזית כי היית בטוחה שאפשר דרך האתר ועוד מלא בירוקרטיה מעצבנת... רק הקנס יעלה לך יותר מהכסף שתשלמי לרו"ח.

נערך לאחרונה ב:

נעמה הבלין

משתמש צעיר
אני נעזרתי ברו"ח מתחילה צעירה שפתחה לי את התיק והסבירה לי מה צריך לעשות אחר כך, זה ממש פשוט וקל, חבל על הכסף לשלם כל הזמן, הדרכה ראשונית וזהו זה.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמה כסף זה יוצא בגדול?

נעמה הבלין

משתמש צעיר
כמה כסף זה יוצא בגדול?
בהתחלה זה בין 300 ל500 ש"ח.
אחר כך זה מאד תלוי באופי הפעילות שלך ובכמה את מסודרת, ומה את מוכנה לעשות בעצמך, וגם ובעיקר תלוי האם תלכי לרו"ח מנוסה ומקצועי או תסתפקי באברכית עצמאית....:rolleyes:

שפרהל

משתמש רשום
בהתחלה זה בין 300 ל500 ש"ח.
אחר כך זה מאד תלוי באופי הפעילות שלך ובכמה את מסודרת, ומה את מוכנה לעשות בעצמך, וגם ובעיקר תלוי האם תלכי לרו"ח מנוסה ומקצועי או תסתפקי באברכית עצמאית....:rolleyes:
ולמה את את חושבת שאברכית עצמאית היא לא מנוסה ומקצועית? כי היא זולה יותר וללא משרד מפואר?

שפרהל

משתמש רשום
ולמה את את חושבת שאברכית עצמאית היא לא מנוסה ומקצועית? כי היא זולה יותר וללא משרד מפואר?
ומהנסיון שלי כרואת חשבון אברכית עצמאית + שכירה, הלקוחות מקבלים שרות טוב יותר, מסור יותר, מקצועי יותר ולרוב גם זול יותר אצל אברכיות מנוסות :)

יכולה לפנות באישי כמובן...:)

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני פתחתי אצל אחת מדהימה בשם רבקי שפירא
לקחת לי 400 שח אם אני לא טועה על פתיחת כל התיקים נראה לי יש 3 -תוך יום בערך הכל היה לי פתוח ומסודר
המייל שלה -RIVKISHAPIRA המשך כרגיל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני פתחתי אצל אחת מדהימה בשם רבקי שפירא
לקחת לי 400 שח אם אני לא טועה על פתיחת כל התיקים נראה לי יש 3 -תוך יום בערך הכל היה לי פתוח ומסודר
המייל שלה -RIVKISHAPIRA המשך כרגיל
לקחה לך 400 רק על פתיחת התיקים או גם על השירות בכללי? על כל הליווי?

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ומהנסיון שלי כרואת חשבון אברכית עצמאית + שכירה, הלקוחות מקבלים שרות טוב יותר, מסור יותר, מקצועי יותר ולרוב גם זול יותר אצל אברכיות מנוסות :)

יכולה לפנות באישי כמובן...:)
איך אני פונה אליך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה