אני בהלם! אתמול כתב לי מישהו כך >>

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני אומרת זאת כל הזמן - מה שבזול עולה ביוקר. לא תמיד היוקר מתבטא בכסף, לפעמים בכוחות נפשיים

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי זה נכון שרוב הדברים שהם בזול הם עולים ביוקר. (ויעידו על כך אלפי המתכנתים שבונים מערכות שלמות על גומלה ועל וורדפרס ועל לינוקס ומשתמשים בגימייל ובמרכזיות של אסטריק שכולם חינמיים, ואם תדברו עם מיקרוסופט הם יסבירו לכם שמה שבחינם שווה חינם !)
אבל מה שברור אצלי שמי שלוקח יקר, זה לא בהכרח שהוא יעשה את העבודה יותר טוב ממי שלוקח זול. בדוק ומנוסה.
אפשר לשלם עם אותו מערכת בדיוק 400 ש"ח לאחד ו5000 ש"ח למישהוא אחר. ולא בטוח שמי שלוקח 5000 ש"ח יעשה עבודה יותר טובה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
צודקת. רק שפה מדובר במשהו קצת שונה.
אפשר להגיד שמי שלוקח 5000 ומי שלוקח 15000 לא בהכרח היקר טוב יותר.
אבל מי שלוקח 300 עושה צחוק ממי שלוקח 5000 או 15000.
פה זה כבר לא שאלה של זול. אין לי מילים להסביר את כוונתי ולמה זה שונה, אבל זה שונה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני נדהמתי לראות באשכול אחר שפיתוח תוכנה באקסס עולה כמה מאות שקלים, ולדעתי זה מתחיל בכמה אלפי שקלים (רק לאפיין את המערכת, להקים את הטבלאות בצורה נכונה, שאילתות נכונות, טפסים נכונים ונוחים ודוחות קריאים זה עבודה של המון זמן).
אבל אם מוצאים איזה בחורצ'יק מוצלח שיושב על זה בצורה טובה בבין הזמנים ועושה את זה בשלשה שבועות ולוקח על זה 500 ש"ח זה מצוין.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם אני פיתחתי משהו פעם עבור מישהו באקסס
הוא היה אמור לשלם לי סכום מסויים [הייתי טירון וזה היה סכום נמוך]
ואז הצעתי לו שישלם לי רק שליש, ויאפשר לי למכור את זה לעוד אנשים [עם שינויים מינוריים]
הוא הסכים, ואני מכרתי את זה ל9 אנשים
גם זה חלק מהעניין.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י מיכל123;969694:
אולי זה נכון שרוב הדברים שהם בזול הם עולים ביוקר. (ויעידו על כך אלפי המתכנתים שבונים מערכות שלמות על גומלה ועל וורדפרס ועל לינוקס ומשתמשים בגימייל ובמרכזיות של אסטריק שכולם חינמיים, ואם תדברו עם מיקרוסופט הם יסבירו לכם שמה שבחינם שווה חינם !)

לא הבנתי. אתם באים לומר שמי שמתכנת בלינוקס משלם ביוקר. ?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
באתי לומר שגם מה שבחינם יכול להיות מצוין, ראה ערך; לינוקס, GMAIL ועוד.

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י מיכל123;969718:
אני נדהמתי לראות באשכול אחר שפיתוח תוכנה באקסס עולה כמה מאות שקלים, ולדעתי זה מתחיל בכמה אלפי שקלים (רק לאפיין את המערכת, להקים את הטבלאות בצורה נכונה, שאילתות נכונות, טפסים נכונים ונוחים ודוחות קריאים זה עבודה של המון זמן).
אבל אם מוצאים איזה בחורצ'יק מוצלח שיושב על זה בצורה טובה בבין הזמנים ועושה את זה בשלשה שבועות ולוקח על זה 500 ש"ח זה מצוין.

הכל שאלה האם יש למתכנת משהו כזה מוכן,
הבניה הראשונית לוקחת הרבה זמן
אבל אח"כ שימוש חוזר עם התאמות לצרכי הלקוח.
דורשים הרבה פחות זמן והמחיר בהתאם.

אגב, אני פונה לכל המתכנתים המוכשרים בפורום הזה
בואו נעשה אשכול שכל אחד ירשום אלו מערכות מוכנות יש לו
מערכות/ מסדי נתונים/ סקריפטים.

זה יכול להביא תועלת למפתחים, וללקוחות.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה הכוונה מערכות מוכנות?
ומה הכוונה מסדי נתונים מוכנים?
תני דוגמה

יש לי המוני פרוייקטים, ואני לא רואה "מערכת מוכנה" מתוכם [אולי בדיעבד את חלקי הקוד ליצירת קבצי מס"ב או סליקת אשראי]

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;971626:
מה הכוונה מערכות מוכנות?
ומה הכוונה מסדי נתונים מוכנים?
תני דוגמה

יש לי המוני פרוייקטים, ואני לא רואה "מערכת מוכנה" מתוכם [אולי בדיעבד את חלקי הקוד ליצירת קבצי מס"ב או סליקת אשראי]

שגם אותם אפשר לקבל בחינם מהמפיצים של חברות האשראי או למצוא את זה בפרוג באיזה אשכול שכוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה