אנדרויד למחשב

בני שני

משתמש רשום
על איזה תוכנה המדמה אנדרויד למחשב אתם ממליצים, בלוסטוק או noxplayer ??

מרגי

משתמש רשום
ממליץ על noxplayer
הגרסאות האחרונות של bluestack תוקעות ומאיטות את המחשב, מאוד. גם במחשב עם נתונים מאוד טובים.

בני שני

משתמש רשום
אכן יש לי בלוסטוק והוא מידי פעם מתנתק פתאום,
ב noxplayer אין בעיות? הוא מהיר ולא תוקע את המחשב??
יש אפשרות להעביר את כל החומר מ בלוסטוק ל noxplayer?

בני שני

משתמש רשום
שבוע טוב,

אני מקפיץ שוב את הנושא,
אודה לכם אם משהוא יודע על אפשרות של העברת כל החומר (אפליקציות וכ"ו) שיש לי על תוכנת בלוסטוק להעביר לתוכנת noxplayer ?
וכן אשמח לשמוע מאלו שמכירים את תוכנת noxplayer האם זה באמת פחות מכביד על המחשב ולא עושה בעיות כמו בלוסטוק,

תודה מראש.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
ניסיתי כ-9 אפשרויות לאנדרואיד על PC
מאף אחד לא הייתי מרוצה, אבל התוכנה היחידה שעבדה בסופו של דבר באופן יחסית חלק ומהר
זה: MEMU PLAY מצ"ב מדריך שכתבתי לשלבי ההתקנה

קבצים מצורפים

• מדריך MEMU PLAY.pdf
    1.2 MB · צפיות: 228

דב פליי

משתמש פעיל
מאף אחד לא הייתי מרוצה, אבל התוכנה היחידה שעבדה בסופו של דבר באופן יחסית חלק ומהר

וואו! תודה על המדריך המושקע!

זה עובד גם ללא חיבור לרשת?
גם בהתקנה והגדרות ראשוניות לא צריך חיבור לרשת?

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען

בני שני

משתמש רשום
אכן הורדתי את התוכנה וזה נראה יחסית טוב וללא בעיות,
וכן תודה רבה על המדריך היפה שכתבת.
שאלה יש לי, האם אפשרי לגבות את כל החומר שיש לי בתוכנת בלוסטוק ולהעביר לתוכנה שהעלת?
תודה מראש.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אכן הורדתי את התוכנה וזה נראה יחסית טוב וללא בעיות,
וכן תודה רבה על המדריך היפה שכתבת.
שאלה יש לי, האם אפשרי לגבות את כל החומר שיש לי בתוכנת בלוסטוק ולהעביר לתוכנה שהעלת?
תודה מראש.
לא ידוע לי
לא בדקתי אם זה מוגדר לרוט, אם כן לא חסר אפליקציות שיעשו את העבודה
אני רק יודע שכשמנים להסיר את תוכנת MEMU מופיע אפשרות Backup - גיבוי

בני שני

משתמש רשום
אתה יכול להמליץ לי בבקשה על אפליקציה שעשה את העבודה כמו שצריך,
משהוא שיגבה לי את כל החומר ואת כל האפליקציות.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אתה יכול להמליץ לי בבקשה על אפליקציה שעשה את העבודה כמו שצריך,
משהוא שיגבה לי את כל החומר ואת כל האפליקציות.
א. טעיתי בקשר לגיבוי הנתונים, גם עם רוט זה לא יעזור בתוכנות האלה, כי אי אפשר לחבר אותם עם המחשב
ב. בשתי התוכנות יש אפשרות גיבוי ושיחזור אבל קשה לי להאמין שיש סינכרון בין השתיים
ג. לגיבוי (ללא נתוני אפליקציות) ניתן להשתמש באפליקציית סופר גיבוי לגיבוי קבצי האפליקציות, אנשי קשר, יומן, שיחות והודעות
חשוב לזכור: יתכן וחלק מהאפליקציות שפעלו על גירסת אנדראיד 6 ומעלה לא יעבדו על גירסה 5

bris

משתמש סופר מקצוען
בגדול , כל התוכנות הללו מבוססות כולם על אותו מנגנון , שזה VIRTUALBOX עם סקריפטים כמעט זהים .
לכן דרישות החומרה וכו הם מאוד דומות כי האמולציה בסופו של דבר כמעט זהה.

לכן זה לא נכון לקרוא להם תוכנות נפרדות כי הם כולם בעצם אריזות שונות של אותו מוצר.

דווקא מהרבה בחינות אני הכי הייתי ממליך על BLUESTACKS, בגלל שהיא הכי כלכלית והכי נפוצה, יש להם הכי הרבה עידכונים/תיקוני באגים וכל מיני פיצרים שאין בחבילות אחרות.
במיוחד עי תוכנות חיצוניות שמאפשרות לעשות שינויים שלא מאופשרים בתוכנה בתור ברירת מחדל (כמו למשל ROOT וכו)

הערה חשובה, צריך מאוד להזהר לא להסתמך יותר מדאי על זה , כי הקבצי DISK IMAGE של VIRTUALBOX יחסית מאוד רגישים לשיבושים.
לכן קריסות פה ושם המחשב יכולות לגרום לדיסק של המכונה הוירטואלית להיות לא קריא ולאיבוד כל החומר (קרה לי כבר 2-3 פעמים)

בני שני

משתמש רשום
בגדול , כל התוכנות הללו מבוססות כולם על אותו מנגנון , שזה VIRTUALBOX עם סקריפטים כמעט זהים .
לכן דרישות החומרה וכו הם מאוד דומות כי האמולציה בסופו של דבר כמעט זהה.

לכן זה לא נכון לקרוא להם תוכנות נפרדות כי הם כולם בעצם אריזות שונות של אותו מוצר.

דווקא מהרבה בחינות אני הכי הייתי ממליך על BLUESTACKS, בגלל שהיא הכי כלכלית והכי נפוצה, יש להם הכי הרבה עידכונים/תיקוני באגים וכל מיני פיצרים שאין בחבילות אחרות.
במיוחד עי תוכנות חיצוניות שמאפשרות לעשות שינויים שלא מאופשרים בתוכנה בתור ברירת מחדל (כמו למשל ROOT וכו)

הערה חשובה, צריך מאוד להזהר לא להסתמך יותר מדאי על זה , כי הקבצי DISK IMAGE של VIRTUALBOX יחסית מאוד רגישים לשיבושים.
לכן קריסות פה ושם המחשב יכולות לגרום לדיסק של המכונה הוירטואלית להיות לא קריא ולאיבוד כל החומר (קרה לי כבר 2-3 פעמים)
אכן אני השתמשתי תמיד בבלוטסוק,
אבל יש לו הרבה בגים, הוא פתאום נכבה, או שמפסיק פתאום להגיב וכן הוא מכביד על המחשב,
השאלה האם התוכנה שיוסי מחשבים העלה אכן זה תוכנה טובה ובריאה יותר למחשב.

בני שני

משתמש רשום
א. טעיתי בקשר לגיבוי הנתונים, גם עם רוט זה לא יעזור בתוכנות האלה, כי אי אפשר לחבר אותם עם המחשב
ב. בשתי התוכנות יש אפשרות גיבוי ושיחזור אבל קשה לי להאמין שיש סינכרון בין השתיים
ג. לגיבוי (ללא נתוני אפליקציות) ניתן להשתמש באפליקציית סופר גיבוי לגיבוי קבצי האפליקציות, אנשי קשר, יומן, שיחות והודעות
חשוב לזכור: יתכן וחלק מהאפליקציות שפעלו על גירסת אנדראיד 6 ומעלה לא יעבדו על גירסה 5
אשמח לשמוע בתוכנה שהעלת כיצד נכנסים לגיבוי ושיחזור.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה