אנטי וירוס חזק חינמי

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה שאני סוטה מהנושא, מי שיש לו מחשב בבית ללא רשת יש אפשרות להתקין עליו אנטי ווירוס?
או שהמחשב חייב להיות מחובר לרשת.

תודה מראש לכולכם.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני סוטה מהנושא, מי שיש לו מחשב בבית ללא רשת יש אפשרות להתקין עליו אנטי ווירוס?
או שהמחשב חייב להיות מחובר לרשת.

תודה מראש לכולכם.
ודאי שיש אפשרות.
כל אנטי וירוס אפשר להתקין בלי חיבור לרשת.
עדכונים- אפשר רק בחלקם. (כמו אווסט, או eset ישנים)

bris

משתמש סופר מקצוען
רוב האנטי וירוסים בתשלום היום (בגרסאות הביתיות בכל אופן) דורשים חיבור רשת בשביל שלב האיקטוב.

ESET גם דורש.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
שוב האנטי וירוס של אווסט עושה לי בעיות.
הם מחייבים אותי למלא פרטי אשראי כדי לקבל בחינם לתקופה.
לא רוצה שבסוף יחייבו אותי בלי שאשים לב.
מה עןושים?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
שוב האנטי וירוס של אווסט עושה לי בעיות.
הם מחייבים אותי למלא פרטי אשראי כדי לקבל בחינם לתקופה.
לא רוצה שבסוף יחייבו אותי בלי שאשים לב.
מה עןושים?

מעיפים אותו מגג של עזריאלי ללא מגנים...
בעעעעעעעע

כבד זבל ולא מועיל

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הקישור ש@פרסומון נתן להסרת האווסט כבר לא פעיל.
אפשר להסיר דרך מסיר התכניות?

ואיזה אנטי וירוס חינמי יש?

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
ואם בכל זאת אני רוצה חינמי?
איזה מומלץ?
ואם בכל זאת אני רוצה חינמי?
איזה מומלץ?
לא מבין...
אנטי וירוס עולה 150 ש"ח לשנ (אפשר להשיג ביותר זול אפילו)
למה ללכת על הפתרונות החינמים והלא יעילים.

לנקות מחשב מוירוסים ומשאר בישין יעלה לך יותר אחרי שתחטוף איזה וירוס.
שלא נדבר על וירוס כופר.

אני לא חושב שזה השקעה מוגזמת...

דב

פרסומון

משתמש סופר מקצוען

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מי שממש לא רוצה לשלם יכול להתקין כל 30 יום מחדש את האנטי וירוס של ESET ולהפעיל רישיון ניסיון ל30 יום.
(צריך מחשב סביר בשביל שזה לא יהיה ממש סיוט ההסרה וההתקנה.)

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
מי שממש לא רוצה לשלם יכול להתקין כל 30 יום מחדש את האנטי וירוס של ESET ולהפעיל רישיון ניסיון ל30 יום.
או להשאיר.
ולהשתמש ברישיון "חינמי" וד''ל....

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@bris מה דעתך על הדיפנדר בגירסתו החדשה? הממשק שונה לחלוטין בwindows 10 ובפרט ב1803,
אולי שינוי החזות החיצוני מעיד גם על שיפור מערכתי בכל הקשור לזיהוי וירוסים וניטרולם?
אגב, בבדיקה הזו https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/ שאיני יודע כמה היא אמינה,
avast תופס מקום של כבוד

יצחק19810

משתמש צעיר
לא כל כך אידיאלי, כיון שכדי להתקין את גירסת הנסיון אתה חייב לכתוב מייל כלשהו, ואם תשמש באותו המייל, הוא יזהה איפה אתה אוחז בימי הנסיון והוא יכתוב לך שהם כבר חלפו ואם כן תצטרך בכל פעם להמציא לו כתובת מייל חדשה, ולכן זה אמנם אפשרי אבל מאוד לא אידאלי.

יצחק19810

משתמש צעיר
תרשו לי להביע את עמדתי הפעוטה, אם אתם עובדים על המחשב ולא מחזקים אותו רק כדי להראות לילדים "רבי חנינא בן דוסא" או להעביר קבצים ושאר ירקות, אל תשלמו על אנטי וירוס, אבל מי שהמחשב הוא בשימוש יומיומי, eset שווה כל אגורה שתשלם, וגם אם תשלם הרבה יותר מ4 שקל לחודש, בדוק וברור, הוא אנטי וירוס מהיר קליל יעיל ונח מאוד, אחרי שתנסו להשתמש בכל האנטים שמסתובבים בשוק בחינם או אפילו בכסף אתם תבינו למה הוא שווה כל אגורה...

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא כל כך אידיאלי, כיון שכדי להתקין את גירסת הנסיון אתה חייב לכתוב מייל כלשהו, ואם תשמש באותו המייל, הוא יזהה איפה אתה אוחז בימי הנסיון והוא יכתוב לך שהם כבר חלפו ואם כן תצטרך בכל פעם להמציא לו כתובת מייל חדשה, ולכן זה אמנם אפשרי אבל מאוד לא אידאלי.
אין אימות של הכתובת מייל שמכניסים.....

יפית98

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הורדתי את התוכנה
התחלתי להתיקין
המחשב נכבה
ולא נדלק

מה עושים???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה