דרוש מידע אני מסיים 3 שנים בהדרן. רציתי לשאול.

מצב
הנושא נעול.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שלום וברכה
יש לי מכשיר וויז מייל ואני עומד לסיים 3 שנים בהדרן.
רציתי לשאול אם יש למישהו מידע מה עומד להתרחש איתי הלאה.
הם עומדים להציע לי תוכנית? באיזה מחיר? האם אדרש להתחייב שוב ל3 שנים?

מה יקרה אם אבחר לא להמשיך בהדרן ואנסה חברת סינון אחרת, האם זה נכון שיש להם אפשרות לחסום לי את המכשיר?
ואם כן, האם כדאי לי לנסות ולפרוץ אותו כעת (על ידי טכנאי פורץ) לפני שיעברו ה3 שנים, שאז הם יחסמו אותו?

אשמח לכל מידע.
אני יודע שהנושא של הדרן טעון, אבל אשמח מי שיכול להגיב לי רק עניינית לתועלת. וכדי שלא ינעל האשכול.

אם יש אשכולות שמדברים על הנושא, ואני מניח שיש, אשמח גם להפניה, ערכתי חיפוש בינוני ולא מצאתי

ליבי נוימן

משתמש רשום
הם עומדים להציע לי תוכנית?
כן
באיזה מחיר?
15.9 לחודש, לא כולל סים!
האם אדרש להתחייב שוב ל3 שנים?
אכן.
תשלום מראש על 3 שנים (אם אפשרות לתשלומים, שלא יפסקו גם המכשיר ימות).
מה יקרה אם אבחר לא להמשיך בהדרן ואנסה חברת סינון אחרת, האם זה נכון שיש להם אפשרות לחסום לי את המכשיר?
כן.
זה מה שהם עושים.
ואם כן, האם כדאי לי לנסות ולפרוץ אותו כעת (על ידי טכנאי פורץ) לפני שיעברו ה3 שנים, שאז הם יחסמו אותו?
שיקול שלך.

אגב, מה נאמר לכם כשקניתם את המכשיר?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כן

15.9 לחודש, לא כולל סים!

אכן.
תשלום מראש על 3 שנים (אם אפשרות לתשלומים, שלא יפסקו גם המכשיר ימות).

כן.
זה מה שהם עושים.

שיקול שלך.

אגב, מה נאמר לכם כשקניתם את המכשיר?
תודה על התשובה המפורטת.
לא זכור לי שנאמר לי משהו, אבל גם אם כן, אין לי הקלטה, כך שזה מילה שלי מולם, ושנינו יודעים איך זה יגמר.

15.9 לחודש לכמה גלישה?
ומה עלות הסים?
והאם אין תשלום נוסף של 'דמי סינון' או משהו כזה?

ליבי נוימן

משתמש רשום
15.9 לחודש לכמה גלישה?
והאם אין תשלום נוסף של 'דמי סינון' או משהו כזה?
זה הדמי סינון.
ומה עלות הסים?
החל מ10 ש"ח לחודש.

לא זכור לי שנאמר לי משהו, אבל גם אם כן, אין לי הקלטה, כך שזה מילה שלי מולם, ושנינו יודעים איך זה יגמר.
זה מילה שלהם מול אלפי לקוחות.
רק צריך להתאגד.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
או לחילופין, להבין את הרמז שלהם ופשוט לחפש חברה אחרת.
אבל ממש לא בא לי לקנות מכשיר חדש!!

זה בדיוק הבעיה!!

אני צריך רעיון איך אני ממשיך עם אותו מכשיר אבל עם חברה אחרת!

Goldidea

משתמש מקצוען

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לפני כ3 חודשים התקשרו אלי מהדרן שהסתיימו לי ה3 שנים לפני כחודשיים
והציעו לי להמשיך לשלם על המכשיר + קו כדי שלא יחסם לי

דיברתי עם הנציגה בקשיחות ובתקיפות על זה שאין להם שום זכות לחסום לי את המכשיר ובעצם להפוך אותו לברזל בלבד כי שילמתי עליו טבין ותקילין ולא כתוב לי בשום חוזה שאח"כ אני חייב להמשיך לשלם

אמרה לי הנציגה: שאמרו לי את זה בע"פ, אמרתי לה שתביא הוכחה.

איימתי בפנייה לבית משפט ואמרתי להם שאני בקשר עם קבוצה גדולה של רוכשים שנמצאים בתהליך תביעה מול המהלך הזה שלהם

הנציגה נבהלה ואמרה לי שתחזור אלי בהקדם עם תשובה

בינתיים, כבר 3 חודשים, הכל עובד לי כרגיל..

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בינתיים.. גם לי זה המשיך לעבוד כמה חודשים ואז הפסיק
אני צריך רעיון איך אני ממשיך עם אותו מכשיר אבל עם חברה אחרת!
נסיתי לבדוק דבר כזה במכשיר שלי ואני חושב שאין אפשרות לפרוץ מכשיר של הדרן בשום אופן (למי שמבין - הם עשו רקוברי משלהם וחסמו כל דרך להגיע ל'מאחורי הקלעים' של המכשיר)
מה שעשיתי פשוט קניתי מכשיר מחברה אחרת ששם אני משלם על מכשיר ללא שום התחייבות כלל!!
הדרן היא חברה חד פעמית שאני לא מכיר לקוח שלהם שעשה "הדרן" (תרתי משמע) לאחר שעשה אותו בפעם הראשונה, לאחר שיהיו להם 9 מיליון לקוחות הם יוכלו לכבות את האור וללכת הביתה, או לעבור לחו"ל...

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
בינתיים.. גם לי זה המשיך לעבוד כמה חודשים ואז הפסיק
כנ"ל, עבד לי כחצי שנה לאחר סיום התוכנית, ללא כל תשלום (וללא כל איומים וצעקות..)
וכעת... "מחפש רשת" - תקוע עמוק עמוק...:(
מה שעשיתי פשוט קניתי מכשיר מחברה אחרת ששם אני משלם על מכשיר ללא שום התחייבות כלל!!
אולי תשתף קצת יותר פרטים?!
לאחר שיהיו להם 9 מיליון לקוחות הם יוכלו לכבות את האור וללכת הביתה
מה הכוונה?

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מכיוון ששום לקוח לא חוזר אליהם אחרי הפעם הראשונה שהיה אצלם אז אחרי שכל אזרחי המדינה יהיו פעם אחת לקוחות שלהם אז לא יהיה להם עוד לקוחות, ופשוט

ק"סניק

משתמש פעיל
אני לא כל כך מבין אתכם!
קודם כל בתור משתמש בהדרן (WAZE בלבד), יש להם טכנולוגיה מעולה, התוכנה מתעדכנת כל הזמן, החיפוש הקולי (!!!, לא ידוע לי שעובד בעוד מסוננים, אולי בעסקן) עובד מדהים, הכל מתפקד נפלא!
העלות של הסינון יקרה? ייתכן! אבל יש תמורה למחיר.
הטענה היחידה שנשארה היא זה שהמכשיר נחסם, בשביל זה צריך קודם כל לבדוק את החוזה, ואם למישהו כאן יש חוזה רשמי שלהם נשמח לטובת כולנו שיעלה אותו לכאן ונבחן קודם כל מה חברת הדרן מתנה עם לקוחותיה, ואם אכן היא התנתה שיש לה אפשרות לחסום את המכשיר בתום תקופת הסינון, אז צריך בדיקה משפטית האם זה אכן תקף חוקית.
במידה ולא, יש לנו כח מולם, במידה והצדק עמם אין לנו אלא להלין על עצמינו שלא בדקנו זאת מראש.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה