אנא ,הגמולים לא מוכרים, מה עושים?

שקד אור

משתמש חדש
יש לי 3 שנות וותק, שנת הוותק של תשע"ט עודכן באיחור של שנה.
התיק במשרד החינוך פתחתי ב01/9/2019.
יש לי 5 גמולים מתאריך 6/08/19. הגמולים מעודכנים לי בפורטל תחת "הקורסים שלי" אך אינם מחושבים כגמולים.
לאחר פניות רבות קבלתי תשובה זו:
כפי שרשמתי לך הוותק בשנה"ל תשע"ט עודכן באיחור של שנה מיום פתיחת התיק ולכן הגמולים מלפני התאריך 1.9.19 אינם מחושבים.
המערכת חוסמת באופן אוטומטי את אישורם ולא ניתן לערער על כך.

למרות שעבדתי כמורה הגמולים אינם מאושרים בגלל שלא פתחתי תיק???????????
אנא, אני חייבת עזרה בעניין!!!!!!!!!!!!!
למי אפשר לפנות?

FLY HIGH

משתמש מקצוען
אני הבנתי שאין מה לעשות.
כל גמול שנצבר לפני פתיחת תיק הולך לפח...

שקד אור

משתמש חדש
למרות שיש לי שנת וותק הגמולים לא מוכרים כי לא פתחתי תיק? זה ממש אבסורד!!
האם יש לך מושג למי אפשר לפנות בעניין?????????????????

FLY HIGH

משתמש מקצוען
לי אמרו שאין מה לעשות בקשר לזה.
אני באופן אישי הפסקתי קורס באמצע כי הגעתי למסקנה שאין לי מה להשקיע בו אם הגמולים ילכו לפח.

מסכה

משתמש רשום
לא הבנתי.
פתחו לך תיק ולא עידכנו את הותק רטרואקטיבי?
או שזה לא קשור?

פתחתי תיק שנה שעברה במשרד החינוך ושובצתי במקום מורה שיצאה לשבתון. לא סיימתי את התואר ולכן לא נקבעה לי דרגה.
אני מסיימת השנה את התואר ואני מאמינה ששנה הבאה אקבל קביעות בביה"ס. נרשמתי עכשיו להשתלמויות. הם לא יוכרו לי שנה הבאה שיקבע לי הדרגה???

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
מכירה מקרוב מישהו שהכירו לו בגמולים שעשה לפני פתיחת תיק במשה"ח, בשנים שהוכרו לו בדיעבד כוותק. שווה להילחם על זה.
בימים כתיקונם הייתי ממליצה לך לגשת פיזית למשרדים של משה"ח, יש דברים שזזים רק שם. הבעיה היא שאין שם קבלת קהל מאז שהתחילה הקורונה.
אפשרות אחרת היא לפנות שוב בפורטל ולבקש מקור להחלטה. כבר קרה לי שביקשתי מקור לקביעה שלהם שהיתה מוזרה בעיני, ובעקבות זה הם בדקו שוב ושינו את הקביעה...

שקד אור

משתמש חדש
פניתי לרז בכבוד -ראש ענף כח אדם בהוראה.
זו התשובה שלה-

שלום רב,
רשמתי לך שאין מה לערער. אני לא יכולה לעשות מאומה.
המערכת חוסמת את הקורסים שנלמדו לפני עדכון הוותק ולא נותנת לאשר.

כשפתחתי את התיק הם לא אשרו לי את הגמולים כי לא עדכנתי וותק,ומכיון שהותק אושר באיחור של שנה התשובה היתה שהמערכת חוסמת באופן אוטומטי.
בדקתי בכל חוזרי המנכ"ל האפשריים אך לא מצאתי את החוק הזה.

ר ל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לדעתי תמשיכי להילחם .
תבקשי את המייל של מנהל המחלקה .
היה לי מקים שזה עזר .
לעלות לדרגה אחרת
בהצלחה

שקד אור

משתמש חדש
האם עדיף בטלפון או במייל?
מה המייל של אורה חג'אז.
ותודה לכן על הענות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malkav

משתמש רשום
תנסי לפנות למקום בו למדת אולי יוכלו לעזור לך בדיווח גמולים אחרים

ר ל

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תדרשי בטלפון את המייל של המנהלת מחלקה .
זה מתיש מאד אבל שווה

מירי ורמברנד

משתמש רשום
מורות העובדות דרך ארגון המורים
שמנה לב:
שבוע טוב
לרבות המתעניינות בהתקדמות העניינים:
אני עדיין בשלבי התארגנות להקמת הקבוצה, כל הזמן נרשמות עוד ועוד מורות שזועקות חמס על העוול הנעשה לקבוצה כל כך גדולה מהציבור החרדי. עד כה נרשמו בסיעתא דשמיא מורות (ומורים) רבים למעלה מן המשוער. על מנת להצליח דרוש לנו רישום גבוה מאד וככל שנהיה רבות - נהיה יותר חזקות. היות שנרשמו מורות ממוסדות רבים מכל רחבי הארץ, חלק מהמורות הן בודדות מכל מוסד, וברור שיש עוד מורות שלא הגיעה אליהן הודעה זו או שאין להן מייל על מנת להצטרף, על כן אבקש מכל אחת שוודאי חשובה לה קבוצה גדולה ומשפיעה, שתדאג ליידע את חברותיה לצוות ולצרפן לקבוצה זו
(הדברים אמורים גם למורים. אך היות שרוב הנרשמות הן מורות לכן הדברים נכתבים בלשון נקבה)

אבקש מאד מכל מורה, גם זו שכבר נרשמה, לשלוח שוב מייל עם שמה לכתובת זו - המיוחדת להתארגנות שלנו - על מנת ששמה יופיע באנשי קשר של הקבוצה החרדית בארגון המורים. ברור מאליו שכל הפרטים חסויים וח"ו לא מגיעים לאף גורם.
כמו כן ברצוני להבהיר, אינני שייכת לאף גוף ובוודאי לא לארגון המורים, כמו שיש כאלו שנראה שלא הבינו את המכתב בעיתון. כל רצוני - רצוננו לקבל את המגיע לנו ביושר.
אשמח לקבל מידע מעשי מבעלות נסיון בפעילות מול הארגון. כמובן אשתף אתכן בכל התקדמות בלנ"ד.
שבוע טוב ומבורך
צפורה

כתובת המייל היא:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

פרפר סגול

משתמש מקצוען
תפני למוסד בו למדת ותבקשי שיזיזו לך את הגמולים שנה קדימה.
מה הסיפור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה