אנגולר/ ריאקט /המלצה אחרת.

kadima

משתמש מקצוען
אשמח לקבל עזרה מהמבינים בתחום.
יש לי נסיון די מכובד באנגולר.
התבקשתי כעת ליצור אפליקצית ווב ללקוח -- בסדר גודל קטן-בינוני.
ללקוח לא משנה כיצד מתבצעת העבודה.
חשבתי אולי יכול להיות הזדמנות ללמוד משהו נוסף.
על איזה סביבת פיתוח/שפה הייתם ממליצים - שלהשערתכם שווה להשקיע בזה.
אנגולר/ריאקט/flask-python/ django-python/ javaspring/jquery/ משהו אחר...

כתבתי כל מיני אפשרויות ששמעתי מאנשים אך בלי יכולת להגיע להכרעה.
תודה מראש

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם אתה מרגיש בנוח באנגולר, לטעמי, אין שום טעם ללמוד גם ריאקט
[אני אישית לא התחברתי לאנגולר, כי היה נראה לי שהם סתם מסבכים ועושים קשה כל דבר פשוט. ולכן עברתי לריאקט. אבל מי שטוב לו באנגולר, איני רואה שום טעם לחפש משהו אחר. אני לא רואה בזה העשרה. זה לא כמו שהיית אומר שאתה רוצה להעשיר את עצמך בלמידת אלגוריתמים וכדומה. כאן זה סתם משהו טכני וטיפשי]

בתוך הרשימה שלך הזכרת גם שפות בצד שרת. וכן פריימבורקים. וזה כבר נושא אחר. והשאלה כאן באיזו שפת שרת אתה משתמש עכשיו. ולמה אתה שוקל לעבור לפייתון.

מה שרשמת SPRING - בכלל לא הבנתי. מה אתה כותב בJAVA?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לדעתי, העולם עובר לריאקט. וריאקט מתפתחת די מהר לאחרונה (ע"ע הוקס).
בתעשיה יש דרישה מטורפת לריאקט, אם כי לעיתים מקבלים גם כאלה עם אנגולר לפרוקטים של ריאקט מכיון שיש דברים משותפים לקוסנפט.
עם זה עבודה ללקוח שכבר קיים, לדעתי כדאי לעשות במה שמכירים ולגמור עם זה. בשביל ללמוד משהו אחר ולעשות אותו טוב ולא להתחרט אחר כ צריכים ללמוד קצת קודם.

kadima

משתמש מקצוען
בתוך הרשימה שלך הזכרת גם שפות בצד שרת. וכן פריימבורקים. וזה כבר נושא אחר. והשאלה כאן באיזו שפת שרת אתה משתמש עכשיו. ולמה אתה שוקל לעבור לפייתון.

מה שרשמת SPRING - בכלל לא הבנתי. מה אתה כותב בJAVA?
אזכרתי אותם בתור טכנולוגיות שניתן גם לעבוד איתן לצד לקוח. בחלק מהן התנסיתי מעט, ועל חלק מהם רק שמעתי מאנשים שהתנסו.

נראה שההמלצה הינה חד משמעית על ריאקט.
יש הסתיגויות? חסרונות?
באנגולר יש למשל הרבה מודולים בנויים כמו למשל כלים מותאמים לעיצוב הCSS - לדוג'(MDB, PRIMENG, MATERIAL) וכו' - שכמובן חוסכים הרבה עבודה.
האם לריאקט יש ג"כ מה להציע בתחום הזה?

פרידמן אברהם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ההבגלים הגסים בין angular react vue הם למה הם מיועדים
שלושתם יכולים לעשות את אותו דבר רק שבאתר ענק עדיף angular בינוני לעיתים react
ואין ספק ש - vue הוא הקטן והקל מכולם
כולם אומרים ש - vue מגניב
אם אתה לומד בשביל פרנסה יכול להיות שעדיף react
בשביל הכיף יכול להיות vue ועוד דבר גם vue תופס חזק

אפרת19

משתמש צעיר
כולם אומרים ש - vue מגניב
אם אתה לומד בשביל פרנסה יכול להיות שעדיף react
בשביל הכיף יכול להיות vue ועוד דבר גם vue תופס חזק

אני עובדת עם VUE מעל שנה
הוא קל ומגניב אבל לטעמי עדיין לא מספיק בוגר
כרגע שווה יותר ללמוד ריאקט

אפרת19

משתמש צעיר
גם בגרסא החדשה?

עדיין אין תאריך רשמי ל vue3. על הנייר היא באמת נראית גרסה מבטיחה. או שהתכוונת לvue2.6 - שאין בה חידושים דרמטיים במיוחד.
הנקודה שאליה התכוונתי היא לא רק הגרסה - כי לדעתי הפריימוורק עצמו הוא טוב, אלא שopen source חייב שתהיה לו קהילה יציבה שתפתח אותו, תכתוב לו חבילות ותעניק תמיכה בפורומים, ועד שהקהילה סביבו לא מספיק גדולה - הוא לא הבחירה הטבעית בעיני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה