אני מאוכזבת מהאופיס 2007

טיטוש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה עשו שם??? שינו את כל הממשק.

למה?

אולי מישהו יודע איזה הגדרה שמחזירה את הממשק כמו אופיס 2003, (כל תוכנה פשוטה נותנת היום תצורה של ממשקי תצוגה שונות, אפילו לווינאמפ יש סקינים בלי סוף).
בסך הכל הפקודות בתוכנה אותם פקודות פחות או יותר. אז למה לסבך אותנו?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לי פתרון יותר טוב: להסיר ולהתקין 2003.

דייקן

משתמש רשום
טעות! טעות!!! לגמרי לא נכון!!!

נכתב ע"י טיטוש;63554:
מה עשו שם??? שינו את כל הממשק.

למה?

אולי מישהו יודע איזה הגדרה שמחזירה את הממשק כמו אופיס 2003, (כל תוכנה פשוטה נותנת היום תצורה של ממשקי תצוגה שונות, אפילו לווינאמפ יש סקינים בלי סוף).
בסך הכל הפקודות בתוכנה אותם פקודות פחות או יותר. אז למה לסבך אותנו?
בס"ד
לגמרי אי אפשר לומר שאלו אותם הפקודות. אמנם חלק הן פקודות ישנות, שעברו הסבה.. אולם חלק הן פקודות חדשות לגמרי. קשה להתרגל - נכון, גם אני משתמש בוורד 2007 זה כשבוע בלבד, אולם לאט לאט עם העזרה של אופיס (F1), ועם ספר שקניתי בנושא זה, וכמובן סייעתא דשמיא מרובה, הצלחתי בעז"ה להשתלט פחות או יותר על התוכנה.

יש למיקרוסופט עזרה נהדרת בנושא, אולם לשם כך דרושה גישה מקוונת לאתר מיקרוסופט ישראל, ושם להקיש office בתפריט בצד ימין למעלה.
כשנפתח האתר של office on-line, פותחים את הכרטיסיה "עזרה וכיצד לבצע", ושם יש בצד ימין "מדריכי עזר עבור פקודות", ויש שם קישורים. למשל, מ-word 2003 ל-word 2007. כשלוחצים על הקישור, יש שם באמצע "הפעלת המדריך", מקישים עליו ונפתח word 2003 עם עזרה ל-2007. אני למדתי מזה רבות. כנ"ל יש קישור לאקסל, פאוור פוינט, ואאוטלוק.

בהצלחה
דייקן

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י RCpro;63559:
יש לי פתרון יותר טוב: להסיר ולהתקין 2003.
בס"ד
אינני מבין: מדוע לא להתמודד עם 2007? תוכנה זה כמו כל דבר שיש להתמודד עמו. הלא כן??

דייקן

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
דייקן, איש חינוך: למה זה טוב להתמודד עם דבר שלא צריך להתמודד? אתה רוצה אולי להתחיל לעשן כדי להתמודד עם הגמילה?

bris

משתמש סופר מקצוען
יש תוכנה שכתב איזה בחור סיני שמחזירה את התפריטים הרגילים במקום ממשק ה RIBBON.

הנה היא (לנסיון) אני לא יודע אם היא תומכת בעברית.

http://www.addintools.com/english/menuoffice/default.htm

אני גם בדעה שצריך להסתגל, אין מה לעשות הקידמה דוהרת וא"א להשאר מאחור.

כנ"ל בעיקרון לגבי ויסטה, אבל שם זה סיפור אחר.

דייקן

משתמש רשום
מה הקשר???

נכתב ע"י RCpro;63572:
דייקן, איש חינוך: למה זה טוב להתמודד עם דבר שלא צריך להתמודד? אתה רוצה אולי להתחיל לעשן כדי להתמודד עם הגמילה?
בס"ד
מה הקשר? אכן, גם בעישון יש דרך התמודדות והיא: הגמילה!!! ולא הפוך! ומי זה אמר שלא צריך להתמודד עם תוכנה מתקדמת??? למה ומדוע? ההיפך, דוקא מתוך נקודת ראותי כאיש חינוך, הריני יודע ומבין ומלמד גם אחרים - להתמודד!!

בהצלחה לכולם בהתמודדותם
איש איש ממלאכתו אשר הוא מתמודד

דייקן

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא הבנת את דברי כראוי, אני טוען שאין שום סיבה לעבור ל-2007, והיה נשמע מדבריך שלצורך עבודת המידות ולחיזוק התמודדות האדם יש להתקין 2007, זה הכל.
אז גם אולי כדאי להתחיל לעשן ע"מ שנחזק את כוח ההתמודדות של האדם ע"י הגמילה מעישון.:):):)
RCpro, פוקר.;)

bris

משתמש סופר מקצוען
יש סיבה אחת שהיא מספיקה כדי לעבור ל 2007, והיא אי תאימות קבצים.

ברגע שתהיה מסה קריטית של אנשים שעובדים עם 2007 (וזה יקרה במוקדם או במאוחר במיוחד במוסדות ואירגונים גדולים ששם הסכמי הרישוי שלהם עם מיקרוסופט מכריחים אותם להתעדכן) ותתחיל לקבל קבצים שלא תוכל לקרוא, אתה תעבור ל-2007 כמו טטל'ה.

כמו שאף אחד לא עובד היום עם וורד 97 אפילו שזה הספיק להרבה מאוד אנשים.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש ב-MS עידכון תאימות ל-2007 עבור 2003.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
דייקן, אדרבא תעזור לי למצוא את הFIELDS בוורד.
אני לא מצליח למצוא את זה, ותמיד אני עושה הערת שוליים, קליק ימיני, EDIT FIELD ןככה נכנס לשדות. אז אולי תעזור לי אתה למצוא את זה.

bris

משתמש סופר מקצוען
RCPRO אתה בוודאי מתכוון לזה

http://www.microsoft.com/downloads/...FamilyID=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466

נכון לא החשבתי את זה, אבל כידוע לך שרוב האנשים לא מודעים כלל לאופציה הזאת, ומבחינתם הם תקועים עם גירסה ישנה שלא קוראת את הקבצים החדשים ששלחו להם.
2007 כמו ויסטה זה רק עניין של זמן.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י ונתנו10;63705:
דייקן, אדרבא תעזור לי למצוא את הFIELDS בוורד.
אני לא מצליח למצוא את זה, ותמיד אני עושה הערת שוליים, קליק ימיני, EDIT FIELD ןככה נכנס לשדות. אז אולי תעזור לי אתה למצוא את זה.
הנה זה

קבצים מצורפים

• Field.jpg
    KB 52.9 · צפיות: 7

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י bris;63927:
RCPRO
2007 כמו ויסטה זה רק עניין של זמן.

הכל הולך אחר הראש, XP הולך אחר 2003, וויסטה אחרי 2008, ואם בחברות לא יתקדמו ל-2008, גם הוויסטה לא תתקדם.
ולי הק' לא נראה ש2008 תצליח לחדור לשוק.

bris

משתמש סופר מקצוען
לכן אתה הק'.

דווקא היא הנותנת, הפער בין שרתי לונגהורן (2008) ל-2003 הרבה יותר משמעותי מאשר בין 2003 ל-2000.
יעברו, ועוד איך יעברו.

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י RCpro;63625:
לא הבנת את דברי כראוי, אני טוען שאין שום סיבה לעבור ל-2007, והיה נשמע מדבריך שלצורך עבודת המידות ולחיזוק התמודדות האדם יש להתקין 2007, זה הכל.
אז גם אולי כדאי להתחיל לעשן ע"מ שנחזק את כוח ההתמודדות של האדם ע"י הגמילה מעישון.:):):)
RCpro, פוקר.;)
בס"ד
נו, נו... אם זהו כיוון מחשבתך, אין לי להוסיף דבר.......

דייקן

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י קרש;63983:
בס"ד
אבקש גם מ-ונתנו10 וגם מקרש: אנא: בעברית!! אני עובד אך ורק בעברית, וחלש באנגלית. אז בבקשה... בסדר?

תודה מראש
דייקן

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
דייקן בסדר.
מישהו יש לו תכנייה להמיר צילום מסך באנגלית לעברית? יעלה לכאן...:)

ארכיטקטורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טיטוש. הבעיה שלך מפריעה להמון אנשים בעולם.
הנה למשל לינק לחברה שהתלבשה על הנישה הזאת, ובנתה תוכנה שמשנה את התפריטים חזרה לממשק של הגרסאות הקודמות. גרסת נסיון להורדה. לאחר 30 יום צריך לשלם עבור ה'שדרוג' הזה 30 דולר...

הנה לינק:
http://www.addintools.com/english/menuoffice/default.htm

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה