אני בנטפרי דרך 019. מי התשתית שלי כרגע? (לא ספק)

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
שלום,
עברתי לנטפרי לפני מספר חודשים. התשתית היתה בזק, והספק 019, והסינון כמובן נטפרי.
בחודש האחרון לפתע בזק גבתה תשלום עבור הנתב 300 ש"ח. וכן שילמתי עבור תשתית אינטרנט מהיר + שכירת רשת ביתית עבור רק מספר ימים בחודש. וקיבלתי הודעה שבעקבות שיחות קודמות הופסקו שירותי האינטרנט מבזק.
מי סיים לי את חבילת האינטרנט שם? וכן איך יש לי עדיין אינטרנט וסינון בבית אם בזק לכאורה כבר לא מספקים לי תשתית?
לא הבנתי מה קורה כאן.

תודה למי שיכול לעזור.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
עד עכשיו לקחת תשתית ישירות מבזק ועכשיו תשתית של בזק דרך 019 שהמחיר שם קצת יותר זול,
מה שצריך לעשות כעת לקנות ראוטר שגם עובד עם בזק במהירות גבוהה סביבות 200 שקל יש בלנדא תקשורת ולהתקשר לבזק ולאמר להם שאת מחזירה להם את הראוטר שלהם והם יזכו אותך על ה 300 שקל. וכמובן לבדוק לאן להחזיר אין להם מה לעשות עם זה אבל זה פרנציף שלהם

ובכללות לא שווה לשכור ראוטר תמיד עדיף לקנות.

mini mouse

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
אוקי, אבל מה קרה פתאום החודש? אני כבר ב019 כמה חודשים?
אוקי נלך על קניה בעז"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה