אנימציה לתמונה מצולמת

wantstknw

משתמש רשום
אני מעוניינת ליצור אנימציה לתמונה שצילמתי [בניגוד למקרה הרגיל שבו יוצרים תמונה ע"ג התוכנה]כיצד ניתן לבצע דבר כזה?
תודה למסייעים

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא ממש הבנתי
את רוצה משהו בכיוון של קובץ GIF רק שיהיה איכותי?
הרבה שכבות אחת על השניה שעוברות ברצף?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לא ממש הבנתי
את רוצה משהו בכיוון של קובץ GIF רק שיהיה איכותי?
הרבה שכבות אחת על השניה שעוברות ברצף?

wantstknw

משתמש רשום
יש לי תמונות של ציפור ואני רוצה לעשות שהיא תעוף. יש לי כמה תמונות שהיא עפה, בכל מיני שלבים. התמונות הם PNG. וכשאני אני מעבירה אותם לMOVIE CLIP ואח"כ עושה MOTION TWEEN זה לא הולך.
איך עושים את זה?
תודה

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה עובד עם מויישן טווין
את צריכה רצץ מספק של תמונות שיצרו לך סרט, ולשים אותם ברצף אחת אחרי השניה, ללא אפקט מסוים בינהם

wantstknw

משתמש רשום
נכתב ע"י צמרת;444861:
זה עובד עם מויישן טווין
את צריכה רצץ מספק של תמונות שיצרו לך סרט, ולשים אותם ברצף אחת אחרי השניה, ללא אפקט מסוים בינהם

האם אני צריכה לשים את כל התמונות באותה שכבה או בשכבות נפרדות?
כי אני שמתי באותה שכבה, אבל יש שתי בעיות: אחת שכשאני מגיעה לתמונה השניה אז עדיין רואים את הראשונה במקום ששמתי אותה, והבעיה השניה זה שבחלק של הMOTION TWEEN התמונה הראשונה הציפור באמת עפה אבל כמו שהיא.

צירפתי את הקובץ אולי כך תבינו מה עשיתי.

תודה

קבצים מצורפים

• bird-try.swf
    KB 13.9 · צפיות: 17
  • Untitled-1.jpg
    KB 137.1 · צפיות: 11

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי תפתחי את התמונה בפוטושופ ותפרידי ל-3 שכבות. שכבה של הגוף, ושתי שכבות של הכנפיים, ואז תוכלי להשתמש רק בתמונה אחת ולא ברצף תמונות, פשוט תזיזי את הכנף ועם הmotion זה יראה תנועה.

wantstknw

משתמש רשום
נכתב ע"י Nיכל;445298:
לדעתי תפתחי את התמונה בפוטושופ ותפרידי ל-3 שכבות. שכבה של הגוף, ושתי שכבות של הכנפיים, ואז תוכלי להשתמש רק בתמונה אחת ולא ברצף תמונות, פשוט תזיזי את הכנף ועם הmotion זה יראה תנועה.

תודה, ניסיתי ויצא די מוצלח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה