אנימציה ב-Blender אי"ה

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
בוקר טוב לכולם!
בזכות הפורום הזה אני מקווה להוציא משהו טוב בתוכנת Blender.
התחלתי למדל איזשהו דגם לסרטון, כרגע ללא טקסטורה, נשאר לי למדל עוד סטנדר וספר ולהתחיל לעשות את הסרטון.​

אשמח לקבל עצות ותגובות :p

קבצים מצורפים

• chair.jpg
    KB 63.3 · צפיות: 17
  • chair3.jpg
    KB 142.8 · צפיות: 13

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
מדהים!! המידול יפה ומשחקי התאורה דרמטים ביותר, בהצלחה.
רק אולי.. הצל מופיע ממספר מוקדי אור ולכן הוא כפול. נראה לי שהייתי מבטלת את האפשרות לצל מהתאורות ומשאירה רק מקור אור אחד שיזרוק צל.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
תודה על התגובה המהירה!
הסצנה הזו לא קשורה לסרטון הסופי, היא רק משחק כדי להציג את המודל בכל מיני מצבים. (למדתי הרבה כשעשיתי את הסצנה הזו במיוחד בקטע של המנורה)

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
יניב,
א. התאורה לדעתי אף פעם לא מגיעה ממקור יחיד אם כי היא כן מגיע ממקור יחידי.
ב. יענין אותך לראות את הסרט elephants dream שנעשה בבלנדר וגימפ (במקום פוטו שופ). זה סרט חינמי שנעשה כדי להראות את היכולות של התוכנות החינמיות הנ"ל. באתר הסרט יש להורדה את כל קבצי המקור (מודלים, סצנות, אנימציות, טקסטורות וכו' !!!!!)

ו...
תודה לך שאתה מעביר את הפורום הזה סו"ס לפסים מעשיים...

תודה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה