אנימציה בפוטושופ (האם מומלץ)?

שמואל מאיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שלום וברכה.
רציתי לשאול לקהל האנימטורים הנכבדה,
האם כדי ליצור באנרים לפרסום באתרים וכ',
מספיק לדעת לעשות את זה בפוטושופ או שחייבים אפטר, פרימייר, וכ'?

אשמח לדעת.

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באנר רגי בלי הנפשה מספיק פוטושופ
אבל באנר מונפש_בתנועה צריך את אפטר או אנימייט וכד'
בהצלחה

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אדיטופ אנימציות

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי סליחה שרק עכשיו ראיתי , תלוי למה הבאנר , בד"כ אנימייט מייצר קבצים קלים - ויקטוריים ומסתדר מעולה עם סגירה ל HTML המאפשר גם קובץ אינטראקטיבי - לדג' כשמזיזים את העכבר העיגול משנה צבע או גודל וכד'
לעומת זאת באפטר אפקט תוכלו ליצור באנר עם פיקסלים - קובץ כבד ולסגור לגיף כמובן - לא אינטראקטיבי ,
יש מעלות וחסרונות לכל דבר ,
היום מאד הולך הויקטורי של אנימייט אבל היא מוגבלת בקבצי פיקסל - ממש כבד לה לעומת זאת אפטר עובדת מעולה עם פקסלים ,
אני אישית מאד מאד אוהבת את אפטר כי לדעתי אפשר לעשות בה הכל הכל הכל גם אנימצית דמות גם עריכת וידאו כל מה שתרצו ממליצה בחום ...
אבל אם אתם צריכים רק את הסגנון הויקטורי לכו על אנימייט .
ב- ה- צ- -ל -ח -ה
אשמח לתת שירות אם צריך:)

אדיטופ אנימציות

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי , ועוד נתון משמעותי של אפטר , בשביל אפטר תהיו חייבים מחשב תותח כדי שיזרום טוב , לעומת זאת אנימייט ממש בדומה לאילוסטרייטור מסתדרת מעולה גם עם מחשב נייד כי היא קלה וויקטורית

שטח סגור

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הי סליחה שרק עכשיו ראיתי , תלוי למה הבאנר , בד"כ אנימייט מייצר קבצים קלים - ויקטוריים ומסתדר מעולה עם סגירה ל HTML המאפשר גם קובץ אינטראקטיבי - לדג' כשמזיזים את העכבר העיגול משנה צבע או גודל וכד'
לעומת זאת באפטר אפקט תוכלו ליצור באנר עם פיקסלים - קובץ כבד ולסגור לגיף כמובן - לא אינטראקטיבי ,
יש מעלות וחסרונות לכל דבר ,
היום מאד הולך הויקטורי של אנימייט אבל היא מוגבלת בקבצי פיקסל - ממש כבד לה לעומת זאת אפטר עובדת מעולה עם פקסלים ,
אני אישית מאד מאד אוהבת את אפטר כי לדעתי אפשר לעשות בה הכל הכל הכל גם אנימצית דמות גם עריכת וידאו כל מה שתרצו ממליצה בחום ...
אבל אם אתם צריכים רק את הסגנון הויקטורי לכו על אנימייט .
ב- ה- צ- -ל -ח -ה
אשמח לתת שירות אם צריך:)
הי , ועוד נתון משמעותי של אפטר , בשביל אפטר תהיו חייבים מחשב תותח כדי שיזרום טוב , לעומת זאת אנימייט ממש בדומה לאילוסטרייטור מסתדרת מעולה גם עם מחשב נייד כי היא קלה וויקטורית
וואו תודה על המידע! עזרת גם לי...

אם חי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת רק אפטר, בשביל לעשות באנרים אני צריכה ללמוד את אנימייט או שיש כן דרך לסגור באנרים באפטר...

אדיטופ אנימציות

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש דרך בסגירה על פי אנ ג'י ומשם פוטושופ לגיפ יש הדרכות באינטרנט

שמואל מאיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הבאנרים הפרסומיים באינטרנט מיוצרים על פי רוב באנימייט?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בפוטושופ כדי ליצור תנועה צריך ליצור פריים אחרי פריים ולחשב לבד את התנועה, באנימייט ואפטר יש כלים מובנים שיוצרים את התנועה לאורך ציר הזמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה