אנימציה ב2 שכבות

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
קטע וידאו קצרצר שעשיתי מלפני כשלוש שנים ועכשיו פתאום מצאתי אותו באיזה כונן שכוח.
הנה הוא לפניכם.
האנימציה נעשתה על שני ריגים (הלבשות עצמות למודל) תואמים וגם הרנדר נעשה בחדא מחתא. כיאה לטירון ב V-ray
הפעולה הזו למי שמכיר את הV-ray קטלנית ביותר למחשב בגלל חישובי הרנדר האינ-סופיים של ההתפוגגות בשלבים של התמונה העליונה ומצד שני הגדלת הנוכחות של תמונת השלד. נקודת החולשה של ה V-ray היא כל מה שקשור למעברים. כמו אנימציה בתנועת מצלמה, או בלורינג בכלל ומכאן גם מקור הצרות ל"רעשים" בוידאו שיש בד"כ בV-ray .
V-rayה מצויין בתמונות סטילס ורק בזמן האחרון נוספו לו כל מיני אופציות לתת מענה לבעיות קשות ברנדר אנימציה) בכל מקרה בשיטה שעבדתי אז הדבר גרם לרנדרים ארוכים מני ים. (כ 3 ימי רנדר לקטע הקטנטן הזה) וכיום הייתי פשוט מרנדר בנפרד ועושה קומפוזיציה באפטר. אבל מה לעשות בשביל זה מוצרו מקרים כאלו בכדי ללמוד מטעויות ולפעמים בדרך הקשה.

קבצים מצורפים

• skeleton.wmv
    7 MB · צפיות: 13

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ואוו איזה יפה
אגב אין לו איזה עיוות בתנועה של יד שמאל?

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
מצחיק !

מה נסגר איתכם חברי'ה זה היה כולה סקיצה ולא יותר מזה.

היה לי עוד קטע שעשיתי המסביר על חלקי הגולגולת והמרפסים בגולגולת, אם אמצא אותו אפחד להציג אותו מחשש שיאשימו אותי בהעלאת סרט אימה והפחדת חברי הפורום. וואלה לא ידעתי שהגוף שלנו "מפחיד".....

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
למה מפחיד נראה אחלה
אבל לפגוש כזה אדם עם כזאת הליכה בחושך ועוד עם גולגולת יגרום להרבה אנשים לברוח
אני בעד כאלה סקיצות אהבתי לגמרי
מה זה סרטי אימה??? ;)

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים!!! :eek:
ראיתי שוב ושוב ולא הפסקתי להתפעל... איך עושים דבר כזה? זה בטח מלא שעות עבודה...
אבל אני רק חושבת שבנית כל עצם... בררררר.... צמרמורת....

עין כחולה

משתמש צעיר
D I G I T A L
עבודה מדהימה!
כל פעם אחרי שהיצור האנושי מתחיל "לחיות" "מלאך המוות" מגיע שוב...

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לשיר770
לא, לא בניתי את המודל של העצמות הוא נמצא ברחבי האינטרנט בהמון גירסאות.
אבל העבודה הקשה היתה בהצבת עצמות תנועה בתוך המודל RIG ואח"כ SKIN ואם כבר עיקר הבעיה של הלבשת עצמות היתה עם המודל האנושי והרבה פחות עם מודל העצמות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה