אנא עזרתכן בתימחור עבודה

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוצעה לי עבודה בחברת בניה
החברה מעוניינת לשלם לפי שעות עבור :
שידרוג תוכניות מכר (לדוגמא, לארגן מדירת 3 חדרים שנתן האדריכל- דירת 4 חדרים)
וכן הוצאת תוכניות בסיסיות להראות לדיירי פינוי בינוי מה הם הולכים לקבל- שזה אומר שרטוט מתוכניות עיריה לאוטוקאד, ובניית תוכניות העמדה
וכן הדמיות חוץ
כמה מקובל לקחת לשעה? (הם לא רוצים לשלם פיר עבודה)
אין לי מושג ואני לא רוצה לצאת טיפשה....
אשמח לכל דעה ועצה!
תודה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
משנה מאד אם זו עבדה קבועה או פרויקט חד פעמי
האם את פרילנסרית או שכירה שלהם ?

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זו אמורה להיות עבודה קבועה
אבל כפרילנסרית ככל הנראה
מה אתן אומרות?

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אדריכליות, מעצבות
זה דחוףףףףף ממש
אשמח שתקדשנה דקה לעזור בתימחור

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה שעות בחודש? (או יותר טוב האם זה רבע משרה, חצי, משרה מלאה?) לתקופה של שנים או זמנית?
כמה שנות נסיון יש לך?
באילו תכנות תעבדי. אוטוקאד בסיסי או שילוב של תכנות תלת מימד וגרפיקה.
ככל שתתני יותר פרטים אולי מישהו יוכל לכוון אותך.

בגדול הכוון הוא לבדוק כמה כסף לחודש את "שווה" ואז לפרק את זה למחיר לשעה. כמובן כשמדובר בהצעה שתמלא לך מס' שעות משמעותיות לחודש ולאורך זמן. (ובגלל שאת פרילנסרית זה צריך להיות יותר משכירה כי אין לך תנאים סוציאליים)

נערך לאחרונה ב:

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori @Geula-Arc
אני מעצבת חצי שנה
אבל יש לי ערך מוסף של רקע בעבודות בסגנון שהם צריכים וראש גדול
כך שאני רוצה לתמחר בהתאם
אבל מצד שני, לא רוצה להפריז בצורה מגוחכת
זה יגרום להם להניד כתף ולחפש מישהי עם אף נמוך יותר
לכן אני בודקת מה מקובל פחות או יותר
מדובר על כחצי משרה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori @Geula-Arc
אני מעצבת חצי שנה
אבל יש לי ערך מוסף של רקע בעבודות בסגנון שהם צריכים וראש גדול
כך שאני רוצה לתמחר בהתאם
אבל מצד שני, לא רוצה להפריז בצורה מגוחכת
זה יגרום להם להניד כתף ולחפש מישהי עם אף נמוך יותר
לכן אני בודקת מה מקובל פחות או יותר
מדובר על כחצי משרה
תראי, האיזונים האלה קשים לכל אחת מצד אחד למקסם את השכר מצד שני לא להפסיד את העבודה.
את צריכה לעשות עבודה עם עצמך להכיר בחוזקות שלך ולמה את הכי טובה בשבילם (יחסכו זמן, יקבלו תוצאה טובה יותר)
וכמובן לשדר להם את זה.
דבר שני להחליט כמה חשובה לך העבודה הזו. והאם היא מקדמת אותך לטווח רחוק שזה ערך מוסף בנוסף לכסף. (אם זה מקדם אז יורדים קצת במחיר כי ההשקעה שווה לטוח רחוק) וגם מה יש לך בנוסף להצעה הזו שזה פרמטר משמעותי.
קחי בחשבון ששוק השכירים בענף, לחסרי נסיון או נסיון קל הוא לא פשוט. והמשכורות יחסית נמוכות.
אני מנסה בזהירות להעריך שעובדת עם חצי שנת נסיון שמאד הרשימה בראיון השכר הוא סביב ה6000 ש' למשרה מלאה. חצי מזה זה 3000.
אם מדובר על משרה ללא בטחון תעסוקתי (אם יש עבודה את מקבלת אם אין אין) ובלי יחסי עובד- מעביד (כתבת פרילנס אז אני משערת שזה לא כולל ימי מחלה לא חופשה לא הפרשות וכו') אז הייתי מכפילה ב1.5. סה"כ4500 לשעה זה בסביבות ה65 ש' (קחי בחשבון שלשכיר זה שכר גבוה פר שעה, פה אני מחשבת לפי שעת פרילנס אבל עם הבטחה למס' שעות קבוע וגבוה)

אגב, אם החישוב נשמע לך הגיוני ובמשא ומתן אומרים לך שזה מוגזם את יכולה לעשות להם את החשבון הזה. לדעתי הוא צנוע ולא יומרני.
אם את חושבת שמגיע לך יותר זה גם יכול להיות.. אנשים שאפתניים מגיעים רחוק (אבל הדרך לא חלקה לפעמים) אני רק נסיתי וסה"כ תמיד יש עמימות סביב הדברים האלה. קשה להגיע לתשובה.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תראי, האיזונים האלה קשים לכל אחת מצד אחד למקסם את השכר מצד שני לא להפסיד את העבודה.
את צריכה לעשות עבודה עם עצמך להכיר בחוזקות שלך ולמה את הכי טובה בשבילם (יחסכו זמן, יקבלו תוצאה טובה יותר)
וכמובן לשדר להם את זה.
דבר שני להחליט כמה חשובה לך העבודה הזו. והאם היא מקדמת אותך לטווח רחוק שזה ערך מוסף בנוסף לכסף. (אם זה מקדם אז יורדים קצת במחיר כי ההשקעה שווה לטוח רחוק) וגם מה יש לך בנוסף להצעה הזו שזה פרמטר משמעותי.
קחי בחשבון ששוק השכירים בענף, לחסרי נסיון או נסיון קל הוא לא פשוט. והמשכורות יחסית נמוכות.
אני מנסה בזהירות להעריך שעובדת עם חצי שנת נסיון שמאד הרשימה בראיון השכר הוא סביב ה6000 ש' למשרה מלאה. חצי מזה זה 3000.
אם מדובר על משרה ללא בטחון תעסוקתי (אם יש עבודה את מקבלת אם אין אין) ובלי יחסי עובד- מעביד (כתבת פרילנס אז אני משערת שזה לא כולל ימי מחלה לא חופשה לא הפרשות וכו') אז הייתי מכפילה ב1.5. סה"כ4500 לשעה זה בסביבות ה65 ש' (קחי בחשבון שלשכיר זה שכר גבוה פר שעה, פה אני מחשבת לפי שעת פרילנס אבל עם הבטחה למס' שעות קבוע וגבוה)

אגב, אם החישוב נשמע לך הגיוני ובמשא ומתן אומרים לך שזה מוגזם את יכולה לעשות להם את החשבון הזה. לדעתי הוא צנוע ולא יומרני.
אם את חושבת שמגיע לך יותר זה גם יכול להיות.. אנשים שאפתניים מגיעים רחוק (אבל הדרך לא חלקה לפעמים) אני רק נסיתי וסה"כ תמיד יש עמימות סביב הדברים האלה. קשה להגיע לתשובה.
מגיעה לך תודה כפולה!
על הבהרת הנושא בצורה כ"כ ברורה

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori
ממש תודה
מסדר בראש ממש
אני מבינה ששכירה מקבלת גם הפסקות, כך ש8 שעות זה לא נטו אלא ברוטו
כמה שעות חודשיות נטו לדעתך זה חצי משרה ?
אני פשוט לא הייתי שכירה אפפעם, אם לא מחשבים עבודת הוראה ששונה לגמרי מבחינת הגדרת היקף משרה
ותודה שוב

כמובן שאשמח לעוד דעות, למי שיש!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori
ממש תודה
מסדר בראש ממש
אני מבינה ששכירה מקבלת גם הפסקות, כך ש8 שעות זה לא נטו אלא ברוטו
כמה שעות חודשיות נטו לדעתך זה חצי משרה ?
אני פשוט לא הייתי שכירה אפפעם, אם לא מחשבים עבודת הוראה ששונה לגמרי מבחינת הגדרת היקף משרה
ותודה שוב

כמובן שאשמח לעוד דעות, למי שיש!
לשכירה יש עוד הטבות. לכן הכפלתי פעם וחצי מהמשכורת שלה.
משרה מלאה זה נראה לי משהו בערך של 160 שעות. זה משתנה בין משרדים (בחלק מקומות עובדים 8.5 בחלק 9 וכו') וגם משתנה בין חודשים (שכירה תקבל אותו שכר בחודש קצר ובחודש ארוך עובד שעתי לא)
קשה לרדת לדקויות האלה. תחלקי למס' שעות ממוצע ותעגלי כלפי מעלה או כלפי מטה. לפי איך שיראה לך.. זה לא מתמטיקה טהורה. העיקר שתגיעי למספר שאת יחסית שלמה איתו ומסוגלת להסביר איך הגעת אליו.

תמר בר חנין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וכמובן לשדר להם את זה.

מגיעה לך תודה כפולה!
על הבהרת הנושא בצורה כ"כ ברורה
!!!!

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@nori
אלפי תודות
סייעת לי מאד

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כאחת שעבדה גם שעתי וגם חודשי...
תמיד שעתי יוצא הרבה פחות מחודשי ובפרט כפרילנסרית, שאין לך תנאים סוציאלים כמו חופשת מחלה, ימי חופשה ועוד.
כל חג שנופל באמצע שבוע מוריד הרבה שעות עבודה שלפעמים אפ' שמקבלים יחסית הרבה לשעה אם תעשי חשבון של ממוצע חודשי משנת עבודה את יכולה לגלות שקיבלת הרבה פחות משחשבת.
(תספרי חגים וערבי חגים +שבועיים חופשה בשנה + כמה ימי מחלה (שלא תצטרכי...) זה המון. בפרט בחודשי החגים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה